MASTER:Бухгалтерія розпочинає навчання партнерів!

Команда розробників MASTER:Бухгалтерії оголошує про початок навчального курсу по роботі з MASTER:Бухгалтерією. Метою цього курсу є надання партнерам програми практичних навичок зі встановлення і конфігурування програми, вивчення базових інструментів програмування, налаштування для вирішення облікових задач.

Цей курс призначено для консультантів і розробників, які фактично не володіють навичками програмування, проте мають уявлення про задачі та принципи обліку на підприємстві. Після проходження курсу, користувачі зможуть самостійно встановлювати індивідуальну версію чи версію для кількох користувачів, виконувати первинні налаштування програми, керувати користувачами, наповнювати інформацією довідники в програмі. Крім того, курс навчатиме користувачів створювати нові типи документів, налаштовувати бізнес-процеси в реєстрі документів, створювати і налаштовувати форми звітності, конфігурувати зв’язок із системою “Клієнт-банк” та багато іншого.

Навчальна програма розпочинається з 13 листопада і розрахована на 12 занять. Всі заняття в рамках курсу відбуватимуться дистанційно, тому кожен бажаючий зможе долучитись до навчання роботі з MASTER:Бухгалтерією.

Реєструйтесь для проходження навчального курсу і переконайтесь, що з MASTER:Бухгалтерією - все просто!

Детальніше про курс

Щоб зареєструватися на курс,
заповніть форму нижче: