Великий Бухгалтерський семінар: як це було

14 грудня MASTER:Бухгалтерія взяла участь у Великому Бухгалтерському семінарі у бізнес-центрі Космополіт.

Захід традиційно організовує команда журналу Дебет-Кредит та 7eminar.com. Учасниками семінару були бухгалтери підприємств різних форм власності. MASTER:Бухгалтерія виступила одним із партнерів заходу. Представляв проект Роман Яворський – керівник проектів IT-Enterprise.

На стенді компанії були презентовані ключові продукти MASTER:Бухгалтерія. Особливу зацікавленість викликала конфігурація MASTER:Зарплата і кадри. Програма передбачає автоматизацію роботи відділу кадрів, відділу праці і заробітної плати, і забезпечує збір та аналіз інформації про персонал підприємства, автоматизує документи кадрового обліку.

Крім презентацій програмних забезпечень від партнерів Семінару, виступили запрошені спікери, які підводили підсумки 2017 року та обговорювали нововведення та зміни у бухгалтерському та податковому обліці в 2018 році:

  • Віктория Величко, практикуючий консультант з питань оподатування, кандидат економічних наук, «Спеціаліст року-2015» в сфері «Фінанси і аудит» Національного бізнес-рейтингу України, директор ТОВ «ВЕЛНІ», розповіла про Податок на прибуток та підготовку до складання річного звіту.
  • Людмила Тимофеєва, головний спеціаліст АФ «Контракти-Аудит», аудитор, податковий консультант, фахівець з питань оподаткування прибутку підприємств, та Володимир Блотнер, керуючий партнер АФ «Контракти-Аудит», член САУ, фахівець з питань контролю та ревізій господарюючих суб’єктів, голова Клубу бухгалтерів м. Києва, провели лекцію про останні зміни щодо блокування податкових накладних, бази оподаткування та типові помилки в користуванні ними, а також поділились із присутніми новинами про зміни та проблемні питання Єдиного податку в 2018 році.
  • Александр Смирнов, адвокат зі спеціалізацією – податкові конфлікти, легальна оптимізація оподаткування, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів. Він розповів учасникам семінару, як уникнути проблем у 2018 році у питаннях оптимізації податків та ФОП на підприємстві.
  • Тетяна Мойсеєнко — податковий консультант, фахівець з трудового права та оплати праці, автор численних статей по спеціалізації, розповіла про зарплатні показники, зміни в оподаткуванні доходів у 2018 році.

Окрім цього, в кінці Великого Бухгалтерського семінару був проведений розіграш трьох ліцензій на безкоштовне використання програмного забезпечення MASTER:Бухгалтерія.