У КНЕУ студенти вивчатимуть MASTER:Бухгалтерію в Центрі інноваційних технологій

5 грудня об 13:00 у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться урочисте відкриття Центру інноваційних технологій.

Спонсором та ініціатором створення Центру виступив провідний український розробник цифрових і хмарних рішень для управління підприємством, компанія IT-Enterprise.

У Інноваційному центрі відбуватимуться спецкурси із роботи у сучасних ERP-системах, програм бухгалтерського обліку, онлайн-закупівель, хмарних сервісах для оптимізації бізнес процесів та управління кадрами.

Студенти профільних спеціальностей вивчатимуть бухгалтерський облік та суміжні дисципліни на основі програмного забезпечення MASTER:Бухгалтерія.

Спікерами заходу будуть: ректор КНЕУ Лук'яненко Дмитро Григорович, декан обліково-економічного факультету КНЕУ Бондар Микола Іванович, директор IT-Enterprise Щербатенко Олег Вікторович.

Для студентів та молодих учених вже розроблено план модулів, який включає такі блоки:

  • Сучасні ІТ-рішення для системної організації роботи;
  • Бухгалтерський облік для бізнесу та бюджетних установ;
  • Онлайн-закупівлі та тендерні процедури;
  • Індустрія 4.0 для українських підприємств.

Запрошуємо всіх бажаючих бути присутніми на відкритті Центру інноваційних технологій КНЕУ. З питань участі прохання звертатися до PR-менеджеру проекту Олександри Азархіної за телефоном +38 095 140 94 24 або електронною поштою press@masterbuh.com