Договір приєднання про поставку програмної продукції в електронній формі Договір приєднання про надання послуг Ліцензійна картка на використання за функціональним призначенням комп’ютерної програми, виключні майнові права на яку належать ТОВ «МАСТЕР:ГЛОБАЛ» Договір приєднання про надання послуг з доступу до інформаційного онлайн-сервісу «MASTER:БУХГАЛТЕРІЯ» Ліцензійна угода з кінцевим споживачем

УГОДИ

Для того щоб придбати програмну продукцію MASTER:Бухгалтерія або користуватися онлайн сервісом MASTER:Бухгалтерія, Ви можете укласти відповідний договір одним з нижчевикладених способів:

1.Акцепт оферти (прийняття умов договору приєднання). Найшвидший спосіб. Для цього уважно ознайомтесь із умовами відповідного договору, ліцензійною угодою кінцевого користувача («EULA») та здійсніть платіж по ньому. Для отримання рахунку, будь-ласка, оформіть замовлення.

2.Оформлення договору в звичайній письмовій формі. Для цього зверніться, будь ласка, у відділ по роботі з клієнтами за номером +38 044 333 444 7 або на info@masterbuh.com

Ми рекомендуємо користуватися саме акцептом оферти, бо це найбільш простий і економічний варіант оформлення договору.

Доцільно відмітити, що оплата по рахунку не розглядається як окремий вид договірних відносин. Якщо Ви не уклали договір в письмовій формі, то оплата рахунку буде означати, що Ви акцептували оферту (прийняли умови договору приєднання).