Облік тваринництва, рослинництва й оренди землі агропідприємства П(ПО)СП "Золота нива" у MASTER:Агро | MASTER

Облік тваринництва, рослинництва й оренди землі агропідприємства П(ПО)СП «Золота нива» у MASTER:Агро

12.09.2022 #Кейси
1163 0

Ольга Олексюк, Приватне (приватно-орендне) сільськогосподарське підприємство «Золота Нива»

Програму MASTER:Агро обрали для того, щоб проводити облік господарських операцій та витрат по нашому підприємству. Хотілося працювати з програмою, яку виробили українські програмісти.

Стартували важкувато. Легше було придбати серверну частину та оновлення на рік ніж встановити на наш комп’ютер програму.
   По-перше — доставляли оперативну пам’ять, встановили Windows 10.
   По-друге — налагодили мережу для двох робочих місць і почали працювати.
Дякую техпідтримці — завжди включались на допомогу при встановленні програми та при роботі з модулями. Завжди допомагали персональні куратори.

Було встановлено модулі по бухгалтерії та перенесено всі залишки по рахунках, юридичні дані підприємства, дані по контрагентах, працівниках і пайовиках. Дуже зручно придумано перенесення залишків за допомогою таблиці Excel. Таким чином вносили дані договорах оренди пайовиків, залишки по контрагентах і розрахунках по постачальниках, крім того, внесли розрахунки по зарплаті з працівниками та залишки на складах. Зручно також, що облік рослинництва та тваринництва налаштовано разом з обліком транспорту й оренди землі.

По модулю «Тваринництво» впроваджено облік тварин на фермі великої рогатої худоби, облік руху тварин, облік молодняку та тварин основного стада. Надоїв молока по доярках і продажі товарного молока на молокозавод.

По модулю «Рослинництво» налагодили облік витрат у рослинництві та оприбуткування продукції зернових, технічних, кормових культур.

По модулю «Оренда землі» занесли залишки по пайовиках, внесли всі земельні ділянки з кадастровими номерами та налагодили розрахунки по договорах оренди землі.

По модулю «Зарплата» нараховуємо заробітну плату працівникам сільськогосподарського виробництва по нарядах подорожніх листах вантажного автомобіля, облікових листах тракториста-машиніста.

Загальне враження від продукту MASTER:Агро високе. Адже тут, що дуже важливо, присутня специфіка українського виробника сільгосппродукції. Складається враження, що програма створена лише для вашого підприємства, адже передбачено все виробництво та кінцевий результат.

Приємно, що розробники завжди налаштовуються на побажання підприємства і виконують їх швидко та з високим професіоналізмом. Дякуємо за гарний продукт та бажаємо подальшого розвитку.


ПРОДУКТИ
MASTER:Агро
Оновлення

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн + ПДВ 20%