Облік тваринництва, рослинництва й оренди землі агропідприємства П(ПО)СП "Золота нива" у MASTER:Агро | MASTER

Облік тваринництва, рослинництва й оренди землі агропідприємства П(ПО)СП «Золота нива» у MASTER:Агро

1395 0

Ольга Олексюк, Приватне (приватно-орендне) сільськогосподарське підприємство «Золота Нива»

Програму MASTER:Агро обрали для того, щоб проводити облік господарських операцій та витрат по нашому підприємству. Хотілося працювати з програмою, яку виробили українські програмісти.

Стартували важкувато. Легше було придбати серверну частину та оновлення на рік ніж встановити на наш комп’ютер програму.
   По-перше — доставляли оперативну пам’ять, встановили Windows 10.
   По-друге — налагодили мережу для двох робочих місць і почали працювати.
Дякую техпідтримці — завжди включались на допомогу при встановленні програми та при роботі з модулями. Завжди допомагали персональні куратори.

Було встановлено модулі по бухгалтерії та перенесено всі залишки по рахунках, юридичні дані підприємства, дані по контрагентах, працівниках і пайовиках. Дуже зручно придумано перенесення залишків за допомогою таблиці Excel. Таким чином вносили дані договорах оренди пайовиків, залишки по контрагентах і розрахунках по постачальниках, крім того, внесли розрахунки по зарплаті з працівниками та залишки на складах. Зручно також, що облік рослинництва та тваринництва налаштовано разом з обліком транспорту й оренди землі.

По модулю «Тваринництво» впроваджено облік тварин на фермі великої рогатої худоби, облік руху тварин, облік молодняку та тварин основного стада. Надоїв молока по доярках і продажі товарного молока на молокозавод.

По модулю «Рослинництво» налагодили облік витрат у рослинництві та оприбуткування продукції зернових, технічних, кормових культур.

По модулю «Оренда землі» занесли залишки по пайовиках, внесли всі земельні ділянки з кадастровими номерами та налагодили розрахунки по договорах оренди землі.

По модулю «Зарплата» нараховуємо заробітну плату працівникам сільськогосподарського виробництва по нарядах подорожніх листах вантажного автомобіля, облікових листах тракториста-машиніста.

Загальне враження від продукту MASTER:Агро високе. Адже тут, що дуже важливо, присутня специфіка українського виробника сільгосппродукції. Складається враження, що програма створена лише для вашого підприємства, адже передбачено все виробництво та кінцевий результат.

Приємно, що розробники завжди налаштовуються на побажання підприємства і виконують їх швидко та з високим професіоналізмом. Дякуємо за гарний продукт та бажаємо подальшого розвитку.


ПРОДУКТИ
MASTER:Агро
Оновлення

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%