MASTER:Бухгалтерія — програмний продукт для ведення комплексного обліку в компаніях України

MASTER:Бухгалтерія — програмний продукт для ведення комплексного обліку в компаніях України

297 0

Продукт MASTER:Бухгалтерія вперше був презентований у вересні 2017 року, і з того часу його постійно вдосконалюють та доповнюють новим зручним функціоналом. Наразі програма містить 13 модулів, в кожному з яких представлений широкий вибір інструментів для обліку грошових операцій, виробництва товарів, кадрів та зарплати, складського обліку тощо.

MASTER:Бухгалтерія повністю конфігурується під потреби конкретного підприємства чи установи, а користувачам надається постійна технічна підтримка й можливість пройти навчання. Завдяки цьому працівники компаній можуть швидко адаптуватися до роботи в MASTER і за потреби доналаштовувати його.

Також серед особливостей MASTER:Бухгалтерія можна виділити наступні:

 1. Просте перенесення даних з попередніх програм у середовище MASTER — за допомогою налаштованих шаблонів.
 2. Можливість працювати через стаціонарну програму на компʼютері чи через вебклієнт — з будь-якого пристрою, включаючи смартфон і планшет.
 3. Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс — з можливістю налаштування на свій смак, починаючи з кольору фону та закінчуючи функціональним наповненням.
 4. Наявність галузевих конфігурацій, які враховують специфіку обліку підприємств та легко інтегруються між собою — наприклад, MASTER:CRM, MASTER:Медицина, MASTER:Агро тощо.
 5. Ведення обліку для необмеженої кількості юридичних осіб — дозволяє консолідовано вести звітність по всіх підприємствах одного власника.
 6. Автоматизація бухгалтерського й кадрового обліку та розрахунку зарплати — не потрібно двічі вносити в програму одну і ту ж інформацію, оскільки модулі програми взаємопов’язані між собою.
 7. Конфіденційність та безпечність — рішення відповідає вимогам нормативних документів із технічного захисту та законодавству України із захисту персональних даних.
 8. Актуальні оновлення — фахівці MASTER постійно відстежують зміни в законодавстві та оперативно вносять їх у функціонал програми. Сама процедура оновлення проста та за наявності спеціального додатка може бути автоматизована.
 9. Програма повністю відповідає чинному вітчизняному законодавству та враховує нюанси ведення обліку й подачі звітів в Україні.

Які модулі містяться в MASTER:Бухгалтерія

Програмний продукт MASTER:Бухгалтерія складається наступних модулів:

1. БАНК І КАСА — для обліку грошових операцій з контрагентами, роботи з документами банку та документами каси. Також є можливість формування ланцюжків документів, від рахунку до сплати за надходження чи відвантаження, що дозволяє відстежувати виконання договорів.

2. ПРОДАЖІ І ПОКУПКИ — два модулі для обліку розрахунків із контрагентами.

3. СКЛАД — функціонал для обліку всіх операцій щодо ТМЦ та інвентаризації складу, а також для призначення цін. MASTER:Бухгалтерія містить документи на будь-які потреби складського обліку. За бажанням користувач може групувати товари та послуги, занесені у даний модуль.

4. ВИРОБНИЦТВО — облік основного та допоміжного виробництва товарів, операцій та послуг. Наявний функціонал автоматичного закриття 91 рахунку по різних алгоритмах, закриття собівартості реалізованих послуг тощо. Є можливість ведення котлового, позамовного, операційного обліку, обліку незавершеного виробництва тощо.

5. ОЗ та НМА — модуль для обліку основних засобів, малоцінних та нематеріальних активів, що містить усі необхідні для цього документи: введення в експлуатацію, зміна вартості, взяття в оренду тощо. Також доступний функціонал для проведення інвентаризації.

6. ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — призначений для формування податкової звітності, завантаження вхідних податкових накладних та формування вихідних податкових накладних. Може бути відключений, якщо компанія не є платником ПДВ.

7. КАДРИ ТА ЗАРПЛАТА — два повʼязані між собою модулі, призначені для ведення кадрового обліку та нарахування й виплати зарплати. Не потрібно вносити два рази інформацію про працівників — достатньо заповнити модуль «Кадри», і далі використовувати дану інформацію під час розрахунку зарплат. Особові картки формуються автоматично при завантаженні інформації про працівників або при проведенні наказу про прийняття на роботу.

8. ОПЕРАЦІЇ — тут можна вносити свої залишки, робити регламентні операції та операції закриття звітного періоду. Доступний функціонал для перенесення даних з інших програм обліку в MASTER:Бухгалтерія перед початком роботи: формування шаблонів для завантаження даних, імпорт інформації про співробітників тощо.

9. ЗВІТИ — у модулі знаходяться стандартні звіти, серед яких оборотно-сальдова відомість, головна книга, універсальний звіт, регламентна звітність (наприклад фінансова) тощо.

10. ДОВІДНИКИ — тут зібрані довідники з усіх модулів, наприклад, обʼєкти функціонування, довідник підрозділів, групи товарів продукції та послуг тощо.

11. АДМІНІСТРУВАННЯ — є відкритим тільки для користувача-адміністратора. Призначений для створення облікових записів користувачів, розмежування прав доступу та іншої роботи адміністратора програмного продукту.


Переваги програмного рішення MASTER:Бухгалтерія

Впроваджуючи MASTER:Бухгалтерія у себе в компанії, ви отримуєте наступні переваги:

• Роботу по всіх напрямах у одній програмі – бухгалтери, кадровики, комірники та менеджери працюють в єдиній інформаційній базі.
• Скорочення часу на внесення інформації за рахунок виключення дублювання роботи.
• Аналітичний облік з можливістю структурованого опрацювання інформації та проведення глибокого аналізу даних.

Також використання MASTER:Бухгалтерія дозволяє вам у будь-який час розширити наявний, коробковий, функціонал застосунками відповідно до ваших потреб:

 1. БЮДЖЕТУВАННЯ — забезпечує фінансовому менеджменту інструменти для оперативного планування, допомагає спланувати майбутні операції та спрогнозувати плановий баланс, фінансовий результат і рух грошових коштів.
 2. МОБІЛЬНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ — застосунок розроблений для мобільних пристроїв і дає можливість ведення інвентарного опису товарно-матеріальних цінностей та основних засобів зі смартфона чи планшета.
 3. ОПЕРАТИВНИЙ СКЛАД — призначений для ведення кількісного обліку товарно-матеріальних цінностей з можливістю  відображення надходжень та вибуття матеріальних цінностей, звірки їх залишків, друку ордерів. При цьому не використовуються дані бухгалтерського обліку.
 4. КОНЕКТОР ІЗ ФІСКАЛЬНИМ РЕЄСТРАТОРОМ — містить у собі функціонал, який дозволяє проводити операції з приймання готівкових коштів від покупців за надані послуги за допомогою касового апарату/фіскального реєстратора.
 5. ОБЛІК АВТОТРАНСПОРТУ — дозволяє обліковувати надходження, рух та витрати ПММ на підприємстві, аналізувати роботу автотранспорту.
 6. UPDATER НА 12 МІСЯЦІВ — додаток для автоматичної інсталяції оновлень програмного продукту.

Усі зазначені додатки встановлюються легко, в три кліки мишкою, деякі можуть потребувати мінімальних налаштувань під ваші потреби.


Як замовити MASTER:Бухгалтерія

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Про програмний продукт

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всім питанням щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ