MASTER:Бухгалтерія — програмний продукт для ведення комплексного обліку в компаніях України

MASTER:Бухгалтерія — програмний продукт для ведення комплексного обліку в компаніях України

437 0

Продукт MASTER:Бухгалтерія вперше був презентований у вересні 2017 року, і з того часу його постійно вдосконалюють та доповнюють новим зручним функціоналом. Наразі програма містить 13 модулів, в кожному з яких представлений широкий вибір інструментів для обліку грошових операцій, виробництва товарів, кадрів та зарплати, складського обліку тощо.

MASTER:Бухгалтерія повністю конфігурується під потреби конкретного підприємства чи установи, а користувачам надається постійна технічна підтримка й можливість пройти навчання. Завдяки цьому працівники компаній можуть швидко адаптуватися до роботи в MASTER і за потреби доналаштовувати його.

Також серед особливостей MASTER:Бухгалтерія можна виділити наступні:

 1. Просте перенесення даних з попередніх програм у середовище MASTER — за допомогою налаштованих шаблонів.
 2. Можливість працювати через стаціонарну програму на компʼютері чи через вебклієнт — з будь-якого пристрою, включаючи смартфон і планшет.
 3. Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс — з можливістю налаштування на свій смак, починаючи з кольору фону та закінчуючи функціональним наповненням.
 4. Наявність галузевих конфігурацій, які враховують специфіку обліку підприємств та легко інтегруються між собою — наприклад, MASTER:CRM, MASTER:Медицина, MASTER:Агро тощо.
 5. Ведення обліку для необмеженої кількості юридичних осіб — дозволяє консолідовано вести звітність по всіх підприємствах одного власника.
 6. Автоматизація бухгалтерського й кадрового обліку та розрахунку зарплати — не потрібно двічі вносити в програму одну і ту ж інформацію, оскільки модулі програми взаємопов’язані між собою.
 7. Конфіденційність та безпечність — рішення відповідає вимогам нормативних документів із технічного захисту та законодавству України із захисту персональних даних.
 8. Актуальні оновлення — фахівці MASTER постійно відстежують зміни в законодавстві та оперативно вносять їх у функціонал програми. Сама процедура оновлення проста та за наявності спеціального додатка може бути автоматизована.
 9. Програма повністю відповідає чинному вітчизняному законодавству та враховує нюанси ведення обліку й подачі звітів в Україні.

Які модулі містяться в MASTER:Бухгалтерія

Програмний продукт MASTER:Бухгалтерія складається наступних модулів:

1. БАНК І КАСА — для обліку грошових операцій з контрагентами, роботи з документами банку та документами каси. Також є можливість формування ланцюжків документів, від рахунку до сплати за надходження чи відвантаження, що дозволяє відстежувати виконання договорів.

2. ПРОДАЖІ І ПОКУПКИ — два модулі для обліку розрахунків із контрагентами.

3. СКЛАД — функціонал для обліку всіх операцій щодо ТМЦ та інвентаризації складу, а також для призначення цін. MASTER:Бухгалтерія містить документи на будь-які потреби складського обліку. За бажанням користувач може групувати товари та послуги, занесені у даний модуль.

4. ВИРОБНИЦТВО — облік основного та допоміжного виробництва товарів, операцій та послуг. Наявний функціонал автоматичного закриття 91 рахунку по різних алгоритмах, закриття собівартості реалізованих послуг тощо. Є можливість ведення котлового, позамовного, операційного обліку, обліку незавершеного виробництва тощо.

5. ОЗ та НМА — модуль для обліку основних засобів, малоцінних та нематеріальних активів, що містить усі необхідні для цього документи: введення в експлуатацію, зміна вартості, взяття в оренду тощо. Також доступний функціонал для проведення інвентаризації.

6. ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — призначений для формування податкової звітності, завантаження вхідних податкових накладних та формування вихідних податкових накладних. Може бути відключений, якщо компанія не є платником ПДВ.

7. КАДРИ ТА ЗАРПЛАТА — два повʼязані між собою модулі, призначені для ведення кадрового обліку та нарахування й виплати зарплати. Не потрібно вносити два рази інформацію про працівників — достатньо заповнити модуль «Кадри», і далі використовувати дану інформацію під час розрахунку зарплат. Особові картки формуються автоматично при завантаженні інформації про працівників або при проведенні наказу про прийняття на роботу.

8. ОПЕРАЦІЇ — тут можна вносити свої залишки, робити регламентні операції та операції закриття звітного періоду. Доступний функціонал для перенесення даних з інших програм обліку в MASTER:Бухгалтерія перед початком роботи: формування шаблонів для завантаження даних, імпорт інформації про співробітників тощо.

9. ЗВІТИ — у модулі знаходяться стандартні звіти, серед яких оборотно-сальдова відомість, головна книга, універсальний звіт, регламентна звітність (наприклад фінансова) тощо.

10. ДОВІДНИКИ — тут зібрані довідники з усіх модулів, наприклад, обʼєкти функціонування, довідник підрозділів, групи товарів продукції та послуг тощо.

11. АДМІНІСТРУВАННЯ — є відкритим тільки для користувача-адміністратора. Призначений для створення облікових записів користувачів, розмежування прав доступу та іншої роботи адміністратора програмного продукту.


Переваги програмного рішення MASTER:Бухгалтерія

Впроваджуючи MASTER:Бухгалтерія у себе в компанії, ви отримуєте наступні переваги:

• Роботу по всіх напрямах у одній програмі – бухгалтери, кадровики, комірники та менеджери працюють в єдиній інформаційній базі.
• Скорочення часу на внесення інформації за рахунок виключення дублювання роботи.
• Аналітичний облік з можливістю структурованого опрацювання інформації та проведення глибокого аналізу даних.

Також використання MASTER:Бухгалтерія дозволяє вам у будь-який час розширити наявний, коробковий, функціонал застосунками відповідно до ваших потреб:

 1. БЮДЖЕТУВАННЯ — забезпечує фінансовому менеджменту інструменти для оперативного планування, допомагає спланувати майбутні операції та спрогнозувати плановий баланс, фінансовий результат і рух грошових коштів.
 2. МОБІЛЬНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ — застосунок розроблений для мобільних пристроїв і дає можливість ведення інвентарного опису товарно-матеріальних цінностей та основних засобів зі смартфона чи планшета.
 3. ОПЕРАТИВНИЙ СКЛАД — призначений для ведення кількісного обліку товарно-матеріальних цінностей з можливістю  відображення надходжень та вибуття матеріальних цінностей, звірки їх залишків, друку ордерів. При цьому не використовуються дані бухгалтерського обліку.
 4. КОНЕКТОР ІЗ ФІСКАЛЬНИМ РЕЄСТРАТОРОМ — містить у собі функціонал, який дозволяє проводити операції з приймання готівкових коштів від покупців за надані послуги за допомогою касового апарату/фіскального реєстратора.
 5. ОБЛІК АВТОТРАНСПОРТУ — дозволяє обліковувати надходження, рух та витрати ПММ на підприємстві, аналізувати роботу автотранспорту.
 6. UPDATER НА 12 МІСЯЦІВ — додаток для автоматичної інсталяції оновлень програмного продукту.

Усі зазначені додатки встановлюються легко, в три кліки мишкою, деякі можуть потребувати мінімальних налаштувань під ваші потреби.


Як замовити MASTER:Бухгалтерія

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Про програмний продукт

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всім питанням щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн + ПДВ 20%