Довідка та робочі інструкції — покрокова інструкція | MASTER

Довідка та робочі інструкції у програмних продуктах

Кнопка Довідка надає доступ до довідкової інформації. Клік лівою кнопкою мишки на верхній частині іконки Довідка відкриває вікно з довідковою інформацією, яка стосується того модуля, розділу та пункту меню, в якому працює користувач в цей момент.

Довідку можна отримати також за допомогою:
1. функціональної клавіші F1;
2. кнопки Довідка, що розташована на закладці Сервіс панелі інструментів кожного пункту меню програмного продукту;
3. кнопки Відобразити робочі інструкції, що зазвичай розташована в правому верхньому кутку вікна екранної форми, з якою працює в цей момент користувача. Також ця кнопка розташована в правому верхньому кутку вікна програмного продукту, в заголовку головного меню. В інтерфейсі Web-клієнта кнопка "Відобразити робочі інструкції" розміщена в правому нижньому кутку вікна програмного продукту – в рядку статусу.

Приклад вікна з довідковою інформацією для випадку, коли користувач працює в модулі Банк і каса з пунктом меню Платіжні доручення.

У верхній частині вікна розміщене поле з темою довідки. Клік лівою кнопкою мишки по кнопці в правій частині поля теми відкриває список тем, які були переглянуті користувачем раніше. Для переходу до бажаної теми потрібно вибрати її зі списку кліком лівої кнопки мишки.

Перехід від поточної теми до теми попередньої можна виконати також за допомогою кнопки, а до наступної теми – за допомогою кнопки.

Кнопка є одночасно й індикатором закріплення довідкового вікна у вікні програмного продукту.

Такий вид кнопки свідчить про те, що довідкове вікно «прикріплене» до вікна програмного продукту і при переході користувача до інших модулів чи пунктів меню довідкове вікно буде зберігатися у вікні програмного продукту. Клік лівою кнопкою мишки на цій кнопці змінює її вид на і це свідчить про те, що довідкове вікно стало «відкріпленим», тобто при переході користувача до інших модулів чи пунктів меню довідкове вікно зникне.

В нижній частині довідкового вікна розміщений чекбокс Відображати цей діалог при вході, встановлення якого забезпечить автоматичне відкриття вікна довідки при кожному вході в програмний продукт. Якщо ж цей чекбокс не встановлено, то вікно довідки автоматично не відкривається.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%