Довідка та робочі інструкції — покрокова інструкція | MASTER

Довідка та робочі інструкції у програмних продуктах

Кнопка Довідка надає доступ до довідкової інформації. Клік лівою кнопкою мишки на верхній частині іконки Довідка відкриває вікно з довідковою інформацією, яка стосується того модуля, розділу та пункту меню, в якому працює користувач в даний момент.

Довідку можна отримати також за допомогою:

  • функціональної клавіші F1;
  • кнопки Довідка, що розташована на закладці Сервіс панелі інструментів кожного пункту меню програмного продукту;
  • кнопки Відобразити робочі інструкції, що зазвичай розташована в правому верхньому кутку вікна екранної форми, з якою працює в даний момент користувача. Також ця кнопка розташована в правому верхньому кутку вікна програмного продукту, в заголовку головного меню . В інтерфейсі Web-клієнта кнопка Відобразити робочі інструкції розміщена в правому нижньому кутку вікна програмного продукту – в рядку статусу.

Приклад вікна з довідковою інформацією для випадку, коли користувач працює в модулі Банк і каса з пунктом меню Платіжні доручення.

У верхній частині вікна розміщене поле з темою довідки. Клік лівою кнопкою мишки по кнопці в правій частині поля теми відкриває список тем, які були переглянуті користувачем раніше. Для переходу до бажаної теми потрібно вибрати її із списку кліком лівої кнопки мишки.

Перехід від поточної теми до теми попередньої можна виконати також за допомогою кнопки, а до наступної теми – за допомогою кнопки.

Кнопка є одночасно й індикатором закріплення довідкового вікна у вікні програмного продукту.

Такий вид кнопки свідчить про те, що довідкове вікно «прикріплене» до вікна програмного продукту і при переході користувача до інших модулів чи пунктів меню довідкове вікно буде зберігатися у вікні програмного продукту. Клік лівою кнопкою мишки на цій кнопці змінює її вид на і це свідчить про те, що довідкове вікно стало «відкріпленим», тобто при переході користувача до інших модулів чи пунктів меню довідкове вікно зникне.

В нижній частині довідкового вікна розміщений чекбокс Відображати цей діалог при вході, встановлення якого забезпечить автоматичне відкриття вікна довідки при кожному вході в програмний продукт. Якщо ж цей чекбокс не встановлено, то вікно довідки автоматично не відкривається.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ