Процес встановлення та першого запуску продукту — покрокова інструкція | MASTER

Процес встановлення, першого запуску та активації програмного продукту

ОТРИМАННЯ ДИСТРИБУТИВУ ТА КОДУ АКТИВАЦІЇ

Постачання програмних продуктів MASTER виконується в електронному вигляді через мережу Інтернет.

Після сплати рахунку за обраний програмний продукт Замовник отримує:
1. Посилання, а також персональний логін та пароль для роботи з особистим кабінетом Замовника. Ці дані генеруються та відправляються Замовникові один раз при здійсненні першого замовлення.
2. Посилання для звантаження дистрибутиву програмного продукту.
3. Ключ програми, що використовується для активації екземпляра встановленого програмного продукту та дозволяє його комерційне використання.

Ці дані відсилаються на електронну пошту замовника в автоматичному режимі.

Посилання на звантаження дистрибутиву, які були відправлені в електронному листі, мають термін дії 24 години після відправлення листа. Після цього дистрибутив та ключ продукту можна отримати в особистому кабінеті в описі замовлення, що було виконане.

Особистий кабінет доступний за посиланням https://my.masterbuh.com/?selectedServiceId=MASTERBUH 

Для входу в особистий кабінет необхідно ввести персональний логін та пароль, який був відправлений Замовнику при здійсненні першого замовлення. 

В особистому кабінеті на закладці «Мої замовлення» користувач бачить всі свої замовлення.

При натисканні на посилання з назвою замовлення виконується перехід в детальний опис замовлення. По кожному замовленню, крім решти інформації, відображається код продукту та посилання на звантаження дистрибутиву.


ВСТАНОВЛЕННЯ ЕКЗЕМПЛЯРА ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Для встановлення екземпляра програмного продукту потрібно звантажити дистрибутив сервера. Порядок отримання посилання на звантаження дистрибутиву описаний вище.

1. Дистрибутив версії x86, який звантажувується за посиланням «Завантажити версія сервера x86», призначений для встановлення продукту на 32-х розрядну Windows.
2. Дистрибутив версії x64, який звантажувається за посиланням «Завантажити версія сервера x64», призначений для встановлення продукту на 64-х розрядну Windows.

Перед становленням дистрибутиву на комп’ютері потрібно встановити всі оновлення до операційної системи Windows.

У разі роботи версії, розрахованої на одного користувача, комп’ютер є одночасно сервером і клієнтом. Необхідно встановити дистрибутив сервера, після цього комп’ютер готовий до роботи.

У разі роботи мережевої версії необхідно встановити:
1. Сервер – один раз, на один з комп’ютерів (найпотужніший).
2. Клієнт – на кожний клієнтський комп’ютер.

Для вибору, який з дистрибутивів потрібно використовувати x86 або x64, необхідно дізнатися розрядність Windows, де буду розміщуватися платформа. Ця інформація відображається у вікні
властивостей платформи. Для виклику цього вікна потрібно натиснути правою кнопкою мишки на «Мій комп’ютер» та вибрати останній пункт «Властивості»

Після звантаження дистрибутиву запускаємо отриманий файл. Для успішного встановлення користувач повинен мати права адміністратора на комп’ютері, де встановлюється програмний продукт.

В процесі встановлення користувачу буде запропоновано задати деякі параметри установки, а саме:
1. Каталог для установки. По замовчуванню екземпляр встановлюється в каталог «Program Files».
2. Встановити web-клієнт. Опція використовується для організації одночасної роботи з продуктом декількох користувачів. При виборі вказаної опції додається можливість мережевого підключення до встановленого продукту через браузер. При встановленні продукту для одного користувача опцію можна не використовувати.

В кінці процесу встановлення виводиться інформаційне вікно, і на робочому столі з’являються ярлики для запуску програмного продукту.

Після цього програмний продукт готовий для використання. Комп’ютер, на якому встановлена платформа, буде виконувати роль сервера. Робота з платформою може виконуватися як з цього комп’ютера, так і з будь-якого іншого, що працює з ним в одній мережі.

Для запуску програмного продукту з комп'ютера на якому вона встановлена можна скористатися будь-яким зі створених ярликів.

Для запуску програмного продукту з іншого комп’ютера, на нього достатньо скопіювати ярлик «MASTER (Webклієнт)» та запускати програмний продукт за його допомогою. Робота з програмним продуктом буде виконуватися через браузер.

Якщо робота через браузер не підходить – на робоче місце може встановлюватися Windows клієнт програмного продукту. Для його встановлення потрібно звантажити дистрибутив клієнта, що доступний за посиланням «Завантажити клієнт».

Дистрибутив клієнту встановлює лише робоче місце користувача і не може використовуватися без встановленого серверу. При встановленні клієнту користувач повинен вказати мережеву адресу комп’ютера, на якому встановлений сервер програмного продукту.


ПЕРШИЙ ВХІД

Для першого входу в програмний продукт використовується один з попередньо налаштованих користувачів.

Кожен з них налаштований для виконання конкретної ролі в програмному продукті.

По замовченню для цих користувачів використовується пустий пароль.

Управління користувачами, зміна паролів, створення нових користувачів в тому числі за зразком що існує, заборона входу, а також інші операції з користувачами виконуються в функції «Користувачі та групи» в розділі «Адміністрування».


АКТИВАЦІЯ ВСТАНОВЛЕНОГО ЕКЗЕМПЛЯРУ

Відразу після встановлення екземпляра програмного продукту робота з ним виконується в демонстраційному режимі. Інформація про це виводиться при старті програмного продукту.

Для комерційного використання програмного продукту його потрібно активувати. Для цього необхідно перейти на закладку «Активація», поставити відмітку про прийняття ліцензійної угоди, ввести код активації (Ключ продукту, отримання якого описано вище) та натиснути кнопку «Активувати».

Для активації програмний продукт звертається до сервера ліцензування, що знаходиться в мережі Інтернет, перевіряє код активації, виконує реєстрацію екземпляра за кінцевим користувачем та його активацію.

Після успішної активації в програмний продукт інтегрується ліцензійна карта, в якій міститься інформація про склад екземпляра програмного продукту, а також інформація про Кінцевого користувача що має право його використання.

Ця інформація відображається на закладці «Опис».

Процес активації також використовується для застосування пакетів розширень кількості робочих місць, які були куплені після першої активації.

Як і в випадку з основним програмним продуктом, при купівлі розширення надається код активації, що дозволяє застосувати його на робочій платформі. Для застосування розширень заново встановлювати платформу непотрібно.

Для встановлення розширення потрібно викликати функцію «Ліцензія», що знаходиться в розділі «Адміністрування».

Процес активації ліцензії не відрізняється від активації продукту. Після успішної активації в платформі дозволяється робота додаткових користувачів згідно з замовленням, а також виконується інтеграція нової ліцензійної картки, що містить оновлену інформацію про склад та права використання екземпляра. Склад програмного продукту в оновленій картці містить опис всіх замовлень, які були активовані на поточному екземплярі.


ДОДАТКОВА ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Підтримуються наступні версії Windows (підтримуються розрядності x86 та x64):

Версія, що розрахована на одного користувача
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2016

Мережева версія, що розрахована на багато користувачів
Сервер
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2016

Сервер, що підтримує web-клієнтів
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2016
  Клієнт Windows
  Windows XP
  Windows 7
  Windows 8
  Windows 8.1
  Windows 10
  Windows Server 2008
  Windows Server 2008 R2
  Windows Server 2012
  Windows Server 2016
  Web-клієнт
  Будь-яка ОС з сучасними браузером Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera або Microsoft Edge.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%