Банки

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "ІНДУСТРІАЛБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "БАНК ГЛОБУС"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ВАТ КБ "Глобус" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "ПУМБ"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПУМБ призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "СБЕРБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "СБЕРБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.


КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "КРИСТАЛБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "КРИСТАЛБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "ОЩАДБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "ОЩАДБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "УКРЕКСІМБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "УКРЕКСІМБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

КОННЕКТОР ІЗ КЛІЄНТ-БАНК "МЕГАБАНК"

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ "МЕГАБАНК" призначено для обміну виписками банку та платіжними дорученнями з програмним забезпеченням (ПЗ) банку.

РІШЕННЯ ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Бухгалтерський та податковий облік, фінансова та податкова звітність.

6999 грн звільнено від ПДВ

РІШЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

Обмін електронними документами та ведення обліку (реєстрація) всіх документів.

8990 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Користувацький доступ

Розширення програмних продуктів MASTER на 1 користувача

1999 грн звільнено від ПДВ