Навчальні посібники

Інтерфейс програмних продуктів MASTER

В книзі розглядається структура головного меню програмних продуктів MASTER, його складові частини та функціональність. Основна увага приділяється детальному опису інтерфейсу, його кнопкам та технологіям їх використання. При вивченні програмних продуктів MASTER саме з матеріалом цієї книги рекомендується ознайомитися насамперед. 

Кожен розділ книги розкриває функціональність інтерфейсу програмних продуктів. В кожному з програмних продуктів MASTER реалізовано інтерфейс, який стандартизовано. Тобто елементи інтерфейсу (пошук, функції для роботи з таблицями, види кнопок та їх призначення, гарячі комбінації клавіш тощо) єдині для будь-якого пункту меню. Крім того, елементи інтерфейсу однакові відносно будь-якого програмного продукту MASTER, вони однакові для всієї лінійки програмних продуктів MASTER. 

Переважна більшість елементів інтерфейсу мають асоціативно зрозумілі іконки та оснащені спливаючими підказками. Додаткову інформацію користувач може завжди отримати за допомогою кнопки F1, яка відкриває вікно з робочими інструкціями. Інструкції завжди відображаються стосовно тієї ділянки обліку і пункту меню, з яким працює в даний момент користувач.

ПЕРЕНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ІНШИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ДО ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ MASTER

В програмних продуктах MASTER реалізований механізм імпорту даних із конфігурацій 1С, а також імпорт даних з Excel-файлу. У цій книзі описана процедура створення резервних копій із базами даних із 1С7.7 і 1С, а також розглянуто імпорт цих баз даних у програмний продукт MASTER. Також у книзі розглянута процедура імпорту даних із Excel-файлу.

Перед початком роботи з довідниками рекомендуємо ознайомитися з книжкою «Інтерфейс програмних продуктів MASTER», в якій детально описано інтерфейс програмного продукту, його кнопки та технології їх використання.

Крім того, користувач завжди може отримати додаткову інформацію за допомогою кнопки F1, яка відкриває вікно з робочими інструкціями. Інструкції завжди відображаються відповідно до тієї ділянки обліку та пункту меню, з якими працює в даний момент користувач.

ДОВІДНИКИ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ MASTER

В даній книзі розглядаються довідники програмних продуктів MASTER, їх інтерфейси та функціональність. Довідники призначені для зберігання різної довідкової інформації, яка використовується при виконанні операцій бухгалтерського обліку. В комплекті поставки програмного продукту MASTER передбачена велика кількість довідників, які забезпечують ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Одні довідники можна використовувати одразу, наприклад, Довідник банків. Інші довідники потребують регулярного автоматичного оновлення, наприклад, довідник валют. Багато довідників користувач може редагувати та доповнювати даними власноруч. Є й такі довідники, що користувач має налаштувати сам, наприклад, довідники власної організації. Більше того, за потреби, адміністратор програмного продукту має змогу створити нові, необхідні для ведення обліку на підприємстві, довідники. 

Перед початком роботи з довідниками рекомендуємо ознайомитися з книжкою «Інтерфейс програмних продуктів MASTER», в якій детально описано інтерфейс програмного продукту, його кнопки та технології їх використання. 

Крім того, користувач завжди може отримати додаткову інформацію за допомогою кнопки F1, яка відкриває вікно з робочими інструкціями. Інструкції завжди відображаються стосовно тієї ділянки обліку та пункту меню, з якими користувач працює в даний момент.

MASTER:Updater на 12 мiсяців

Програмне рішення для автоматичної інсталяції оновлень.

999 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із Fidelio

Додаток-коннектор містить спеціалізований функціонал для інтеграції даних із програмним продуктом Fidelio.

1399 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із R-Keeper

Додаток-коннектор містить спеціалізований функціонал для інтеграції даних із програмного продукту R-Keeper.

1399 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Користувацький доступ

Розширення програмних продуктів MASTER на 1 користувача

1999 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із ПРОМІНВЕСТБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ "ПРОМІНВЕСТБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із СIТIБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ КБ "СІТІБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із УКРГАЗБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із МЕГАБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ "МЕГАБАНК"

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із ОЩАДБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "ОЩАДБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із ПРИВАТБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ХАРКІВСЬКЕ ГРУ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із МIБ

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із УКРСОЦБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" ПАТ "УКРСОЦБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ

Коннектор із УКРЕКСІМБАНК

Додаток-коннектор до системи "Клієнт-Банк" АТ "УКРЕКСІМБАНК".

799 грн звільнено від ПДВ