Етичні норми партнерства

Команда MASTER переконана, що основою довготривалих довірчих ділових відносин є принципи чесності, відкритості та справедливості.

Команда MASTER, підписуючи Партнерський договір від імені ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ», підтримує прагнення до дійсно партнерських відносин, чистої конкуренції всередині партнерської мережі, чесності та добросовісності кожного представника партнерських відносин, постійного розвитку кожного з Партнерів.

Для покращення взаємодії з Клієнтами продуктів MASTER впроваджено систему оцінювання Партнерів та присвоєння статусу. 

Оцінка діяльності і статус Партнера будуть враховуватися командою MASTER в подальшому прийнятті рішень про розширення сфери діяльності при подальшій взаємодії з Партнером та при формуванні стратегії партнерства в кожному окремо взятому регіоні.

Зі свого боку командою MASTER створено прозору систему прийняття рішень, вибудовано чіткий процес взаємодії з Партнером та Клієнтом, розроблено програми навчання для розвитку виконавців команди MASTER та Партнерів тощо.

Долучаючись до партнерської мережі MASTER, Партнер визнає, що всі існуючі та майбутні угоди та ділові відносини з ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ» будуть відповідати зазначеним Нормам:

  • чесно і коректно ставитися до Клієнтів, виконавців Розробника та інших Партнерів;
  • конкурувати з іншими Партнерами якістю, а не ціною;
  • підтримувати ділову репутацію розробника MASTER і утримуватися від поширення негативної інформації про інших Партнерів;
  • обслуговувати тільки ліцензійне програмне забезпечення MASTER.

У разі недотримання Партнером погоджених принципів взаємодії, комада MASTER залишає за собою право в рамках чинного законодавства України призупинити або припинити взаємодію, аж до розірвання контрактів, а також зробити відповідні висновки щодо взаємодії в будь-якому іншому напрямку партнерства в майбутньому.

РІШЕННЯ ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Бухгалтерський та податковий облік, фінансова та податкова звітність.

6999 грн звільнено від ПДВ

РІШЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

Обмін електронними документами та ведення обліку (реєстрація) всіх документів.

8990 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Користувацький доступ

Розширення програмних продуктів MASTER на 1 користувача

1999 грн звільнено від ПДВ