Загальні питання | MASTER

Загальні питання

Як реалізовано оновлення програмних продуктів?

Технічні фахівці MASTER займаються безперервним розвитком і системними оновлення програми-платформи та програмних продуктів MASTER.

Оновлення стосуються: 

  • розширень функціональних можливостей; 
  • паралельного оновлення програмних продуктів згідно змін українського законодавства.

Шари оновлень програми-платформи та програмних продуктів MASTER на рівні користувача зберігають попередні налаштування на технічному рівні та не потребують додаткових дій до та після оновлення.

Хто розробник програмних продуктів MASTER?

Програмні продукти MASTER створені на базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу. Розробник програмних продуктів MASTER — компанія IT-Enterprise, яка понад 30 років займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності.

Рішеннями компанії користуються найбільші підприємства України: Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN, ДП “Антонов”, МХП, Укрнафта, Южмаш і багато інших.

Програмні продукти MASTER повністю відповідають вимогам українського законодавства з ведення бухгалтерського та податкового обліку, автоматичного формування бухгалтерської та фінансової звітності й інших ділянок обліку.

Команда фахівців MASTER враховує всю законодавчу специфіку, а також підтримує програмні продукти системними оновленнями відповідно до законодавства України.

Які фахівці задіяні у розробці програмних продуктів MASTER?

Програмні продукти MASTER — результат синергії роботи ІТ-фахівців із функціональними фахівцями-практиками: бухгалтерами, які свої знання та вміння переклали в програмні продукти.

Із розвитком програмних продуктів MASTER паралельно розвивалися дві команди проекту:

— розробники зі значним досвідом розробки сучасних програмних продуктів для ведення обліку та впровадження;

— фахівці-практики — бухгалтери та методисти з бізнес-сектору та бюджетних установ із досвідом роботи головними бухгалтерами, фінансовими директорами.

Фахівці-практики описували логіку бізнес-процесів, а також:

— розробляли стандарти інтерфейсу для користувача;

— порядок і структуру функціональних модулів і головного меню;

— визначали межі обов'язкового функціоналу;

— формулювали стандарти бухгалтерської та фінансової звітності.

Чи є конкурентною ціна на програмні продукти MASTER?

Вартість програмних продуктів MASTER диференціюється залежно від кількості користувачів, кількості необхідних ліцензій та від моделі використання рішень: стаціонарне чи хмарне (SaaS) рішення.

Базова версія програмного продукту MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу коштує 799 грн/міс. звільнено від ПДВ у хмарному рішенні та 6 999 грн звільнено від ПДВ — в стаціонарному рішенні.

Для порівняння, місячний мінімальний розмір ЄСВ для ФОП дорівнює 819,06* грн або 9828,72* за рік (* за умови, що у 2018 році ставка ЄСВ дорівнюватиме 22%, розмір мінімальної заробітної плати — 3723 грн).

Відповідно, хмарне (SaaS) рішення для ведення обліку на підприємстві — більш ніж оптимальний варіант для малого бізнесу.

Чи системно доповнюються функціональні можливості програмних продуктів MASTER?

Фахівці команди MASTER щодня працюють над розширеним функціональних можливостей, створенням інтеграційних рішень, розробкою розширень і додатків та співпрацюють із суміжними сервісами.

Щоденне вдосконалення програми-платформи та програмних-продуктів MASTER ведеться для зручного вирішення поточних завдань користувачів.

Щоденно на сайті masterbuh.com публікуються актуальні зміни законодавства України що стосуються підприємств/установ приватного на державного секторів економіки.

Програмні продукти MASTER створені за запитом користувачів та спроектовані аби перехід із інших програмних продуктів відбувся якомога комфортніше.

 Програмні продукти MASTER мають:

— алгоритм переносу бази даних;

— методологію автоматичного завантаження первинних документів та баз.

— можливість індивідуального налаштування програмних продуктів на допомогою інструментальних засобів розвитки: конструктора бізнес-процесів; конструктора запитів; конструктора звітів; конструктора бази даних; конструктора інтерфейсів; конструктор діалогових форм та іншого.

Які моделі користування програмних продуктів MASTER?

Для спрощення роботи юзерів*/користувачів програмних продуктів MASTER розроблені і щоденно вдосконалюються програмні продукти MASTER, що розроблені у 2 користувацьких моделях:

— стаціонарні рішення — програмні продукти, що розгортаються на комп’ютері/ноутбуку/сервері підприємства.

Під одним юзером/користувачем мається на увазі одна залогінена в програмному продукті особа, яка працює із комп’ютера/ноутбука.

Підприємство/установа має можливість розширювати кількість юзерів/користувачів, придбавши додаткові клієнтські доступи.

— хмарні рішення — програмні продукти, що розгортаються у хмарі – працюють через web-сервіс.

Під одним юзером/користувачем мається на увазі одна особа, яка придбала доступ до сервісу на певний період часу.

* Юзер (від англ. User) — користувач, особа або організація, яка використовує діючу програму для виконання конкретної функції.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%