Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину | MASTER

Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину

1036 0

Компанія MASTER оголошує про низку заходів, спрямованих на зменшення наслідків від поширення вірусу COVID-19, підвищення безпеки роботи своїх співробітників і забезпечення своїх зобов'язань перед клієнтами та партнерам.

Організаційні заходи:

а. Співробітники компанії з 16 березня працюють з дому у віддаленому доступі (за допомогою внутрішньої хмарної інфраструктури, програмних продуктів MASTER, IT-Enterprise, інструментів MS Office …), в офісі будуть знаходитись лише чергові співробітники (позмінно), чиєї присутності вимагають IT-процеси.

б. Всі команди перейшли на координаційні stand-up meeting протягом робочого дня під керівництвом керівників команд із координації робіт всередині команди і із зовнішніми клієнтськими і партнерськими командами.

в. Всі комунікації – переведені в електронний формат: дзвінки, електронна пошта, skype, zoom, telegram, whatsup тощо.

Забезпечена надійність і безперервність робочих процесів з:

а. розвитку, оновлень, впровадження програмних продуктів;

б. підтримки користувачів у Call-центрі;

в. навчання в «Академїї MASTER-рішень»;

г. консультування й online-презентацій програмних продуктів.

Навчальні матеріали у відкритому доступі:

а. База знань

б. Відеоінструкції та вебінари

в. Навчальні посібники

У відповідь на введення карантину та інші обмежувальні заходи, введені рішеннями Кабінету Міністрів та КМДА, та усвідомлюючи відповідальність за безпеку своїх команд, компанія MASTER вжила низку профілактичних заходів. Зокрема:

а. У офісах MASTER (м. Київ, м. Дрогобич) проводяться профілактичні заходи, зокрема: обробка приміщень, кварцування кімнат для переговорів та робочих кабінетів.

б. Ми уважно стежимо за здоров’ям співробітників: на вході в офіс безконтактно вимірюється температура, на всіх поверхах у санітарних зонах та зонах загального користування встановлені дезінфікуючі засоби, антисептики. Також компанія надає вітаміни, закупила захисні маски та бактерицидні засоби для персонального використання.

Вимушений карантин загострив увагу на власному здоров’ї і самосвідомості кожного. А ще він переформатував уявлення про виклики, які постають перед бізнесом. Тепер одна із життєво необхідних рис будь-якого підприємства — це швидкий перехід в Онлайн-режим.

Слідкуйте за ситуацією про вірусу COVID-19 саме в Україні із перевірених джерел (наприклад, на сайті МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov) та не піддавайтеся паніці.

Керівник команди MASTER, Марія Галелюка: «Найбільша цінність — це людське життя. Найбільша цінність нашої компанії — це ви. Ми всі відповідаємо один за одного і за безпеку нашого співтовариства, так як ми всі з нетерпінням чекаємо здорового, впевненого майбутнього разом».


Бережіть себе!

Команда MASTER

БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТ

Комплексный бухгалтерский учет по всем направлениям. Сводная бухгалтерская отчетность.


Налоговый учет согласно действующему НКУ.
Автоматическое формирование денежной отчетности.

от 11000 грн освобождено от НДС

УСЛУГИ

Конфигурирование нетипичного функционала, разработка индивидуальных решений.

Перенос данных из другого программного обеспечения.
Интеграция с другим программным обеспечением.

от 1075 грн/час + НДС 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмен (получение и отправка) и учет (регистрация) е-документов из КЭП.

Настроены бизнес-процессы обработки входных, внутренних, выходных е-документов.
Единая среда хранения документов.

от 10000 грн освобождено от НДС