Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину | MASTER

Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину

862 0

Компанія MASTER оголошує про низку заходів, спрямованих на зменшення наслідків від поширення вірусу COVID-19, підвищення безпеки роботи своїх співробітників і забезпечення своїх зобов'язань перед клієнтами та партнерам.

Організаційні заходи:

а. Співробітники компанії з 16 березня працюють з дому у віддаленому доступі (за допомогою внутрішньої хмарної інфраструктури, програмних продуктів MASTER, IT-Enterprise, інструментів MS Office …), в офісі будуть знаходитись лише чергові співробітники (позмінно), чиєї присутності вимагають IT-процеси.

б. Всі команди перейшли на координаційні stand-up meeting протягом робочого дня під керівництвом керівників команд із координації робіт всередині команди і із зовнішніми клієнтськими і партнерськими командами.

в. Всі комунікації – переведені в електронний формат: дзвінки, електронна пошта, skype, zoom, telegram, whatsup тощо.

Забезпечена надійність і безперервність робочих процесів з:

а. розвитку, оновлень, впровадження програмних продуктів;

б. підтримки користувачів у Call-центрі;

в. навчання в «Академїї MASTER-рішень»;

г. консультування й online-презентацій програмних продуктів.

Навчальні матеріали у відкритому доступі:

а. База знань

б. Відеоінструкції та вебінари

в. Навчальні посібники

У відповідь на введення карантину та інші обмежувальні заходи, введені рішеннями Кабінету Міністрів та КМДА, та усвідомлюючи відповідальність за безпеку своїх команд, компанія MASTER вжила низку профілактичних заходів. Зокрема:

а. У офісах MASTER (м. Київ, м. Дрогобич) проводяться профілактичні заходи, зокрема: обробка приміщень, кварцування кімнат для переговорів та робочих кабінетів.

б. Ми уважно стежимо за здоров’ям співробітників: на вході в офіс безконтактно вимірюється температура, на всіх поверхах у санітарних зонах та зонах загального користування встановлені дезінфікуючі засоби, антисептики. Також компанія надає вітаміни, закупила захисні маски та бактерицидні засоби для персонального використання.

Вимушений карантин загострив увагу на власному здоров’ї і самосвідомості кожного. А ще він переформатував уявлення про виклики, які постають перед бізнесом. Тепер одна із життєво необхідних рис будь-якого підприємства — це швидкий перехід в Онлайн-режим.

Слідкуйте за ситуацією про вірусу COVID-19 саме в Україні із перевірених джерел (наприклад, на сайті МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov) та не піддавайтеся паніці.

Керівник команди MASTER, Марія Галелюка: «Найбільша цінність — це людське життя. Найбільша цінність нашої компанії — це ви. Ми всі відповідаємо один за одного і за безпеку нашого співтовариства, так як ми всі з нетерпінням чекаємо здорового, впевненого майбутнього разом».


Бережіть себе!

Команда MASTER

31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року

БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТ

комплексный бухгалтерский учет по всем направлениям;

налоговый учет согласно действующему НКУ;

сводная бухгалтерская отчетность;

автоформирование финотчетности.

от 9699 грн освобождено от НДС

ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ РЕШЕНИЯ

конфигурирование нетипичного функционала;

разработка индивидуальных решений;

перенос данных из других программ;

интеграции с другим программным обеспечением.

от 900 грн/час + НДС 20%

Электронный документооборот

обмен (получение и отправка) и учет (регистрация) электронных документов с ЭЦП;

настроенные бизнес-процессы обработки входящих, внутренних, исходящих электронных документов;

единая среда хранения документов.

от 8990 грн освобождено от НДС