Літо у місті — це саме той час, щоб без труднощів перейти на роботу у новому функціоналі. I чудова можливість розпочати вивчення програмного продукту «MASTER:Бухгалтерія» з підтримкою фахівців Розробника.
Основна ціль навчального курсу — запуск рішенні на підприємстві або в установі з нуля. Тривалість курсу — 1,5 місяці.
Президент України подовжив заборону дії на території України цілої низки російських ІТ-продуктів. Серед них і програми з бухгалтерського обліку. Перелік санкційних IT-компаній, бухгалтерських продуктів і сервісів за посиланням: https://ain.ua/2020/05/18/polnyj-spisok-it-kompanij-popavshix-pod-sankcii-v-2020-godu/
Втім, це не має стати проблемою, адже в Україні вже давно працює своє, на 100% створене під вимоги чинного законодавства програмне рішення — MASTER:Бухгалтерія, розробка української компанії IT-Enterprise.
ПРО КУРС ONLINE НАВЧАННЯ
Курс спеціалізовано для:
— Діючих клієнтів, які недавно придбали програмний продукт і розпочинають роботу.
— Діючих клієнтів, які давно придбали програмний продукт, але за звичкою продовжували рахувати в excel та старих програмах.
— Нових клієнтів, які до кінця квітня купують програмний продукт.
Порядок оформлення підписки на курс:
— Набір слухачів проводиться до 10 липня.
— Клієнт оплачує навчальний курс (з р/р організації, самостійно).
— Якщо клієнт підписав договір, але ще не провів оплату за програму – на період курсу відвантажуємо робочий комплект (відповідно до погодженої специфікації).
Клієнт отримує:
— Особистого наставника зі сторони Розробника, який допомагатиме у разі потреби.
— Груповий чат для можливості оперативного вирішення питань (слухачі курсу + лектор).
— Доступ до відеоуроків.
— Онлайн-консультації лектора.
— Індивідуальні консультації з лектором/фахівцем відповідного напрямку.
Тривалість курсу: 1,5 місяці (26 годин теорії в форматі запису лекцій по виконанню операцій бухгалтерського та кадрового обліку; 65 годин практичних занять).
* рішення передбачає типовий функціонал без індивідуальних доналаштувань під потреби Замовника