Демо-версії

MASTER:Зарплата і Кадри + MASTER:Бухгалтерія. Демо-версія діє 30 днів

MASTER:Зарплата і Кадри + MASTER:Бухгалтерія — програмні продукти для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, задач розрахунку заробітної плати і управління персоналом на підприємствах малого та середнього бізнесу. 

Складається з функціональних модулів: БАНК І КАСА, ПРОДАЖІ, ПОКУПКИ, СКЛАД, ВИРОБНИЦТВО, ОЗ і НМА, ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК, ЗАРПЛАТА, КАДРИ, ОПЕРАЦІЇ, ЗВІТИ, ДОВІДНИКИ, АДМІНІСТРУВАННЯ

MASTER:Бухгалтерія. Демо-версія діє 30 днів

Програмний продукт для ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу. Складається з функціональних модулів: БАНК І КАСА, ПРОДАЖІ, ПОКУПКИ, СКЛАД, ВИРОБНИЦТВО, ОЗ і НМА, ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК, ЗАРПЛАТА, ОПЕРАЦІЇ, ЗВІТИ та базових модулів: ДОВІДНИКИ й АДМІНІСТРУВАННЯ.

Відповідає вимогам чинного законодавства України та повністю адаптований до українського ринку. Доступний у хмарному та стаціонарному рішеннях.

MASTER:Бюджетні установи. Демо-версія діє 30 днів

Програмний продукт для ведення комплексного обліку бюджетних установ. Складається з функціональних модулів: ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ, БАНК, КАСА, НЕОБОРОТНІ АКТИВИ, ПОСЛУГИ, СКЛАД, ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК, ОПЕРАЦІЇ, ЗВІТИ, ЗАРПЛАТА, КАДРИ та базових модулів ДОВІДНИКИ та АДМІНІСТРУВАННЯ.

Відповідає вимогам чинного законодавства України та повністю адаптований до українського ринку. Доступний у хмарному і стаціонарному рішеннях.

MASTER:Агро. Демо-версія діє 30 днів

Програмний продукт для ведення обліку агропідприємств. Складається з функціональних агромодулів: РОСЛИННИЦТВО, ТВАРИННИЦТВО, ТРАНСПОРТ, ОРЕНДА ЗЕМЛІ; функціональних модулів: БАНК І КАСА, ПРОДАЖІ, ПОКУПКИ, СКЛАД, ВИРОБНИЦТВО, ОЗ і НМА, ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК, ЗАРПЛАТА, ОПЕРАЦІЇ, ЗВІТИ та базових модулів ДОВІДНИКИ та АДМІНІСТРУВАННЯ.

Відповідає вимогам чинного законодавства України та повністю адаптований до українського ринку. Доступний у хмарному і стаціонарному рішеннях.

MASTER:Документообіг Комплексне рішення + Додатки. Демо-версія діє 30 днів

Програмний продукт для ведення документообігу установ та підприємств державного сектору. 

Складається з функціональних модулей — ДОКУМЕНТООБІГ, ДОВІДНИКИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ.

Відповідає вимогам чинного законодавства України та повністю адаптований до українського ринку.

РІШЕННЯ ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Бухгалтерський та податковий облік, фінансова та податкова звітність.

6999 грн звільнено від ПДВ

РІШЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

Обмін електронними документами та ведення обліку (реєстрація) всіх документів.

8990 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Користувацький доступ

Розширення програмних продуктів MASTER на 1 користувача

1999 грн звільнено від ПДВ