Трирівнева архітектура | MASTER

ТРИРІВНЕВА АРХІТЕКТУРА

Програмний комплекс MASTER реалізовано в трирівневій архітектурі.

1. РІВЕНЬ БАЗИ ДАНИХ

З даними працює тільки один процес — сервер бази даних. 

Як сервер бази даних використовується Microsoft SQL Server (всі редакції включаючи безкоштовну) або Oracle Database.

2. РІВЕНЬ СЕРВЕРІВ ДОДАТКІВ

У серверах додатків виконується вся бізнес-логіка обробки даних. Сервер додатків формує запити до сервера бази даних, виконує розрахунки і пересилає готові результати. Кількість серверів додатків необмежена, що забезпечує масштабованість системи.

Для web-доступу застосовуються сервери мобільних і web-додатків Microsoft Internet Information Services.

3. РІВЕНЬ КЛІЄНТА

3.1. Тонкий Windows-клієнт. Це windows-додаток, що приєднується до сервера додатків, посилає запити до сервера додатків, ініціює виконання розрахунків на сервері додатків, отримує підсумкові набори даних, відображає дані клієнта, реалізує користувальницький інтерфейс.

3.2. Мобільні додатки і web-клієнт: мобільний додаток або web-браузер обмінюється даними з web-сервером.

3.2.1. Web-клієнт. Працює в web-браузері. Оптимізовано для роботи на персональних комп'ютерах. Це web-додаток, що через web-сервери в результаті приєднується до сервера додатків, посилає запити до сервера додатків, ініціює виконання розрахунків на сервері додатків, отримує підсумкові набори даних, відображає дані клієнта, реалізує користувальницький інтерфейс. Підтримує роботу на мобільних пристроях (планшет, смартфон). Працює на будь-яких операційних системах

3.2.2. Робота з допомогою web-додатків і web-віджетів. Це web-додатки, які реалізують обмежений набір завдань. Забезпечують зручний призначений для користувача інтерфейс, всю бізнес-логіку виконують сервери додатків.

3.2.3. Робота з допомогою мобільних додатків. Це мобільні додатки для платформ Android, iOS, Windows Phone, які реалізують обмежений набір завдань. Забезпечують зручний призначений для користувача інтерфейс, всю бізнес-логіку виконують сервери додатків.

3.2.4. Web-сервіси. Це можливості для роботи з програмними продуктами MASTER третый стороні. Надається стандартний інтерфейс взаємодії, розмежування прав доступу.


ТЕРМІНИ

1. ТРИРІВНЕВА АРХІТЕКТУРА (англ. three-tier) — архітектурна модель програмного комплексу, що передбачає наявність у ньому трьох компонентів: клієнта, сервера додатків (до якого підключено клієнтську програму) і сервера баз даних (з яким працює сервер додатків).

2. СЕРВЕР БАЗ ДАНИХ (шар даних) забезпечує зберігання даних і виноситься на окремий рівень, реалізується, як правило, засобами систем управління базами даних, підключення до цього компоненту забезпечується тільки з рівня сервера додатків.

3. СЕРВЕР ДОДАТКІВ (середній шар, шар,) розташовується на другому рівні, на ньому зосереджена велика частина бізнес-логіки. Поза його залишаються тільки фрагменти, що експортуються на клієнта (термінали), а також елементи логіки, занурені в базу даних (збережені процедури і тригери).

4. КЛІЄНТ (шар клієнта) — це інтерфейсний компонент комплексу, надається кінцевому користувачу. На цей рівень зазвичай виноситься найпростіша бізнес-логіка: інтерфейс авторизації, алгоритми шифрування, перевірка вводяться значень на допустимість і відповідність формату, нескладні операції з даними (сортування, угруповання, підрахунок значень), вже завантаженими на термінал.

ГЛОСАРІЙ — словник ключових термінів за посиланням.

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

комплексний бухгалтерський облік по всім напрямам;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 6999 грн звільнено від ПДВ

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 750 грн/година ПДВ 20%