Сформовано склад Громадської ради при ДФС | MASTER

Сформовано склад Громадської ради при ДФС

1669 0

До складу нової Громадської ради при ДФС увійдуть представники 100 громадських організацій. Саме таку кількість учасників обрано сьогодні під час голосування на Установчих зборах з формування Громадської ради при ДФС.

Представники цих організацій надаватимуть консультативну допомогу, здійснюватимуть фахові опрацювання законодавчих ініціатив з податкових та митних питань тощо.

У свою чергу в.о. Голови ДФС Олександр Власов подякував членам Громадської ради попереднього складу за плідну роботу.

«Цей рік був дуже продуктивним з вашого боку. Ми чули від вас багато пропозицій та зауважень. Особливо дякую за критику, адже це дозволяє нам рухатися далі, змінюватися та вдосконалювати нашу роботу. Бажаю, щоб новий склад Громадської ради був таким же активним та професійним», – наголосив Олександр Власов.

Очільник ДФС також висловив побажання, щоб у складі Громадської ради при ДФС було відновлено роботу антикорупційного комітету, оскільки боротьбі з корупційними проявами в ДФС приділяється дуже велика увага.

На його думку, побороти це явище в фіскальній службі можна за рахунок електронізації послуг, над чим в ДФС сьогодні активно працюють.

Під час наступного засідання оновленої Громадської ради при ДФС буде обрано голову та його заступників, а також визначено комітети за напрямами діяльності.

Нагадаємо, що Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Її діяльність регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Строк повноважень складу Громадської ради – два роки.

 Джерело: Державна фіскальна служба України

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%