Сформовано склад Громадської ради при ДФС | MASTER

Сформовано склад Громадської ради при ДФС

1469 0

До складу нової Громадської ради при ДФС увійдуть представники 100 громадських організацій. Саме таку кількість учасників обрано сьогодні під час голосування на Установчих зборах з формування Громадської ради при ДФС.

Представники цих організацій надаватимуть консультативну допомогу, здійснюватимуть фахові опрацювання законодавчих ініціатив з податкових та митних питань тощо.

У свою чергу в.о. Голови ДФС Олександр Власов подякував членам Громадської ради попереднього складу за плідну роботу.

«Цей рік був дуже продуктивним з вашого боку. Ми чули від вас багато пропозицій та зауважень. Особливо дякую за критику, адже це дозволяє нам рухатися далі, змінюватися та вдосконалювати нашу роботу. Бажаю, щоб новий склад Громадської ради був таким же активним та професійним», – наголосив Олександр Власов.

Очільник ДФС також висловив побажання, щоб у складі Громадської ради при ДФС було відновлено роботу антикорупційного комітету, оскільки боротьбі з корупційними проявами в ДФС приділяється дуже велика увага.

На його думку, побороти це явище в фіскальній службі можна за рахунок електронізації послуг, над чим в ДФС сьогодні активно працюють.

Під час наступного засідання оновленої Громадської ради при ДФС буде обрано голову та його заступників, а також визначено комітети за напрямами діяльності.

Нагадаємо, що Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Її діяльність регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Строк повноважень складу Громадської ради – два роки.

 Джерело: Державна фіскальна служба України

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ