Оновлення програмних версій | MASTER

Оновлення програмних версій

Сфера діяльності
  • Сфера діяльності
  • Бізнес та галузеві рішення
  • Бюджетні організації
  • Для всіх

У зв’язку із розвитком програмних продуктів MASTER продовжує діяти лояльна ліцензійна політика.
Три місяці MASTER:Оновлень входить у вартість програмного продукту MASTER (правило діє з моменту активації ліцензійного ключа).

MASTER:Оновлення надає право Користувачам отримувати у форматі нових версій/релізів (сервіс-паків) технічні та функціональні оновлення програмного ядра програми-платформи, а також оновлення програмних продуктів MASTER з урахуванням змін законодавства.

Користувачі можуть завантажувати нові версії/релізи (сервіс-паки) програмних продуктів лише за наявності придбаних MASTER:Оновлень в особистому кабінеті www.my.masterbuh.com

Проведення програмних оновлень за інструкцією

В інтерфейс Power Calculation Designer додано новий тип показника з розміром дробової частини більше
Версія: 2023.06
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: В інтерфейс Power Calculation Designer додано новий тип показника з розміром дробової частини більше 5. В інтерфейс Power Calculation Designer додано новий тип показника: «Число великої точності» (16,7).
Розроблено нову форму друку Платіжна інструкція
Версія: 2023.06
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Розроблено нову форму друку Платіжна інструкція згідно з наказом Міністерства фінансів України від 13 грудня 2022 року № 430.
Внесено зміни до форми та порядку заповнення звітності з ПДВ згідно з наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463
Версія: 2023.06
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Внесено зміни до форми та порядку заповнення звітності з ПДВ згідно з наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463: форма та розрахунок декларації з ПДВ (з додатками); форма та розрахунок Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань (з додатками); нові шаблони вивантаження в XML формат.
Допрацьовано тест при закритті періоду – CheckEntries – Перевірка наявності проводок
Версія: 2023.06
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Допрацьовано тест при закритті періоду – CheckEntries – Перевірка наявності проводок. Тепер відбувається контроль непроведених документів по всім пов’язаних об’єктах. Під перевірку попадають документи, які є спільними для обох об’єктів.
Додано новий тест при закритті періоду – CheckEnriesWithoutBaseDocuments – Перевірка наявності проводок без документів-підстав
Версія: 2023.05
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Додано новий тест при закритті періоду – CheckEnriesWithoutBaseDocuments – Перевірка наявності проводок без документів-підстав. Тест перевірятиме наявність проводок з пустим документом-підставою, по рахунках, для яких налаштована така аналітика, як необов’язкова. Якщо, при цьому, у проводці вказано договір з режимом ведення розрахунків «Без документів-підстав», тест покаже такі проводки, як «Попередження» і дасть закрити звітний період. Якщо ж, згідно договору, документ-підстава повинен бути, такі проводки будуть у тесті помічені, як «Помилка» і закрити період не буде можливо
Внесено зміни до форми та порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної згідно з наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463
Версія: 2023.05
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Внесено зміни до форми та порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної згідно з наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463: заповнення реквізитів податкової накладної та розрахунку коригування форми друку податкової накладної та розрахунку коригування вивантаження в XML
Додано нову типову форму з обліку та списання запасів Накладна (вимога)
Версія: 2023.04
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Відповідно до наказу МФУ від 13.12.2022 № 431 Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів додано новий звіт Накладна (вимога) (DMS.S506BG)
Додано нову типову форму з обліку та списання запасів Акт списання запасів
Версія: 2023.04
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Відповідно до наказу МФУ від 13.12.2022 № 431 Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів додано новий звіт Акт списання запасів (DMS.S506)
Додано можливість заповнення ознаки Імпортний товар для партій
Версія: 2023.04
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Для ознаки Імпортний товар додано простий довідник SP12 IMPORT. У довіднику партій та довіднику типів партій додано нове поле з ознакою імпортного товару. При веденні партії у рядку документа, якщо у типі партії буде вказано ведення ознаки імпортного товару, і якщо до рядка документа однією з 5-ти додаткових ознак у типі процесу прикріплено простий довідник IMPORT, і у рядку документа для цієї ознаки вказано значення «+» – при генерації партії вона буде з ознакою «Імпортний товар».
Доопрацювано екран для типу процесу Вантажна митна декларація (_CARGO_DEC)
Версія: 2023.04
Сфера: Бізнес та галузеві рішення
Опис: Доопрацювано екран для типу процесу Вантажна митна декларація (_CARGO_DEC) . Для типу рядка ТЗВ інших контрагентів додано можливість вибору валюти, курсу валюти на дату та ставки ПДВ.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%