Про MASTER | MASTER

Про компанію

Програма-платформа MASTER і програмні продукти MASTER — розробка української компанії IT-Enterprise.

Компанія IT-Enterprise понад 30 років займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності і має значний досвід розробок і впровадження найскладніших ERP-систем.

Рішеннями компанії IT-Enterprise користуються найбільші підприємства України:
     — у приватному секторі: Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN, FED, Ковальська, МХП, Укрнафта, KNESS і багато інших.
     — у державному секторі: ДП “Антонов", ДП "ХМЗ"ФЕД", Укроборонпром, Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів, Національна академія аграрних наук, Кабінет Міністрів України і багато інших.

На базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу створені нові програмні продукти ERP-класу MASTER для підприємств малого та середнього бізнесу та бюджетних установ України.

Драйвером розвитку розробки напряму програмних продуктів для малого та середнього бізнесу стало рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), яке введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

15 квітня 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішень РНБО, що передбачає санкції на 10 років щодо 254 юросіб, зокрема й низці IT-компаній: Додаток 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2023 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 15 квітня 2023 року № 227/2023.

Перший програмний продукт з лінійки MASTER — програмний продукт MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу презентовано українському ринку у вересні 2017 року.

В основі створення програмних продуктів MASTER: 
1. Багаторічний досвід роботи, банк успішних рішень, практичні кейси впровадження та компетенції команди компанії-розробника IT-Enterprise.

2. Потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки. Платформа складається з базових інструментів розробки (управління даними, взаємодія з користувачами, обробка та візуалізація даних), базових і розширених функціональних модулів, які комбінуються безпосередньо в програмні продукти, та являє собою комунікаційний агент, що дозволяє інтегруватися із суміжними галузевими сервісами.

3. Сильна та досвідчена команда фахівців: розробників, функціональних фахівців, методистів, фахівців технічної підтримки, впроваджувачів з досвідом і реальними кейсами впровадження.

4. Запит користувачів на відповідність критеріям зручності використання (UX/UI дизайну), розширеного функціонала, відповідності українському та міжнародному законодавству, особливої уваги на підвищенні рівня безпеки та збереження даних користувачів.

5. Новий підхід у сервісній складовій: технічна підтримка, інтеграційні рішення, Інтернет-магазин додатків та розширень до програмних продуктів, фокусування розробки на програмних продуктах з максимально адаптованими галузевими рішеннями.

З моменту запуску першого базового рішення команда MASTER впровадила кілька сотень проектів і розширила лінійку програмних продуктів:

Для бюджетних установ
MASTER:Бюджетні установи
MASTER:Освіта
MASTER:Військові частини
MASTER:Реєстр територіальної громади

Для бізнесу та комерційних підприємств
MASTER:Бухгалтерія
MASTER:Зарплата і Кадри
MASTER:Бюджетування

Галузеві рішення
MASTER:Медицина
MASTER:Агро
MASTER:Елеватор
MASTER:ЖКГ

Документообіг
MASTER:Документообіг КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ
MASTER:Документообіг ОБМІН І ОБЛІК

І сьогодні програмні продукти MASTER — єдині нові програмні продукти на українському ринку з чіткою довгостроковою стратегією розвитку та з реальними амбіціями стати національним лідером ринку бухгалтерських рішень.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%