Про компанію | MASTER

ІСТОРІЯ MASTER

Програма-платформа MASTER і програмні продукти MASTER — розробка української компанії IT-Enterprise.

Компанія IT-Enterprise понад 30 років в займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності і має значний досвід розробок і впровадження найскладніших ERP-систем.

Рішеннями компанії IT-Enterprise користуються найбільші підприємства України:
     — в приватному секторі: Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN, FED, Ковальська, МХП, Укрнафта, Южмаш, Фармак і багато інших.
     — в державному секторі: ДП “Антонов", ДП "ХМЗ"ФЕД", Укроборонпром, Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів, Національна академія аграрних наук, Кабінет Міністрів України і багато інших.

На базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу створені програмні продукти MASTER для підприємств малого та середнього бізнесу та бюджетних установ України.

Драйвером розвитку розробки напряму програмних продуктів для малого та середнього бізнесу стала ратифікація Указу №133/2017 Президента України від 15 травня 2017 року “Про введення в силу рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Перший програмний продукт з лінійки MASTER — програмний продукт для MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу презентовано українському ринку у вересні 2017 року.

В основі створення програмних продуктів MASTER: 
     По-перше, багаторічний досвід роботи, банк успішних рішень, практичні кейси впровадження та компетенції команди компанії-розробника IT-Enterprise;

     По-друге, потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки. Платформа складається з базових інструментів розробки (управління даними, взаємодія з користувачами, обробка та візуалізація даних) та базових та розширених функціональних модулів, які комбінуються безпосередньо в програмні продукти і представляє собою комунікаційній агент, що дозволяє інтеґруватись із суміжними галузевими сервісами;

     По-трете, сильна та досвідчена команда фахівців: розробників, функціональних фахівців, методистів, фахівців технічної підтримки, впроваджувачів з досвідом і реальніми кейсами впровадження;

     В-четверте, запит користувачів на відповідність критеріям зручності використання (UX/UI дизайну), розширеного функціоналу, відповідності українському та міжнародному законодавству, особливої уваги на підвищенні рівня безпеки та збереження даних користувачів.

    В-п’яте, новий підхід в сервісний складовій: технічна підтримка, інтеграційні рішення, Інтернет-магазин додатків та розширень до програмних продуктів, фокусування розробки на програмних продуктах з максимально адаптованими галузевими рішеннями.

З моменту запуску першого базового рішення команда MASTER впровадила кілька сотень проектів і розширила лінійку програмних продуктів:
Бюджетні установи
MASTER:Бюджетні установи
MASTER:Освіта
MASTER:Військові частини
Бізнес і комерційні підприємства
MASTER:Бухгалтерія
MASTER:Зарплата і Кадри
Рішення для медицини
MASTER:Медицина
MASTER:Поліклініка
MASTER:Стаціонар
Рішення для агро
MASTER:Агро
MASTER:Елеватор
Галузеві рішення
MASTER:ЖКГ
MASTER:Retail
MASTER:HoReCa
Документообіг
MASTER:Документообіг КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ
MASTER:Документообіг ОБМІН І ОБЛІК

І сьогодні MASTER:Бухгалтерія — єдиний новий програмний продукт на українському ринку з чіткою довгостроковою стратегією розвитку та з реальними амбіціями стати національним лідером ринку бухгалтерських рішень.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік по всім напрямам;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ