Про компанію | MASTER

ІСТОРІЯ MASTER

Програма-платформа MASTER і програмні продукти MASTER — розробка української компанії IT-Enterprise.

Компанія IT-Enterprise понад 30 років займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності і має значний досвід розробок і впровадження найскладніших ERP-систем.

Рішеннями компанії IT-Enterprise користуються найбільші підприємства України:
     — у приватному секторі: Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN, FED, Ковальська, МХП, Укрнафта, Южмаш, KNESS і багато інших.
     — у державному секторі: ДП “Антонов", ДП "ХМЗ"ФЕД", Укроборонпром, Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів, Національна академія аграрних наук, Кабінет Міністрів України і багато інших.

На базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу створені нові програмні продукти ERP-класу MASTER для підприємств малого та середнього бізнесу та бюджетних установ України.

Драйвером розвитку розробки напряму програмних продуктів для малого та середнього бізнесу стало рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) , яке введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

Перший програмний продукт з лінійки MASTER — програмний продукт MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу презентовано українському ринку у вересні 2017 року.

В основі створення програмних продуктів MASTER: 
1. Багаторічний досвід роботи, банк успішних рішень, практичні кейси впровадження та компетенції команди компанії-розробника IT-Enterprise.

2. Потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки. Платформа складається з базових інструментів розробки (управління даними, взаємодія з користувачами, обробка та візуалізація даних), базових і розширених функціональних модулів, які комбінуються безпосередньо в програмні продукти, та представляє собою комунікаційній агент, що дозволяє інтеґруватись із суміжними галузевими сервісами.

3. Сильна та досвідчена команда фахівців: розробників, функціональних фахівців, методистів, фахівців технічної підтримки, впроваджувачів з досвідом і реальними кейсами впровадження.

4. Запит користувачів на відповідність критеріям зручності використання (UX/UI дизайну), розширеного функціоналу, відповідності українському та міжнародному законодавству, особливої уваги на підвищенні рівня безпеки та збереження даних користувачів.

5. Новий підхід у сервісній складовій: технічна підтримка, інтеграційні рішення, Інтернет-магазин додатків та розширень до програмних продуктів, фокусування розробки на програмних продуктах з максимально адаптованими галузевими рішеннями.

З моменту запуску першого базового рішення команда MASTER впровадила кілька сотень проектів і розширила лінійку програмних продуктів:

Бюджетні установи
MASTER:Бюджетні установи
MASTER:Освіта
MASTER:Військові частини
MASTER:Реєстр територіальної громади

Бізнес і комерційні підприємства
MASTER:Бухгалтерія
MASTER:Зарплата і Кадри
MASTER:Бюджетування

Рішення для медицини
MASTER:Медицина

Рішення для агро
MASTER:Агро
MASTER:Елеватор

Галузеві рішення
MASTER:ЖКГ
MASTER:Retail
MASTER:HoReCa

Документообіг
MASTER:Документообіг КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ
MASTER:Документообіг ОБМІН І ОБЛІК

І сьогодні програмні продукти MASTER — єдині нові програмні продукти ERP-класу на українському ринку з чіткою довгостроковою стратегією розвитку та з реальними амбіціями стати національним лідером ринку бухгалтерських рішень.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ