Про MASTER | MASTER

Про нас

Програма-платформа MASTER і програмні продукти MASTER — розробка української компанії IT-Enterprise.

Компанія IT-Enterprise понад 30 років займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності і має значний досвід розробок і впровадження найскладніших ERP-систем.

Рішеннями компанії IT-Enterprise користуються найбільші підприємства України:
     — у приватному секторі: Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN, FED, Ковальська, МХП, Укрнафта, Южмаш, KNESS і багато інших.
     — у державному секторі: ДП “Антонов", ДП "ХМЗ"ФЕД", Укроборонпром, Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів, Національна академія аграрних наук, Кабінет Міністрів України і багато інших.

На базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу створені нові програмні продукти ERP-класу MASTER для підприємств малого та середнього бізнесу та бюджетних установ України.

Драйвером розвитку розробки напряму програмних продуктів для малого та середнього бізнесу стало рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) , яке введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

Перший програмний продукт з лінійки MASTER — програмний продукт MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу презентовано українському ринку у вересні 2017 року.

В основі створення програмних продуктів MASTER: 
1. Багаторічний досвід роботи, банк успішних рішень, практичні кейси впровадження та компетенції команди компанії-розробника IT-Enterprise.

2. Потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки. Платформа складається з базових інструментів розробки (управління даними, взаємодія з користувачами, обробка та візуалізація даних), базових і розширених функціональних модулів, які комбінуються безпосередньо в програмні продукти, та представляє собою комунікаційній агент, що дозволяє інтеґруватись із суміжними галузевими сервісами.

3. Сильна та досвідчена команда фахівців: розробників, функціональних фахівців, методистів, фахівців технічної підтримки, впроваджувачів з досвідом і реальними кейсами впровадження.

4. Запит користувачів на відповідність критеріям зручності використання (UX/UI дизайну), розширеного функціоналу, відповідності українському та міжнародному законодавству, особливої уваги на підвищенні рівня безпеки та збереження даних користувачів.

5. Новий підхід у сервісній складовій: технічна підтримка, інтеграційні рішення, Інтернет-магазин додатків та розширень до програмних продуктів, фокусування розробки на програмних продуктах з максимально адаптованими галузевими рішеннями.

З моменту запуску першого базового рішення команда MASTER впровадила кілька сотень проектів і розширила лінійку програмних продуктів:

Для бюджетних установ
MASTER:Бюджетні установи
MASTER:Освіта
MASTER:Військові частини
MASTER:Реєстр територіальної громади

Для бізнесу та комерційних підприємств
MASTER:Бухгалтерія
MASTER:Зарплата і Кадри
MASTER:Бюджетування
MASTER:CRM

Галузеві рішення
MASTER:Медицина
MASTER:Агро
MASTER:Елеватор
MASTER:ЖКГ
MASTER:Retail
MASTER:HoReCa

Документообіг
MASTER:Документообіг КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ
MASTER:Документообіг ОБМІН І ОБЛІК

І сьогодні програмні продукти MASTER — єдині нові програмні продукти ERP-класу на українському ринку з чіткою довгостроковою стратегією розвитку та з реальними амбіціями стати національним лідером ринку бухгалтерських рішень.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ