Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

53 0

Безпека і збереження Вашої конфіденційної інформації дуже важлива для нас. Справжнє заяву про конфіденційність описує порядок роботи з конфіденційними даними, які конфіденційні дані ми збираємо, і як використовуємо ці дані.

Додатки, розміщені на даному сайті, можуть переглядати і редагувати персональні дані - наприклад, обліковий запис користувача в додатку. Ми докладаємо всіх зусиль для захисту персональних даних користувача. Застосовуються різноманітні технології захисту від несанкціонованого доступу, використання або розкриття конфіденційних даних. Надані Вами персональні дані зберігаються в комп'ютерних системах з обмеженим доступом. Самі комп'ютерні системи розміщені в захищених дата-центру на об'єктах, що охороняються. При передачі конфіденційних даних через інтернет дані захищаються із застосуванням шифрування.

Додатки, розміщені на сайті, можуть зажадати наступні дозволи від сервісів Google:
1. Отримання даних про адресу електронної пошти, ім'я користувача та мовним налаштувань. Ця інформація необхідна для авторизації в системі Google і не зберігається в додатку.
2. Дозвіл на отримання інформації з календаря Google. Ця інформація використовується для відображення інформації з Google календаря в додатку і не зберігається в додатку.

Для отримання більш детальної інформації, а також для подачі своїх пропозицій ласка надсилайте листи за адресою: support@it.ua

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%