Частина ренти за користування надрами у 2019 році зараховується до місцевих бюджетів | MASTER

Частина ренти за користування надрами у 2019 році зараховується до місцевих бюджетів

859 0

Повідомляємо, Законом України від 22 листопада 2018 року N 2621 внесено зміни до Бюджетного кодексу України. Деякі з них стали новацією для місцевих бюджетів.

Так, відповідно до статей 64 та 69 Бюджетного кодексу України з 01.01.2019 року 5 відсотків рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення, крім вуглеводнів, зараховуєься до бюджетів міст обласного значення, об'єднаних територіальних громад, міст районного значення та сільських і селищних бюджетів.

Враховуючи вищевикладене, при декларуванні зобов'язань, починаючи за ІV квартал 2018 року, за корисні копалини загальнодержавного значення, кількість додатків № 1 за відповідним дозвільним документом (родовищем) та видом товарної продукції має відповідати кількості об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ), міст обласного значення, районного значення та сільських, селищних рад (що не увійшли до складу ОТГ).

Отже, якщо родовище знаходиться на території декількох ОТГ, чи сільських, селищних, міських рад, то додаток № 1 за відповідним видом товарної продукції, виготовленої з видобутої сировини, повинен складатись окремо. Ідентифікація органу місцевого самоврядування, ОТГ, по якій розраховуються зобов'язання за видобуті корисні копалини загальнодержавного значення, здійснюється платниками в рядку 5.1 (код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки надр). Відповідно сплата рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення за кодом 13030100 з 1 січня 2019 року здійснюється окремими платіжними документами, отримувачами яких є відповідні ОТГ, міські, сільські, селищні ради, що не увійшли до складу ОТГ.

 Джерело: ГУ ДФС у Сумській області

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ