Частина ренти за користування надрами у 2019 році зараховується до місцевих бюджетів | MASTER

Частина ренти за користування надрами у 2019 році зараховується до місцевих бюджетів

728 0

Повідомляємо, Законом України від 22 листопада 2018 року N 2621 внесено зміни до Бюджетного кодексу України. Деякі з них стали новацією для місцевих бюджетів.

Так, відповідно до статей 64 та 69 Бюджетного кодексу України з 01.01.2019 року 5 відсотків рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення, крім вуглеводнів, зараховуєься до бюджетів міст обласного значення, об'єднаних територіальних громад, міст районного значення та сільських і селищних бюджетів.

Враховуючи вищевикладене, при декларуванні зобов'язань, починаючи за ІV квартал 2018 року, за корисні копалини загальнодержавного значення, кількість додатків № 1 за відповідним дозвільним документом (родовищем) та видом товарної продукції має відповідати кількості об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ), міст обласного значення, районного значення та сільських, селищних рад (що не увійшли до складу ОТГ).

Отже, якщо родовище знаходиться на території декількох ОТГ, чи сільських, селищних, міських рад, то додаток № 1 за відповідним видом товарної продукції, виготовленої з видобутої сировини, повинен складатись окремо. Ідентифікація органу місцевого самоврядування, ОТГ, по якій розраховуються зобов'язання за видобуті корисні копалини загальнодержавного значення, здійснюється платниками в рядку 5.1 (код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки надр). Відповідно сплата рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення за кодом 13030100 з 1 січня 2019 року здійснюється окремими платіжними документами, отримувачами яких є відповідні ОТГ, міські, сільські, селищні ради, що не увійшли до складу ОТГ.

 Джерело: ГУ ДФС у Сумській області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ