Платник єдиного податку виплачує дивіденди власникам. Чи нараховувати авансовий внесок з податку на прибуток? | MASTER

Платник єдиного податку виплачує дивіденди власникам. Чи нараховувати авансовий внесок з податку на прибуток?

1366 0

Емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток, крім випадків, передбачених п.п. 57.1 прим. 1.3 ст. 57 Податкового кодексу.

Обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток покладається на будь-якого емітента корпоративних прав (крім платників єдиного податку), що є резидентом, незалежно від того, чи користується такий емітент пільгами із сплати податку, чи у вигляді застосування іншої ставки оподаткування.

Тобто, починаючи з поточного року, для платників єдиного податку (3-ї та 4-ї групи) відмінено обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів.

Отже, платники єдиного податку (3-ї та 4-ї групи) не нараховують та не сплачують до бюджету авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті з 01.01.2018 дивідендів, в тому числі за результатами фінансово-господарської діяльності за періоди до 01.01.2018 року.

Зазначена норма передбачена п.п. 57.1 прим. 1.2 ст. 57 Податкового кодексу (у редакції з 01.01.2018 р.).

 Джерело: ГУ ДФС у Запорізькій області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ