Про порядок переміщення зброї | MASTER

Про порядок переміщення зброї

6875 0

Останнім часом в міжнародних автомобільних пунктах пропуску у зоні діяльності Одеської митниці ДФС мали місце випадки переміщення через митний кордон України окремими громадянами власних травматичних пристроїв та набоїв до них з порушенням законодавства.

Громадяни України для перетину митного кордону обирали «зелений коридор», декларуючи діями відсутність будь-яких предметів, переміщення яких немає обмежень чи заборон та не потребує будь-яких дозволів.

При цьому, деякі з них навіть надавали Дозвіл на право зберігання та носіння пристрою травматичної дії.

Проте уникнути протоколу про порушення митних правил їм не вдалося.

Зброя відноситься до предметів, на які поширюється дозвільна система. Саме тому при її переміщенні через митний кордон громадяни в обов’язковому порядку повинні обирати «червоний коридор».

Більш того, підставою для перетину митного кордону є Дозвіл на переміщення зброї та набоїв, який видається відповідними підрозділами МВС.

Дія Дозволу на право зберігання та носіння поширюється виключно на внутрішній території України і не може бути підставою для законного переміщення через митний кордон.

Слід також зазначити, що вогнепальна зброя, крім зброї армійських зразків, заряджені патрони до неї, пневматична та холодна зброя громадянами України перевозяться через державний кордон на підставі дозволів МВС, ГУМВС, УМВС України, а іноземними громадянами - тільки за дозволом МВС України.

Ввезення на територію України громадянами України зброї, якою вони нагороджені главами іноземних держав, главами урядів іноземних держав, іншими офіційними особами, які мають на це право, здійснюється за дозволами МВС України.

Звертаємо увагу, що згідно з пунктом 37 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 р. №270, у міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати вогнепальну зброю усіх видів і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, якщо інше не передбачено законодавством.

Нормативно питання щодо переміщення через митний кордон зброї регулюється Порядком виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, який встановлений Положенням про дозвільну систему та затверджений постановою Кабінету Міністрів від 12.10.92 N 576.

Порядок реєстрації та умови переміщення через державний кордон України предметів, на які поширюється дозвільна система, визначено Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.10.1998 за №637/3077.

Джерело: ГУ ДФС в Одеській області

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%