Про порядок переміщення зброї | MASTER

Про порядок переміщення зброї

4301 0

Останнім часом в міжнародних автомобільних пунктах пропуску у зоні діяльності Одеської митниці ДФС мали місце випадки переміщення через митний кордон України окремими громадянами власних травматичних пристроїв та набоїв до них з порушенням законодавства.

Громадяни України для перетину митного кордону обирали «зелений коридор», декларуючи діями відсутність будь-яких предметів, переміщення яких немає обмежень чи заборон та не потребує будь-яких дозволів.

При цьому, деякі з них навіть надавали Дозвіл на право зберігання та носіння пристрою травматичної дії.

Проте уникнути протоколу про порушення митних правил їм не вдалося.

Зброя відноситься до предметів, на які поширюється дозвільна система. Саме тому при її переміщенні через митний кордон громадяни в обов’язковому порядку повинні обирати «червоний коридор».

Більш того, підставою для перетину митного кордону є Дозвіл на переміщення зброї та набоїв, який видається відповідними підрозділами МВС.

Дія Дозволу на право зберігання та носіння поширюється виключно на внутрішній території України і не може бути підставою для законного переміщення через митний кордон.

Слід також зазначити, що вогнепальна зброя, крім зброї армійських зразків, заряджені патрони до неї, пневматична та холодна зброя громадянами України перевозяться через державний кордон на підставі дозволів МВС, ГУМВС, УМВС України, а іноземними громадянами - тільки за дозволом МВС України.

Ввезення на територію України громадянами України зброї, якою вони нагороджені главами іноземних держав, главами урядів іноземних держав, іншими офіційними особами, які мають на це право, здійснюється за дозволами МВС України.

Звертаємо увагу, що згідно з пунктом 37 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 р. №270, у міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати вогнепальну зброю усіх видів і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, якщо інше не передбачено законодавством.

Нормативно питання щодо переміщення через митний кордон зброї регулюється Порядком виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, який встановлений Положенням про дозвільну систему та затверджений постановою Кабінету Міністрів від 12.10.92 N 576.

Порядок реєстрації та умови переміщення через державний кордон України предметів, на які поширюється дозвільна система, визначено Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.10.1998 за №637/3077.

Джерело: ГУ ДФС в Одеській області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ