Уляна Малиняк: чому обираємо MASTER?

Уляна Малиняк: чому обираємо MASTER

Уляна Малиняк

Уляна Малиняк

головний бухгалтер Бориславської міської ради

Ми тільки почали наповнювати базу MASTER:Бухгалтерія для бюджетних установ. Повністю в роботу її ще не запустили. Програму міська рада придбала ще в лютому, але я працюю тут тільки з кінця липня. Попередній бухгалтер тільки в загальному заповнила картку установи. Чому обрали MASTER? 

Бо була хороша реклама, якщо чесно. Запрошували мою попередню колегу на семінари, де вона дізналась про цей програмний продукт, і відповідно, вже там їй все сподобалось, зацікавило, що міська рада вирішила придбати саме це ПЗ. До цього місця я працювала в податковій інспекції із зовсім іншим програмним забезпеченням. Коли я перейшла сюди, то мені вже було легше: всю ручну роботу я вже знала, як автоматизувати, завдяки ІТ-системам. 

В першу чергу мене цікавить зарплата, бо це такий об’ємний шматок роботи, який я б хотіла запустити найперше. Я заходила у вкладки, дивилась, багато давала своїх пропозицій. Звісно, програмісти-розробники реагують, хоча, якщо бути відвертою, то хотілося б, щоб швидше це робили. Вони вносять правки, редагують програму, вносять додаткові коди - по преміях, яка база нарахування премій, матеріальні допомоги тощо. Розробники реагують, і ми тісно співпрацюємо. Зараз я вже маю, практично, всю експортовану зарплату за попередні 12 місяців - це мені потрібно, щоб іти далі і нараховувати заробітню платню, відпускні, лікарняні тощо. Є проблема у програмному продукті із друкованими формами. Звісно, працювати треба нам дуже тісно, щоб очистити все і запустити програму саме під нашу установу. 

Я прийшла з іншої посади, з іншої установи, з іншої системи; програма для мене незнайома. Дівчата зі служби підтримки, буквально, водили мене за руку по MASTER:Бухгалтерії. Зауважень до них немає абсолютно - вони показали закладки, показали, де і як наповнювати все, як заповнювати карточки по основних засобах, із штатним розкладом, звідки починати; все покроково… Цікавилась я і відео-інструкціями на вашому каналі на YouTube, там хороші матеріали, корисна інформація, але, на жаль, вони займають дуже багато часу, а в мене його стільки немає. Тому мені зручніше звернутись до служби підтримки, щоб вони все пояснили на словах і поводили за руку.

#ми_з_MASTER

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%