Блокування податкових накладних тимчасово скасують | MASTER

Блокування податкових накладних тимчасово скасують

1568 0

Верховна Рада України проголосувала за Проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 14.11.2017 № 6776-д (далі — Проект № 6776).

Крім усього іншого, документом передбачено норми, спрямовані на вирішення проблем платників податків через блокування податкових накладних.

Так з огляду на порівняльну таблицю до другого читання дію системи ризиків з ПДВ зупинять. Із норм Податкового кодексу України (далі - ПКУ) вилучать відповідний пункт 74.2. Цією нормою також передбачено, що Мінфін розробляє критерії оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Проект № 6776 покладає це завдання на Кабмін. Також Уряд протягом двох місяців має визначити порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН відповідно до пункту 201.16ПКУ.

Передбачено, що з 02.01.2018 реєструватимуть заблоковані податкові накладні, крім тих, щодо яких:

— платник не подав пояснень і документів станом на 01.12.2017;

— комісія ДФС відмовила у реєстрації, а платник податків станом на 01.12.2017 не розпочав процедури оскарження в адміністративному або судовому порядку.

Податкові накладні, реєстрацію яких зупинено з 01.12.2017 до набрання чинності цим Законом та щодо яких платник податку після 01.12.2017 подав пояснення і копії документів, реєструватимуть за старим порядком.

Якщо протягом п’яти робочих днів не прийнято та/або не надіслано платникові податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації податкової накладної, такі накладні реєструватимуть робочого дня, наступного за днем закінчення строку розгляду пояснень і документів платника податку.

Джерело: Офіційний сайт Верховної Ради України

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ