Блокування податкових накладних тимчасово скасують | MASTER

Блокування податкових накладних тимчасово скасують

1679 0

Верховна Рада України проголосувала за Проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 14.11.2017 № 6776-д (далі — Проект № 6776).

Крім усього іншого, документом передбачено норми, спрямовані на вирішення проблем платників податків через блокування податкових накладних.

Так з огляду на порівняльну таблицю до другого читання дію системи ризиків з ПДВ зупинять. Із норм Податкового кодексу України (далі - ПКУ) вилучать відповідний пункт 74.2. Цією нормою також передбачено, що Мінфін розробляє критерії оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Проект № 6776 покладає це завдання на Кабмін. Також Уряд протягом двох місяців має визначити порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН відповідно до пункту 201.16ПКУ.

Передбачено, що з 02.01.2018 реєструватимуть заблоковані податкові накладні, крім тих, щодо яких:

— платник не подав пояснень і документів станом на 01.12.2017;

— комісія ДФС відмовила у реєстрації, а платник податків станом на 01.12.2017 не розпочав процедури оскарження в адміністративному або судовому порядку.

Податкові накладні, реєстрацію яких зупинено з 01.12.2017 до набрання чинності цим Законом та щодо яких платник податку після 01.12.2017 подав пояснення і копії документів, реєструватимуть за старим порядком.

Якщо протягом п’яти робочих днів не прийнято та/або не надіслано платникові податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації податкової накладної, такі накладні реєструватимуть робочого дня, наступного за днем закінчення строку розгляду пояснень і документів платника податку.

Джерело: Офіційний сайт Верховної Ради України

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ