Проект MASTER святкує свою першу річницю

Проект MASTER святкує свою першу річницю

2084 0

Рівно рік тому, 12 вересня 2017 року, команда MASTER спільно з компанією IT-Enterprise презентували новий програмний продукт для ведення бухгалтерського та податкового обліку для малого та середнього бізнесу — MASTER:Бухгалтерія.

Поява якісного ИТ-рішення стала безсумнівно важливою для українського користувача й унікальною для українського ринку подією.

“Указ Президента річної давності став для команди розробників IT-Enterprise повною несподіванкою. Ми проаналізували ситуацію, і досить швидко прийшла ідея: випустити для малого і середнього бізнесу ІТ-рішення по веденню бухгалтерського обліку. У розвитку продукту ми спиралися на накопичений досвід роботи з великими Замовниками і розуміли, що ринку крім базових типових рішень необхідні галузеві спеціалізації. І можна сказати, що за цей рік цей проект відбувся” — прокоментував розробку програмного продукту MASTER:Бухгалетрія Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise.

Протягом року, команда MASTER невтомно працювали для того, щоб стати кращими для наших користувачів. Здобутком за рік, стали:

  • 4 програмних продукта: базові рішення MASTER:Бухгалтерія,  MASTER:Зарплата і Кадри та галузеві рішення MASTER:Бюджетні установи та MASTER:Агро;
  • проходження сертифікації згідно вимог нормативних документів із технічного захисту інформації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;
  • партнерська мережа з надійними та компетентними компаніями-партнерами;
  • навчальна платформа Академія MASTER-рішень для партнерів та викладачів;
  • освітня програма в провідних ВУЗах України та створення навчальних центрів;
  • кваліфікований Центр підтримки;
  • партнерство з банками, розробниками спеціалізованих галузевих рішень, дата-центрами тощо.

Керівник проекту MASTER, Марія Галелюка відзначила успіхи MASTER за рік роботи та високо оцінила роботу команди проекту: “Основа нашого успіху — це команда: творча, креативна, готова ставити цілі й плідно працювати для їх досягнення. Це — фундамент нашого розвитку. Наша ціль — задоволення потреб ринку в якісному програмному продукті для бізнесу та для державного сектору. Україна вийшла на шлях змін, стала відкритою до нового та ефективного. І ми побачили, що готові дати Україні якісний і сучасний продукт.  Вітаю всіх нас: нашу команду, партнерів, наших користувачів із першим Днем народження MASTER. Це був нелегкий, але дуже цікавий і продуктивний рік. Сподіваюся, що і надалі ми продовжуватимемо розвиватися у такому ж темпі”.

За рік проект MASTER зміцнів та чітко декларує своє призначення — надати українським підприємствам та бюджетним установам сучасні та технологічні рішення для ведення бухгалтерського та податкового обліку з акцентом на галузеву специфіку діяльності.

Марія Гагелюка, керівник проекту MASTER
Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise
MASTER

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%