Проект MASTER святкує свою першу річницю

Проект MASTER святкує свою першу річницю

2036 0

Рівно рік тому, 12 вересня 2017 року, команда MASTER спільно з компанією IT-Enterprise презентували новий програмний продукт для ведення бухгалтерського та податкового обліку для малого та середнього бізнесу — MASTER:Бухгалтерія.

Поява якісного ИТ-рішення стала безсумнівно важливою для українського користувача й унікальною для українського ринку подією.

“Указ Президента річної давності став для команди розробників IT-Enterprise повною несподіванкою. Ми проаналізували ситуацію, і досить швидко прийшла ідея: випустити для малого і середнього бізнесу ІТ-рішення по веденню бухгалтерського обліку. У розвитку продукту ми спиралися на накопичений досвід роботи з великими Замовниками і розуміли, що ринку крім базових типових рішень необхідні галузеві спеціалізації. І можна сказати, що за цей рік цей проект відбувся” — прокоментував розробку програмного продукту MASTER:Бухгалетрія Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise.

Протягом року, команда MASTER невтомно працювали для того, щоб стати кращими для наших користувачів. Здобутком за рік, стали:

  • 4 програмних продукта: базові рішення MASTER:Бухгалтерія,  MASTER:Зарплата і Кадри та галузеві рішення MASTER:Бюджетні установи та MASTER:Агро;
  • проходження сертифікації згідно вимог нормативних документів із технічного захисту інформації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;
  • партнерська мережа з надійними та компетентними компаніями-партнерами;
  • навчальна платформа Академія MASTER-рішень для партнерів та викладачів;
  • освітня програма в провідних ВУЗах України та створення навчальних центрів;
  • кваліфікований Центр підтримки;
  • партнерство з банками, розробниками спеціалізованих галузевих рішень, дата-центрами тощо.

Керівник проекту MASTER, Марія Галелюка відзначила успіхи MASTER за рік роботи та високо оцінила роботу команди проекту: “Основа нашого успіху — це команда: творча, креативна, готова ставити цілі й плідно працювати для їх досягнення. Це — фундамент нашого розвитку. Наша ціль — задоволення потреб ринку в якісному програмному продукті для бізнесу та для державного сектору. Україна вийшла на шлях змін, стала відкритою до нового та ефективного. І ми побачили, що готові дати Україні якісний і сучасний продукт.  Вітаю всіх нас: нашу команду, партнерів, наших користувачів із першим Днем народження MASTER. Це був нелегкий, але дуже цікавий і продуктивний рік. Сподіваюся, що і надалі ми продовжуватимемо розвиватися у такому ж темпі”.

За рік проект MASTER зміцнів та чітко декларує своє призначення — надати українським підприємствам та бюджетним установам сучасні та технологічні рішення для ведення бухгалтерського та податкового обліку з акцентом на галузеву специфіку діяльності.

Марія Гагелюка, керівник проекту MASTER
Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise
MASTER

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ