Партнерська співпраця MASTER та закладів вищої освіти у 2021 році та плани на 2022 рік

Партнерська співпраця MASTER та закладів вищої освіти у 2021 році та плани на 2022 рік

405 0

2021 рік відзначився плідною співпрацею нашої команди з закладами вищої освіти по всій Україні. Завдяки партнерській програмі MASTER сотні студентів з Одеси, Київа та Львову опанували сучасну цифрову систему для бухгалтерського обліку та підвищили свою цінність на ринку праці. Підтвердженням професійного статусу стали сертифікати досвідчених користувачів MASTER:Бухгалтерія.

Під час навчання ми забезпечуємо партнерів всіма матеріалами:
— Посібник та відеоуроки дозволяють вивчати функціонал MASTER:Бухгалтерія на заняттях з викладачем та самостійно в умовах карантину.
— Доступ до хмарного комплекту програм допомагає дистанційно виконувати практичні завдання, здобуваючи навички обліку широкого переліку господарських операцій.

Практичний досвід найбільш цінний. Він впритул наближає студентів до реальних робочих завдань та підвищує їх готовність до професійних викликів.

Ми сподіваємося, що у 2022 році до нашої програми долучиться ще більше партнерів, щоб разом підготувати майбутніх спеціалістів. Фахових, сучасних, затребуваних.

Подробиці про програмні рішення MASTER та умови співпраці з ВНЗ можна дізнатись за посиланням.

22 грудня 2021 року  урочисто вручили сертифікати студентам 4-го курсу кафедри обліку та оподаткування Київський національний торговельно-економічний університет.

Вони пройшли підготовку в рамках співпраці MASTER із закладами вищої освіти. Студенти навчилися працювати з нашою цифровою платформою для бухгалтерського обліку і тепер готові до професійних викликів.

На урочистій події були присутні фахівці нашої команди, декан факультету фінансів та обліку Канєва Тетяна Володимирівна, завкафедрою обліку та оподаткування Фоміна Олена Володимирівна.

Загалом сертифікати досвідчених користувачів MASTER:Бухгалтерія  отримали 13 студентів. Команда MASTER вітає молодих фахівців та бажає їм професійних успіхів!

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ