Партнерська співпраця MASTER та закладів вищої освіти у 2021 році та плани на 2022 рік

Партнерська співпраця MASTER та закладів вищої освіти у 2021 році та плани на 2022 рік

30 0

2021 рік відзначився плідною співпрацею нашої команди з закладами вищої освіти по всій Україні. Завдяки партнерській програмі MASTER сотні студентів з Одеси, Київа та Львову опанували сучасну цифрову систему для бухгалтерського обліку та підвищили свою цінність на ринку праці. Підтвердженням професійного статусу стали сертифікати досвідчених користувачів MASTER:Бухгалтерія.

Під час навчання ми забезпечуємо партнерів всіма матеріалами:
— Посібник та відеоуроки дозволяють вивчати функціонал MASTER:Бухгалтерія на заняттях з викладачем та самостійно в умовах карантину.
— Доступ до хмарного комплекту програм допомагає дистанційно виконувати практичні завдання, здобуваючи навички обліку широкого переліку господарських операцій.

Практичний досвід найбільш цінний. Він впритул наближає студентів до реальних робочих завдань та підвищує їх готовність до професійних викликів.

Ми сподіваємося, що у 2022 році до нашої програми долучиться ще більше партнерів, щоб разом підготувати майбутніх спеціалістів. Фахових, сучасних, затребуваних.

Подробиці про програмні рішення MASTER та умови співпраці з ВНЗ можна дізнатись за посиланням.

22 грудня 2021 року  урочисто вручили сертифікати студентам 4-го курсу кафедри обліку та оподаткування Київський національний торговельно-економічний університет.

Вони пройшли підготовку в рамках співпраці MASTER із закладами вищої освіти. Студенти навчилися працювати з нашою цифровою платформою для бухгалтерського обліку і тепер готові до професійних викликів.

На урочистій події були присутні фахівці нашої команди, декан факультету фінансів та обліку Канєва Тетяна Володимирівна, завкафедрою обліку та оподаткування Фоміна Олена Володимирівна.

Загалом сертифікати досвідчених користувачів MASTER:Бухгалтерія  отримали 13 студентів. Команда MASTER вітає молодих фахівців та бажає їм професійних успіхів!

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ