Тренди і прогнози на ринку ІТ України

Тренди і прогнози на ринку ІТ України — прес-конференція

1886 0

12 грудня 2017 року відбулась прес-конференція Романа Яворського, керівника проектів ІТ-Enterprise, з питань змін у 2018 році на ринку програмного забезпечення для бюджетних установ.

За Указом Президента від 15.05.2017, із початку 2018 року державні підприємства, які користувалися російським ПЗ, мають обрати аналоги софту, який не знаходиться під санкціями в нашій країні. У зв’язку з цим передбачається, що облік у державних установах України має вийти на рівень комплексного управління, якісних ІТ-рішень, системного підходу через ІТ-продукти українського виробництва.

Роман Яворський розповів про тренди і прогнози на ринку програмного забезпечення для бюджетних установ, особливості ведення бухгалтерського обліку в цій сфері та загрози використання софтів, що знаходяться у санкційному списку нашої держави.

Як сказав пан Роман, зміна будь-якого бухгалтерського ПЗ не може відбутися в один момент, особливо в бюджетній сфері, адже це обумовлено спеціальними процедурами по веденню закупівель, особливостями отримання фінансових коштів. Крім цього, є законодавство України, яке каже, що дані бюджетних організацій повинні відповідати всім критеріям захисту інформації: немає значення, чи це комерційна установа, чи державна, чи бюджетна, — питання кібербезпеки має бути в списку першочергових питань для вирішення.

Звичайно, лише відмінного функціоналу системи, досконалих знань законодавства та володіння технічними навиками недостатньо для того, щоб випускати успішний ІТ-продукт. “Потрібно мати практичний досвід реалізації подібних задач”, — каже Роман Яворський. Програма MASTER:Бухгалтерія, яка була створена на базі 30-тирічного досвіду працівників IT-Enterprise, — це консолідація практики, вмінь та навичок, які накопичились під час розроблення для ринку України та близького зарубіжжя ERP-системи для управління великими виробничими підприємствами.

Крім цього, на прес-конференції йшла мова про те, що MASTER:Бухгалтерія здатна комплексно вирішити всі задачі бюджетних установ по бухгалтерському обліку, легко інтегрується до інших модулів IT-Enterprise, має конфігурації для приватних та бюджетних підприємств, та постійне розширення лінійки продуктів.

Про перехід систему MASTER:Бухгалтерія Роман Яворський зазначив:

“За нашими оцінками, невелика державна організація може почати використовувати цей продукт, завантаживши дані і навчившись в ньому працювати, за час до трьох місяців. Перший місяць — вчимось, другий — починаємо вести нашу оперативну інформацію, третій — перехідний період, коли ми переходимо на повноцінне ведення всіх даних. Цей час не є таким значним, всі функції прості.”

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ