Тренди і прогнози на ринку ІТ України

Тренди і прогнози на ринку ІТ України — прес-конференція

1934 0

12 грудня 2017 року відбулась прес-конференція Романа Яворського, керівника проектів ІТ-Enterprise, з питань змін у 2018 році на ринку програмного забезпечення для бюджетних установ.

За Указом Президента від 15.05.2017, із початку 2018 року державні підприємства, які користувалися російським ПЗ, мають обрати аналоги софту, який не знаходиться під санкціями в нашій країні. У зв’язку з цим передбачається, що облік у державних установах України має вийти на рівень комплексного управління, якісних ІТ-рішень, системного підходу через ІТ-продукти українського виробництва.

Роман Яворський розповів про тренди і прогнози на ринку програмного забезпечення для бюджетних установ, особливості ведення бухгалтерського обліку в цій сфері та загрози використання софтів, що знаходяться у санкційному списку нашої держави.

Як сказав пан Роман, зміна будь-якого бухгалтерського ПЗ не може відбутися в один момент, особливо в бюджетній сфері, адже це обумовлено спеціальними процедурами по веденню закупівель, особливостями отримання фінансових коштів. Крім цього, є законодавство України, яке каже, що дані бюджетних організацій повинні відповідати всім критеріям захисту інформації: немає значення, чи це комерційна установа, чи державна, чи бюджетна, — питання кібербезпеки має бути в списку першочергових питань для вирішення.

Звичайно, лише відмінного функціоналу системи, досконалих знань законодавства та володіння технічними навиками недостатньо для того, щоб випускати успішний ІТ-продукт. “Потрібно мати практичний досвід реалізації подібних задач”, — каже Роман Яворський. Програма MASTER:Бухгалтерія, яка була створена на базі 30-тирічного досвіду працівників IT-Enterprise, — це консолідація практики, вмінь та навичок, які накопичились під час розроблення для ринку України та близького зарубіжжя ERP-системи для управління великими виробничими підприємствами.

Крім цього, на прес-конференції йшла мова про те, що MASTER:Бухгалтерія здатна комплексно вирішити всі задачі бюджетних установ по бухгалтерському обліку, легко інтегрується до інших модулів IT-Enterprise, має конфігурації для приватних та бюджетних підприємств, та постійне розширення лінійки продуктів.

Про перехід систему MASTER:Бухгалтерія Роман Яворський зазначив:

“За нашими оцінками, невелика державна організація може почати використовувати цей продукт, завантаживши дані і навчившись в ньому працювати, за час до трьох місяців. Перший місяць — вчимось, другий — починаємо вести нашу оперативну інформацію, третій — перехідний період, коли ми переходимо на повноцінне ведення всіх даних. Цей час не є таким значним, всі функції прості.”

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%