Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Головний бухгалтер Бориславської міської ради

Кожному із нас є, що сказати, про свою професію. Та про бухгалтерію, здається, можна говорити дуже довго хоча б через те, що це дуже динамічна, складна у розрахунках та вимоглива до організованості спеціальність. У рамках Марафону до Дня народження MASTER, ми поцікавились у Малиняк Уляни, головного бухгалтера Бориславської МР, користувача продуктами MASTER, думками, що ж таке бухгалтерія? І чому її обирають?

"Чому обрала професію бухгалтера? — скоріше за все, вона мене сама обрала. Взагалі, я за освітою економіст. Бухгалтерія мені імпонує більше за характером: я люблю точні науки, подобається така складна діяльність. Не стоїш на місці, рухаєшся постійно, розвиваєшся разом із усіма змінами — і соціальними, і законодавчими. А куди ж зараз без розвитку та руху?

Що для мене бухгалтерія? — це дуже широке поняття. Це і робота з цифрами, і тренування мозкової діяльності, вона для тих, кому подобаються точні галузі, новинки, актуальні і цікаві речі. А тут! — завжди щось нове. Може, навіть і забагато всього, якщо говорити про часті зміни в законодастві. Ми живемо в дуже динамічний період часу, і ця динаміка диктує багато нововведень та модифікацій, а це мені імпонує за характером:  ти не засиджуєшся, йдеш у ногу з часом, мусить працювати голова. Коли ти ставиш і виконуєш якісь складні задачі, то, звісно, отримуєш задоволення від того, що робиш і бачиш, що все не марно."

Дякуємо Малиняк Уляні за коментар!

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ