Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Головний бухгалтер Бориславської міської ради

Кожному із нас є, що сказати, про свою професію. Та про бухгалтерію, здається, можна говорити дуже довго хоча б через те, що це дуже динамічна, складна у розрахунках та вимоглива до організованості спеціальність. У рамках Марафону до Дня народження MASTER, ми поцікавились у Малиняк Уляни, головного бухгалтера Бориславської МР, користувача продуктами MASTER, думками, що ж таке бухгалтерія? І чому її обирають?

"Чому обрала професію бухгалтера? — скоріше за все, вона мене сама обрала. Взагалі, я за освітою економіст. Бухгалтерія мені імпонує більше за характером: я люблю точні науки, подобається така складна діяльність. Не стоїш на місці, рухаєшся постійно, розвиваєшся разом із усіма змінами — і соціальними, і законодавчими. А куди ж зараз без розвитку та руху?

Що для мене бухгалтерія? — це дуже широке поняття. Це і робота з цифрами, і тренування мозкової діяльності, вона для тих, кому подобаються точні галузі, новинки, актуальні і цікаві речі. А тут! — завжди щось нове. Може, навіть і забагато всього, якщо говорити про часті зміни в законодастві. Ми живемо в дуже динамічний період часу, і ця динаміка диктує багато нововведень та модифікацій, а це мені імпонує за характером:  ти не засиджуєшся, йдеш у ногу з часом, мусить працювати голова. Коли ти ставиш і виконуєш якісь складні задачі, то, звісно, отримуєш задоволення від того, що робиш і бачиш, що все не марно."

Дякуємо Малиняк Уляні за коментар!

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%