Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Що означає бути бухгалтером: Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Малиняк Уляна

Головний бухгалтер Бориславської міської ради

Кожному із нас є, що сказати, про свою професію. Та про бухгалтерію, здається, можна говорити дуже довго хоча б через те, що це дуже динамічна, складна у розрахунках та вимоглива до організованості спеціальність. У рамках Марафону до Дня народження MASTER, ми поцікавились у Малиняк Уляни, головного бухгалтера Бориславської МР, користувача продуктами MASTER, думками, що ж таке бухгалтерія? І чому її обирають?

"Чому обрала професію бухгалтера? — скоріше за все, вона мене сама обрала. Взагалі, я за освітою економіст. Бухгалтерія мені імпонує більше за характером: я люблю точні науки, подобається така складна діяльність. Не стоїш на місці, рухаєшся постійно, розвиваєшся разом із усіма змінами — і соціальними, і законодавчими. А куди ж зараз без розвитку та руху?

Що для мене бухгалтерія? — це дуже широке поняття. Це і робота з цифрами, і тренування мозкової діяльності, вона для тих, кому подобаються точні галузі, новинки, актуальні і цікаві речі. А тут! — завжди щось нове. Може, навіть і забагато всього, якщо говорити про часті зміни в законодастві. Ми живемо в дуже динамічний період часу, і ця динаміка диктує багато нововведень та модифікацій, а це мені імпонує за характером:  ти не засиджуєшся, йдеш у ногу з часом, мусить працювати голова. Коли ти ставиш і виконуєш якісь складні задачі, то, звісно, отримуєш задоволення від того, що робиш і бачиш, що все не марно."

Дякуємо Малиняк Уляні за коментар!

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ