До уваги власників автомобілів | MASTER

До уваги власників автомобілів

664 0

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 1 розділу ІІ Закону України від 08.11.2018 року № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», з 24 травня 2019 року набирають чинності суттєві зміни щодо відповідальності громадян за незаконне використання транспортних засобів з іноземною реєстрацією на митній території України.

Вводиться відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим «транзит», а так само за використання такого транспортного засобу для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні. Відповідно до частини 4 статті 469 Митного кодексу України за такі дії передбачено штрафні санкції у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 тисячі гривень).

За перевищення строків доставки транспортних засобів особистого користування (стаття 95 Митного кодексу України), що перебувають під митним контролем, до органу доходів і зборів призначення або строків тимчасового ввезення транспортного засобу більше ніж на 30 діб або їх втрату, у тому числі розукомплектування транспортного засобу (статті 470 та 481 Митного кодексу України) передбачено санкції у вигляді штрафу у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 тисяч гривень) або конфіскація таких транспортних засобів.

Крім того, запроваджується автоматизований обмін інформацією між органами доходів і зборів, Держприкордонслужбою та органами Нацполіції з метою контролю за використанням на території України транспортних засобів особистого користування, тимчасово ввезених на митну територію України або поміщених у митний режим «транзит».

 Джерело: ГУ ДФС у Сумській області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ