Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину | MASTER

Режим віддаленої роботи під час карантину

861 0

Компанія MASTER оголошує про низку заходів, спрямованих на зменшення наслідків від поширення вірусу COVID-19, підвищення безпеки роботи своїх співробітників і забезпечення своїх зобов'язань перед клієнтами та партнерам.

Організаційні заходи:
а. Співробітники компанії з 16 березня працюють з дому у віддаленому доступі (за допомогою внутрішньої хмарної інфраструктури, програмних продуктів MASTER, IT-Enterprise, інструментів MS Office …), в офісі будуть знаходитись лише чергові співробітники (позмінно), які забезпечують роботу офісу у віддаленому режимі.
б. Всі команди перейшли на координаційні stand-up meeting протягом робочого дня під керівництвом керівників команд із координації робіт всередині команди і із зовнішніми клієнтськими і партнерськими командами.
в. Всі комунікації – переведені в електронний формат: дзвінки, електронна пошта, skype, zoom, telegram, whatsup тощо.

Забезпечена надійність і безперервність робочих процесів з
а.
розвитку, оновлень, впровадження програмних продуктів;
б. підтримки користувачів у Call-центрі;
в. навчання в «Академїї MASTER-рішень»;
г. консультування й online-презентацій програмних продуктів. звітності.

Навчальні матеріали у відкритому доступі:
а. 
База знань
б. 
Відеоінструкції та вебінари
в. 
Навчальні посібники

У відповідь на введення карантину та інші обмежувальні заходи, введені рішеннями Кабінету Міністрів та КМДА, та усвідомлюючи відповідальність за безпеку своїх команд, компанія MASTER вжила низку профілактичних заходів. Зокрема:
а. У офісах MASTER (м. Київ, м. Дрогобич) проводяться профілактичні заходи, зокрема: обробка приміщень, кварцування кімнат для переговорів та робочих кабінетів.
б. Ми уважно стежимо за здоров’ям співробітників: на вході в офіс безконтактно вимірюється температура, на всіх поверхах у санітарних зонах та зонах загального користування встановлені дезінфікуючі засоби, антисептики. Також компанія надає вітаміни, закупила захисні маски та бактерицидні засоби для персонального використання.

Ситуація, яка сьогодні складається в цілому світі з розповсюдженням вірусу COVID-19, спонукає нас подивитись на наше життя під кутом самозбереження. Тому кожен з нас думає про захист своїх близьких, рідних, колег і в цілому суспільства, бо ми в ньому живемо.

Із введенням карантину, життя не зупиняється і для забезпечення роботи Замовників з нашими продуктами ми вже перейшли на роботу в Онлайн-режимі, і сподіваємось що наші Замовники змогли організувати в себе віддалену роботу.

Слідкуйте за ситуацією про вірусу COVID-19 саме в Україні із перевірених джерел (наприклад, на сайті МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov) та не піддавайтеся паніці.

Керівник команди MASTER, Марія Галелюка: «Найбільша цінність — це людське життя. Найбільша цінність нашої компанії — це ви. Ми всі відповідаємо один за одного і за безпеку нашого співтовариства, так як ми всі з нетерпінням чекаємо здорового, впевненого майбутнього разом».


Бережіть себе!

Команда MASTER

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ