Режим віддаленої роботи під час вимушеного карантину | MASTER

Режим віддаленої роботи під час карантину

1092 0

Компанія MASTER оголошує про низку заходів, спрямованих на зменшення наслідків від поширення вірусу COVID-19, підвищення безпеки роботи своїх співробітників і забезпечення своїх зобов'язань перед клієнтами та партнерам.

Організаційні заходи:
а. Співробітники компанії з 16 березня працюють з дому у віддаленому доступі (за допомогою внутрішньої хмарної інфраструктури, програмних продуктів MASTER, IT-Enterprise, інструментів MS Office …), в офісі будуть знаходитись лише чергові співробітники (позмінно), які забезпечують роботу офісу у віддаленому режимі.
б. Всі команди перейшли на координаційні stand-up meeting протягом робочого дня під керівництвом керівників команд із координації робіт всередині команди і із зовнішніми клієнтськими і партнерськими командами.
в. Всі комунікації – переведені в електронний формат: дзвінки, електронна пошта, skype, zoom, telegram, whatsup тощо.

Забезпечена надійність і безперервність робочих процесів з
а.
розвитку, оновлень, впровадження програмних продуктів;
б. підтримки користувачів у Call-центрі;
в. навчання в «Академїї MASTER-рішень»;
г. консультування й online-презентацій програмних продуктів. звітності.

Навчальні матеріали у відкритому доступі:
а. 
База знань
б. 
Відеоінструкції та вебінари
в. 
Навчальні посібники

У відповідь на введення карантину та інші обмежувальні заходи, введені рішеннями Кабінету Міністрів та КМДА, та усвідомлюючи відповідальність за безпеку своїх команд, компанія MASTER вжила низку профілактичних заходів. Зокрема:
а. У офісах MASTER (м. Київ, м. Дрогобич) проводяться профілактичні заходи, зокрема: обробка приміщень, кварцування кімнат для переговорів та робочих кабінетів.
б. Ми уважно стежимо за здоров’ям співробітників: на вході в офіс безконтактно вимірюється температура, на всіх поверхах у санітарних зонах та зонах загального користування встановлені дезінфікуючі засоби, антисептики. Також компанія надає вітаміни, закупила захисні маски та бактерицидні засоби для персонального використання.

Ситуація, яка сьогодні складається в цілому світі з розповсюдженням вірусу COVID-19, спонукає нас подивитись на наше життя під кутом самозбереження. Тому кожен з нас думає про захист своїх близьких, рідних, колег і в цілому суспільства, бо ми в ньому живемо.

Із введенням карантину, життя не зупиняється і для забезпечення роботи Замовників з нашими продуктами ми вже перейшли на роботу в Онлайн-режимі, і сподіваємось що наші Замовники змогли організувати в себе віддалену роботу.

Слідкуйте за ситуацією про вірусу COVID-19 саме в Україні із перевірених джерел (наприклад, на сайті МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov) та не піддавайтеся паніці.

Керівник команди MASTER, Марія Галелюка: «Найбільша цінність — це людське життя. Найбільша цінність нашої компанії — це ви. Ми всі відповідаємо один за одного і за безпеку нашого співтовариства, так як ми всі з нетерпінням чекаємо здорового, впевненого майбутнього разом».


Бережіть себе!

Команда MASTER

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ