Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

1738 0

На офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань звітності".

Метою є зменшення регуляторного тиску на бізнес та приведення у відповідність підзаконних нормативно-правових актів до актів вищої юридичної сили (законів).

Однією з передумов успішного державного регулювання в країні є скорочення надмірної звітності, яка втратила свою актуальність з прийняттям законів у відповідній сфері та зменшення «захаращення» зайвими підзаконними нормативно-правовими актами, які в більшості не відповідають законам, а інколи прямо суперечать ним. 

Проект постанови передбачає визнання такими, що втратили чинність 20 постанов Кабінету Міністрів України з питань подання суб’єктами господарювання звітності (акумулювання статистичних показників), що станом на цей час не передбачено актами вищої юридичної сили та втратили свою актуальність, а також сфери моніторингу цін та тарифів, статистичних показників порядків обліку та звітності, обліку в сфері дорожнього руху та обліку використання відходів і лому дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Проект постанови покликаний поліпшити умови ведення бізнесу, зменшити регуляторний тиск та звітне навантаження на суб’єктів господарювання.


КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%