Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

1700 0

На офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань звітності".

Метою є зменшення регуляторного тиску на бізнес та приведення у відповідність підзаконних нормативно-правових актів до актів вищої юридичної сили (законів).

Однією з передумов успішного державного регулювання в країні є скорочення надмірної звітності, яка втратила свою актуальність з прийняттям законів у відповідній сфері та зменшення «захаращення» зайвими підзаконними нормативно-правовими актами, які в більшості не відповідають законам, а інколи прямо суперечать ним. 

Проект постанови передбачає визнання такими, що втратили чинність 20 постанов Кабінету Міністрів України з питань подання суб’єктами господарювання звітності (акумулювання статистичних показників), що станом на цей час не передбачено актами вищої юридичної сили та втратили свою актуальність, а також сфери моніторингу цін та тарифів, статистичних показників порядків обліку та звітності, обліку в сфері дорожнього руху та обліку використання відходів і лому дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Проект постанови покликаний поліпшити умови ведення бізнесу, зменшити регуляторний тиск та звітне навантаження на суб’єктів господарювання.


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ