Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

Мінекономрозвитку ініціює скасування подання зайвої звітності

1599 0

На офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань звітності".

Метою є зменшення регуляторного тиску на бізнес та приведення у відповідність підзаконних нормативно-правових актів до актів вищої юридичної сили (законів).

Однією з передумов успішного державного регулювання в країні є скорочення надмірної звітності, яка втратила свою актуальність з прийняттям законів у відповідній сфері та зменшення «захаращення» зайвими підзаконними нормативно-правовими актами, які в більшості не відповідають законам, а інколи прямо суперечать ним. 

Проект постанови передбачає визнання такими, що втратили чинність 20 постанов Кабінету Міністрів України з питань подання суб’єктами господарювання звітності (акумулювання статистичних показників), що станом на цей час не передбачено актами вищої юридичної сили та втратили свою актуальність, а також сфери моніторингу цін та тарифів, статистичних показників порядків обліку та звітності, обліку в сфері дорожнього руху та обліку використання відходів і лому дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Проект постанови покликаний поліпшити умови ведення бізнесу, зменшити регуляторний тиск та звітне навантаження на суб’єктів господарювання.


Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ