Пріоритет ДФС: повна електронізація процесів оподаткування | MASTER

Пріоритет ДФС: повна електронізація процесів оподаткування

1903 0

В умовах сьогодення Державна фіскальна служба України надала можливість платникам податків в режимі 24/7/365 звітувати та надсилати будь-які фінансові документи в електронному вигляді, що значно спростило та прискорило процедуру «спілкування» платника з контролюючим органом.

Практично доведено, що тільки за 1 секунду ДФС приймає та обробляє близько 50 електронних документів, за день їх кількість добігає від 1,5 до 2 мільйонів.

Найбільш запитуваними серед платників залишаються сервіси он-лайн доступу до особистих даних, перегляду та контролю стану розрахунків з бюджетом, системи електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального, Єдиного реєстру податкових накладних.

Скористатися он-лайн сервісами користувачі можуть за допомогою Електронного кабінету платника податків.

Окрім сервісів, які надають платникам можливість в повному обсязі реалізувати свої права та обов’язки відповідно до норм чинного законодавства, впроваджено додаткові аналітичні сервіси. А це – автоматичне заповнення декларації з податку на додану вартість, відображення повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків-коригування, розрахунок суми перевищення та результат порівняння даних податкової звітності з податку на додану вартість та Єдиного реєстру податкових накладних, доступ до даних ЄРПН щодо складених платником чи його контрагентами податкових накладних у розрізі статусів (зареєстровано/реєстрацію зупинено/прийнято рішення про реєстрацію/відмова в реєстрації).

Враховуючи потреби бізнесу, ДФС постійно впроваджує нові та вдосконалює вже діючі електронні сервіси.

Нещодавно запроваджено систему E-Receipt, яка діє у тестовому режимі. Користувачі електронного сервісу «Пошук фіскального чека» вже відзначили простоту отримання, оперативність та достовірність інформації про здійснені розрахункові операції у будь-якій торгівельній точці будь-якого населеного пункту країни.

Найближчим часом планується впровадження електронної акцизної марки, що дозволить значно якісніше контролювати підакцизний товар (спирт, алкогольні та тютюнові вироби), унеможливить його тіньовий обіг. Передбачається, що нововведення сприятиме створенню справедливих конкурентних умов для всіх учасників ринку.

Ще одним важливим сервісом, який дозволить суттєво підвищити рівень та якість адміністрування податків, є запровадження електронного аудиту. Очікується, що відповідне програмне забезпечення надасть можливість виявлення частини ризиків ще до перевірки, значно прискорить та спростить процедури аналізу даних, суттєво зменшить витрати робочого часу на проведення перевірки.

Джерело: ГУ ДФС у Сумській області

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ