ІТ-рішення для сучасного підприємства: бухоблік, закупівлі, управління кадрами — прес-конференція

1332 0

19 грудня 2017 року в УкрІнформі відбулась прес-конференція за участі Марії Галелюки, керівника проекту MASTER:Бухалтерія, та Антона Припіченка, керівника тендерного майданчика SmartTender.biz, щодо підбиття підсумків діяльності ІТ-галузі в бухгалтерському обліку в 2017 році та про перспективи розвитку на 2018.

Вже не в новину ІТ-організація роботи із документацією на підприємствах, впроваждення подібних рішень останнім часом мають великий успіх, адже спрощують роботу багатьох бізнес-процесів компаній. Автоматизація роботи установ — і державних, і комерційних — те, що дає ще один ключ для підвищення ефективності роботи. Антон Припіченко повідомив, що зараз ІТ-ринок України поповнюється новими продуктами, які успішно замінюють іноземні, які знаходяться під санкціями, до того ж це активно стимулюється державою. Так, за сприянням на національному рівні створюються і активно розвиваються центри адміністративних послуг, для підприємств і установ державного сектора створений ресурс PROZORRO, який передбачає доступ до повної інформації про закупівлі публічного сектору. Серед ключів автоматизації бізнес-процесів і програма для ведення обліку на малих, середніх підприємствах та в бюджетних установах MASTER:Бухгалтерія.

В рамках бесіди обговорили основні тренди, які диктує ринок для комерційного та державного секторів економіки, як може інтеграція різних програмних продуктів створювати синергію часу, бізнес-процесів, фінансових ресурсів і результатів діяльності.

Марія Галелюка розповіла про проблематику законодавчих змін на ринку програмного забезпечення для ведення обліку, повідомила, що зростаючий ринок ІТ пропонуватиме нові, більш просунуті рішення для забезпечення потенційного попиту на розробки програмного забезпечення вітчизняного виробництва. Вона розповіла, чим відрізняється попит на український софт у бюджетних та комерційних установах, та які перетворення чекають сферу бізнесу.

Крім цього, пані Марія поділилась прогнозами, що у 2018 році на ринку програмного забезпечення для комплексної автоматизації бізнесу будуть ті представники, які на сьогодні мають вже готові рішення, досвід із впровадження таких рішень і готові розвиватись і покращувати якість своїх програм. Далекоглядність — одна із ключових рис нововведень, які прагнуть бути успішними. Про це Марія Галелюка сказала так:

“Мало яка компанія в Україні може запропонувати одразу рішення для всіх учасників переходу. Важливо не тільки здійснити перехід, але й підтримувати облік в організаціях на належному рівні. Наша компанія, розуміючи цю проблему, вже зараз пропонує безкоштовне он-лайн навчання всіх бухгалтерів, які будуть змінювати систему обліку найближчим часом.”

Організатором прес-конференції була компанія IT-Enterprise, українська корпорація, що 30 років займається розробкою комплексних ERP-рішень для бізнесу та державного сектору.

Найближчі події — 28.03.2019

Сплата Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами з доходу за лютий 2019 року

MASTER:Updater на 12 мiсяців

Програмне рішення для автоматичної інсталяції оновлень.

999 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Користувацький доступ

Розширення програмних продуктів MASTER на 1 користувача

1999 грн звільнено від ПДВ

MASTER:Коннектор із фіскальним реєстратором

Проведення операції з приймання готівкових коштів за допомогою касового апарату.

1599 грн звільнено від ПДВ