Спрощення залучення іноземних позик в Україну | MASTER

Спрощення залучення іноземних позик в Україну

1888 0

Нагадуємо, що нормами п.140.2 ст.140 Податкового кодексу України передбачено визначення податкових різниць за сумами фінансових витрат при залученні позик від нерезидентів з метою збільшення фінансового результату до оподаткування.

З 17 серпня поточного року зазнали змін норми валютного законодавства, які визначені Постановою Нацбанку від 20.07.2018 № 83 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України». Зокрема, вони стосуються  спрощення у сфері регулювання операцій резидентів – позичальників із залучення зовнішніх кредитних ресурсів в Україну.

Розпочинає роботу автоматизація процедури реєстрації/унесення змін/анулювання реєстрації зовнішніх договорів кредитування (позики)  в іноземній валюті, укладених резидентами-позичальниками. Ініціювання таких процедур здійснюватиме уповноважений банк - обслуговуючий  за договором позики  шляхом надсилання до Нацбанку відповідного електронного документу. В свою чергу НБУ засобами спеціального програмного забезпечення буде в автоматизованому режимі проводити ці процедури.

При цьому, виключено вимогу щодо обов'язкового проведення Нацбанком розгляду та аналізу пакетів документів на предмет наявності індикаторів ризиковості фінансової операції,  які проводилися раніше.

Це повинно сприяти покращенню фінансування економічного мікроклімату суб'єктів господарювання України та пожвавленню української економіки в цілому.

Джерело: Офіс великих платників податків ДФС

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн + ПДВ 20%