Терміни подання декларації та сплати акцизного податку | MASTER

Терміни подання декларації та сплати акцизного податку

1550 0

Повідомляємо, що строки та порядок сплати акцизного податку визначено ст.222 розділу VI «Акцизний податок» Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Відповідно до пп.49.18.1 п.49.18 ст.49 та п.223.2. ст.223 ПКУ платники акцизного податку (крім імпортерів підакцизних товарів, зазначених у ст.215 ПКУ) подають щомісячно, не пізніше 20 числа наступного звітного періоду контролюючому органу декларацію з акцизного податку. У березні 2018 року граничний термін подання декларації акцизного податку – 20 березня.

Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку».

Суб’єкти господарювання-реалізатори  пального, та суб’єкти господарювання-виробники підакцизних товарів зобов’язані подавати декларацію акцизного податку до контролюючого органу за місцем перебування на податковому обліку.

Суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, у тому числі не за основним місцем перебування на податковому обліку, або які перебувають на основному податковому обліку в Офісі великих платників податків ДФС, повинні подавати декларацію акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу товарів.

Крім того, пп.222.1.1 п.222.1 ст.222 ПКУ визначено, що платники акцизного податку повинні протягом 10 календарних днів після останнього дня граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації за місячний податковий період, перерахувати до бюджету податок з підакцизних товарів, вироблених на митній території України, а також реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі. Тобто, граничний строк сплати акцизного податку – 30 березня 2018 року. Акцизний податок сплачується до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.

Звертаємо увагу, платників акцизного податку, що не пізніше 20 березня 2018 року, необхідно подати декларацію акцизного податку, а, не пізніше 30 березня 2018 року, необхідно сплатити акцизний податок.

Джерело: Головне управління ДФС у Миколаївській області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ