Про перетин адміністративного кордону вільної економічної зони «Крим» на власному транспортному засобі | MASTER

Про перетин адміністративного кордону вільної економічної зони «Крим» на власному транспортному засобі

999 0

Для фізичних осіб, перетин адміністративного кордону вільної економічної зони «Крим» регламентується розд. XII Митного кодексу України від 13.03.2012 року N 4495-VI, зі змінами та доповненнями.

Під час перетину адміністративного кордону вільної економічної зони «Крим» на власному транспортному засобі, якій зареєстровано в Україні, діють ті ж самі вимоги, що і для перетину кордону з іншою країною, згідно чинного законодавства України, а також регламентуються п.б ст.374 Митного кодексу України.

Проте, автомобіль з Російською реєстрацією не має право прибувати на територію України через ВЕЗ «Крим», або залишати її.

Тобто, необхідно в’їжджати або виїжджати через функціонуючі пункти пропуску на державному кордоні України (материкова частина території України).

Якщо автомобіль, який перетинає ВЕЗ «Крим» має реєстрацію іншої країни, то діють норми Закону України від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Слід зауважити, що відповідно до ч.3 ст. 9 Закону України від 15 квітня 2014 року N 1207-VII «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» будь-який акт (рішення, документ), виданий органами та/або особами на тимчасово окупованій території, є недійсним і не створює правових наслідків.

Детальну інформацію та консультації можна отримати за номерами телефонів: (0552) 42-01-87, (05542) 4-67-79, (05542) 4-67-44.

Джерело: митниця ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і RMD-клієнт
> до 10 користувачів має безплатний експрес SQL-сервер
> багатооб'єктний облік
> автоналаштування під будь-яку операційну систему

від 11000 грн + ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> 24/7 техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 300 грн/місяць + ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 500 грн/година + ПДВ 20%