Податкова пільга на розвиток дитини | MASTER

Податкова пільга на розвиток дитини

1288 0

Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року вступила в дію податкова пільга на розвиток дитини. У разі, якщо ваші діти відвідують гуртки, дитячі садки та інші програми навчання, ви маєте право на податкову пільгу.

Закон України «Про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу України» суттєво розширює сферу застосування вищезазначеної податкової знижки. Попередня редакція вказаних статей закріплювала право на податкову знижку тільки щодо витрат на середню професійну та вищу освіту. Тепер можна буде повернути і частину витраченої суми на дошкільну, позашкільну та середню загальну освіту.

Батьки отримали можливість компенсувати частину коштів, які вони витрачають на дитячий садок, спортивну чи музичну школу, спеціалізовану школу, наприклад, з поглибленим вивченням іноземних мов тощо.

На отримання цієї пільги має право кожен громадянин, який працює і сплачує податки, окрім батьків, які є фізичними особами-підприємцями. На ФОП зазначене право не поширюється.

З метою отримання вищезазначеної пільги потрібно написати заяву та подати до регіонального представництва Державної фіскальної служби наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код; довідка з роботи про отриманий дохід за минулий рік і сплачені податки; копія свідоцтва про народження дитини; довідка про вартість навчання за рік; договір з навчальним закладом; довідка з навчального закладу про кількість навчальних місяців; платіжні документи, які підтверджують оплату навчання; декларація про доходи батьків. Також має бути офіційний договір із закладом освіти, в якому вказано хто надає/отримує послуги, суму оплати та термін надання послуги.

Підтвердження витрат на додатковий розвиток дитини батьки надають наприкінці року. Після подання документів до фіскальної служби впродовж 60 днів на ваш рахунок має надійти фінансове відшкодування.

Джерело: ГУ ДФС у Сумській області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ