Політика конфіденційності | MASTER

Політика конфіденційності

1794 0

MASTER прагне зберігати конфіденційність та особисті дані. Це Положення про конфіденційність призначене для інформування клієнтів, потенційних клієнтів та загалом усіх відвідувачів цього веб-сайту про те, як ми збираємо, використовуємо, обмінюємось, захищаємо чи іншим чином обробляємо персональні дані. Інша політика може застосовуватися до вербування та буде повідомлятися окремо.

Дані ми збираємо

Загалом, ви не зобов'язані надавати особисту інформацію для ознайомлення з нашим веб-сайтом. Однак, ви можете вибрати, щоб зв'язатися з нами, заповнивши форму "Зв'яжіться з нами" на цьому веб-сайті, і в цьому випадку ми просимо вас вказати своє ім'я та адресу електронної пошти та надіслати нам конкретні запитання. Ви також можете обрати зв'язок з нами добровільно по телефону або електронною поштою. Усі оброблені нами особисті дані необхідні для виконання цілей, для яких вони були зібрані.

Використовуючи веб-сайт для інформаційних цілей, ми також можемо зібрати особисті дані, передані вашим веб-переглядачем на наш сервер, включаючи ваш IP-адресу, дату та час вашого відвідування, а також дані, що стосуються вашої операційної системи та веб-браузера. Ми використовуємо ці дані, щоб забезпечити безпеку та успішну навігацію на веб-сайті, а також зібрати статистичні дані про використання наших веб-сайтів.

Під час проведення взаємодії або коли ми розглядаємо таку взаємодію, ми можемо збирати та обробляти особисті дані про наших клієнтів, потенційних клієнтів, їхніх афілійованих осіб або відповідних членів їх персоналу.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ