Політика конфіденційності | MASTER

Політика конфіденційності

1576 0

MASTER прагне зберігати конфіденційність та особисті дані. Це Положення про конфіденційність призначене для інформування клієнтів, потенційних клієнтів та загалом усіх відвідувачів цього веб-сайту про те, як ми збираємо, використовуємо, обмінюємось, захищаємо чи іншим чином обробляємо персональні дані. Інша політика може застосовуватися до вербування та буде повідомлятися окремо.

Дані ми збираємо

Загалом, ви не зобов'язані надавати особисту інформацію для ознайомлення з нашим веб-сайтом. Однак, ви можете вибрати, щоб зв'язатися з нами, заповнивши форму "Зв'яжіться з нами" на цьому веб-сайті, і в цьому випадку ми просимо вас вказати своє ім'я та адресу електронної пошти та надіслати нам конкретні запитання. Ви також можете обрати зв'язок з нами добровільно по телефону або електронною поштою. Усі оброблені нами особисті дані необхідні для виконання цілей, для яких вони були зібрані.

Використовуючи веб-сайт для інформаційних цілей, ми також можемо зібрати особисті дані, передані вашим веб-переглядачем на наш сервер, включаючи ваш IP-адресу, дату та час вашого відвідування, а також дані, що стосуються вашої операційної системи та веб-браузера. Ми використовуємо ці дані, щоб забезпечити безпеку та успішну навігацію на веб-сайті, а також зібрати статистичні дані про використання наших веб-сайтів.

Під час проведення взаємодії або коли ми розглядаємо таку взаємодію, ми можемо збирати та обробляти особисті дані про наших клієнтів, потенційних клієнтів, їхніх афілійованих осіб або відповідних членів їх персоналу.

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ