MASTER:Бухгалтерія на V Міжнародній науково-практичній конференції | MASTER

MASTER:Бухгалтерія на V Міжнародній науково-практичній конференції в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана | 7 грудня 2018 року

1965 0

7 грудня 2018 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана приймає V Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 90-річчю від дня народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку». 

Метою конференції є визначення та обґрунтування сучасних напрямів розвитку обліку, аналізу, аудиту й оподаткування в умовах реалізації концепції сталого розвитку.

MASTER:Бухгалтерія виступає партнером конференції та доповідачем. У секції «Digital-інновації в обліку, аналізі, аудиті і оподаткування» Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise виступив з доповіддю «Сучасні ІТ-рішення для управління бізнесом в контексті Індустрії 4.0». Технічний директор розповів про досвід впровадження IT в управлінні відомими заводами-гігантами, тренди в IT-індустрії, описав програмний продукт MASTER:Бухгалтерія.

На Конференції можна почути офіційних представників Світового банку, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Краківського економічного університету (Республіка Польща), Сопотський вищої школи (Республіка Польща), Аудиторської палати України, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів ( CIMA, Великобританія).

Рік тому, у грудні 2017 року, в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відкрився Центр інноваційних технологій за підтримки MASTER:Бухгалтерія та IT-Enterprise.

На базі Центру студентів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана навчають роботі із сучасними ІТ-рішеннями для автоматизації роботи підприємств: роботі із програмами бухгалтерського обліку, документообігу, обліку зарплати і кадрів, онлайн-закупівлям і концепції індустрії 4.0.

Вивчення програмного продукту MASTER:Бухгалтерія включено в дисципліну "Інформаційні системи і технології в обліку".

Це допомогає студентам розширити світогляд, розвинути свої вміння та досягти того, що після отримання вищої освіти, завдяки Центру інноваційних технологій в їх професійному житті буде #всепросто.

Розвиток професіоналізму та надання майбутнім спеціалістам практичних навичок є важливим кроком для розвитку вітчизняної економіки.

Наша мета — аби молоді люди покращували свої знання та навички і змінювали країну на краще.

#masterbuh

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%