MASTER:Бухгалтерія на V Міжнародній науково-практичній конференції | MASTER

MASTER:Бухгалтерія на V Міжнародній науково-практичній конференції в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана | 7 грудня 2018 року

1852 0

7 грудня 2018 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана приймає V Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 90-річчю від дня народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку». 

Метою конференції є визначення та обґрунтування сучасних напрямів розвитку обліку, аналізу, аудиту й оподаткування в умовах реалізації концепції сталого розвитку.

MASTER:Бухгалтерія виступає партнером конференції та доповідачем. У секції «Digital-інновації в обліку, аналізі, аудиті і оподаткування» Володимир Михайлов, технічний директор IT-Enterprise виступив з доповіддю «Сучасні ІТ-рішення для управління бізнесом в контексті Індустрії 4.0». Технічний директор розповів про досвід впровадження IT в управлінні відомими заводами-гігантами, тренди в IT-індустрії, описав програмний продукт MASTER:Бухгалтерія.

На Конференції можна почути офіційних представників Світового банку, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Краківського економічного університету (Республіка Польща), Сопотський вищої школи (Республіка Польща), Аудиторської палати України, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів ( CIMA, Великобританія).

Рік тому, у грудні 2017 року, в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відкрився Центр інноваційних технологій за підтримки MASTER:Бухгалтерія та IT-Enterprise.

На базі Центру студентів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана навчають роботі із сучасними ІТ-рішеннями для автоматизації роботи підприємств: роботі із програмами бухгалтерського обліку, документообігу, обліку зарплати і кадрів, онлайн-закупівлям і концепції індустрії 4.0.

Вивчення програмного продукту MASTER:Бухгалтерія включено в дисципліну "Інформаційні системи і технології в обліку".

Це допомогає студентам розширити світогляд, розвинути свої вміння та досягти того, що після отримання вищої освіти, завдяки Центру інноваційних технологій в їх професійному житті буде #всепросто.

Розвиток професіоналізму та надання майбутнім спеціалістам практичних навичок є важливим кроком для розвитку вітчизняної економіки.

Наша мета — аби молоді люди покращували свої знання та навички і змінювали країну на краще.

#masterbuh

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ