Для громадян-резидентів змінено умови ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією | MASTER

Для громадян-резидентів змінено умови ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією

2113 0

Нагадуємо, що у зв’язку зі змінами, внесеними до Митного кодексу України (далі – МКУ), для громадян-резидентів встановлено нові умови ввезення транспортних засобів.

Так, при ввезенні транспортного засобу в режимі тимчасового ввезення, який зареєстрований поза межами України, слід сплатити всі необхідні митні платежі. При цьому митні платежі не повертаються.

При переміщенні транспортного засобу у режимі транзиту, сплачується грошова застава у розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу. Громадянин, який ввозить автівку у режимі транзиту, сплачує визначену суму митних платежів на митниці, через яку здійснюється в’їзд на територію України, а при виїзді ця сума йому повертається.

Для тих громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015 року до набрання чинності змін до МКУ, передбачено перехідний період 180 діб. Саме протягом цього часу митне оформлення легкових авто, за якими не дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється за умови сплати митних платежів і добровільної сплати до державного бюджету коштів в сумі, рівній розміру п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн). Дотримання цих умов звільняє осіб, відповідальних за дотримання строків і умов (вимог) митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, від адміністративної відповідальності, передбаченої МКУ за порушення митних правил.

Для цього громадянам, які мають авто з іноземною реєстрацією слід звернутися з реєстраційними документами та документом, що засвідчує право власності на авто, до митного брокера для оформлення цього транспортного засобу.

Довідково: Закони України від 08.11.2018 р. № 2611-VIII і № 2612-VIII, якими внесено зміни до Митного кодексу України щодо умов ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, набрали чинності 25 листопада 2018 року.

 Джерело: ГУ ДФС у м. Києві

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ