Пільгова ставка ПДВ для туристичної індустрії | MASTER

Пільгова ставка ПДВ для туристичної індустрії

736 0

На офіційному веб-порталі ВРУ розміщено проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розміру ставки податку на послуги з тимчасового розміщення".

Зважаючи на критичне зменшення туристичних потоків до України, починаючи з 2014 року, а також у зв'язку з погіршенням туристичного іміджу країни в світі – велика увага держави має бути зосереджена на негайному подоланні наявних негативних тенденцій, створенні системних та комплексних передумов для розвитку сфери туризму як одного з пріоритетних напрямів економічного зростання та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Одним з найефективніших інструментів збільшення туристичної привабливості країни є сприятлива податкова політика держави, яка стимулює попит на внутрішній та в’їзний туризм.

На сьогодні, податкову політику України для засобів розміщення, які є основними підприємствами у системі вітчизняної туристичної індустрії, не можна назвати сприятливою. По-перше, в Україні досі не запроваджено знижених ставок ПДВ для засобів розміщення, як це зробили в усіх країнах ЄС, а по-друге, новий механізм нарахування ставок туристичного збору не від вартості поселення, а від мінімальної заробітної плати з січня 2019 року призвів до значної збільшення вартості поселення в засобах розміщення економ-сегменту та непропорційності у ціноутворенні.

Тому пропонується встановити ставку ПДВ 10% по операціях з постачання на митній території України послуг з тимчасового розміщення туриста в готелі, мотелі, кемпінгу, інших місцях тимчасового проживання.

  Джерело: Мінфін

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ