Строки сплати оскаржених сум податкових зобов’язань | MASTER

Строки сплати оскаржених сум податкових зобов’язань

1693 0

Нагадуємо платникам податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України  податкові зобов’язання, які встановлюються  контролюючим органом, слід сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

У випадку, коли платник розпочав процедуру оскарження донарахованих сум податкових зобов’язань, обрахунок терміну сплати призупиняється. Лише після узгодження вказаних у повідомленні-рішенні сум починається відлік терміну сплати.

Платник податків зобов’язаний самостійно погасити узгоджену суму а також пеню та штрафні санкції, за їх наявності, протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження (у випадку проведення адміністративної процедури  оскарження).

Якщо ж платник використав інший варіант оскарження, а саме  судовий, то грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили. В такому випадку платник податків зобов’язаний сплатити  суму, зазначену у повідомленні-рішенні протягом 10 календарних днів, наступних за днем набрання судовим рішенням законної сили.

Статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року № 2747-IV із змінами та доповненнями  визначено, що рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Джерело: Головне управління ДФС у Вінницькій області

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ