Строки сплати оскаржених сум податкових зобов’язань | MASTER

Строки сплати оскаржених сум податкових зобов’язань

1563 0

Нагадуємо платникам податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України  податкові зобов’язання, які встановлюються  контролюючим органом, слід сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

У випадку, коли платник розпочав процедуру оскарження донарахованих сум податкових зобов’язань, обрахунок терміну сплати призупиняється. Лише після узгодження вказаних у повідомленні-рішенні сум починається відлік терміну сплати.

Платник податків зобов’язаний самостійно погасити узгоджену суму а також пеню та штрафні санкції, за їх наявності, протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження (у випадку проведення адміністративної процедури  оскарження).

Якщо ж платник використав інший варіант оскарження, а саме  судовий, то грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили. В такому випадку платник податків зобов’язаний сплатити  суму, зазначену у повідомленні-рішенні протягом 10 календарних днів, наступних за днем набрання судовим рішенням законної сили.

Статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року № 2747-IV із змінами та доповненнями  визначено, що рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Джерело: Головне управління ДФС у Вінницькій області

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ