Оновлення до Дня народження MASTER — модернізовано сайт компанії

Оновлення до Дня народження MASTER — модернізовано сайт компанії

1573 0

Починаємо готуватись до першого Дня народження MASTER! До цієї події ми модернізували наш сайт www.masterbuh.com.

12 вересня 2018 року MASTER святкуватиме свій перший День народження! За цей рік команда MASTER досягли чималих успіхів, значно розширили партнерську та клієнтську мережі — так само, як і функціональні можливості програмних продуктів. В зв’язку з цим виникла потреба в ґрунтовній модернізації й актуалізації сайту. 

Тепер на сайті можна знайти ще більше інформації про технічні можливості платформи MASTER, особливості конфігурацій для різних бізнес-галузей і додаткових сервісах. Крім того, новий дизайн і вдосконалений інтерфейс роблять роботу з сайтом ще більш зручною та приємною для всіх користувачів MASTER.

“Ми зробили наш сайт простим і доступним для користувачів. Цей інтернет-ресурс створено з метою забезпечити потреби клієнтів і партнерів MASTER у дистанційному отриманні максимуму інформації про програмні рішення, їхні функціональні та технічні можливості, послуги, сервіси, які пропонує компанія.

Ми будемо ділитись новинами та змінами законодавства, оновленнями платформи та релізами на виходи нових продуктів, яких вже на осінь-2018 готується 4. Це MASTER:МСФЗ, MASTER:ЖКХ, MASTER:HORECA та MASTER:RETAIL.

Також на новому сайті можна знайти  контакти служби підтримки та партнерської мережі MASTER у регіонах України, прочитати відповіді на найчастіше задавані питання, ознайомитись із тарифами на користування програмними продуктами MASTER, скористатись магазином додатків MASTER. Загалом, інтерфейс став набагато зручнішим і приємнішим для роботи“ — коментує новину Марія Галелюка, керівник проекту MASTER:Бухгалтерія. 

MASTER не стоїть на місці та докладає максимальних зусиль для комфорту наших користувачів. Сподіваємось, що ви оціните оновлену версію нашого сайту та використовуватимете його зі ще більшим задоволенням. 

Оновлення сайту — лише перша подія на честь річниці MASTER. Попереду ще багато цікавого, тож слідкуйте за оновленнями!

Минулі події — 31.01.2020

ДФС Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 січня 2020 року


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами;

 податковий облік згідно діючого ПКУ;

зведена бухгалтерська звітність;

 автоматичне формування фінансової звітності.

від 9699 грн звільнено від ПДВ

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

конфігурування нетипового функціоналу;

розробка індивідуальних рішень;

перенесення даних із іншого програмного забезпечення;

інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 900 грн/година + ПДВ 20%

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) електронних документів із КЕП;

налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних електронних документів;

 єдине середовище зберігання документів.

від 8990 грн звільнено від ПДВ