Чому варто замінити 1С на систему вітчизняної розробки MASTER

Чому варто замінити 1С на систему вітчизняної розробки MASTER

369 0

Комплексне розв'язання управлінських задач можливе лише за умови впровадження системних рішень. Команда MASTER створила та продовжує вдосконалювати комплексну платформу ведення бухгалтерського та податкового обліку ERP-класу, яка доступна для малих та середніх вітчизняних підприємств.

Якщо ви користуєтесь програмними продуктами російської розробки й розглядаєте варіанти їхньої заміни, пропонуємо детальніше ознайомитись з можливостями вітчизняної платформи MASTER.


ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ MASTER

1. MASTER — це єдина облікова платформа підприємства.
Впроваджуючи MASTER, ви отримуєте єдине інформаційне середовище для використання різних модулів в одному інтерфейсі та їх безшовне поєднання. Ми пропонуємо типові рішення, що пройшли випробування часом, а також специфічний функціонал для окремих галузей.

2. Програма є надійною заміною 1С.
MASTER — альтернатива продуктам російського походження, як-то: 1С, BAS, Бітрікс24, amoCRM тощо. Швидкий та комфортний перехід досягається завдяки алгоритмам перенесення баз даних, методології автоматичного завантаження первинних документів і баз у систему, а також завдяки допомозі кваліфікованих спеціалістів підтримки.

3. MASTER завжди відповідає чинному законодавству України.
Наші фахівці відстежують зміни в законодавстві та гарантують повну відповідність чинному законодавству України, а також ведення обліку за положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку (ПСБО) та постійний розвиток продуктів відповідно до потреб клієнтів з урахуванням галузевої специфіки.

4. Підтримка чисельних API-інтеграцій.
MASTER підтримує інтеграцію з державними порталами та іншими джерелами з публікації відкритих даних: E-Data, Є-Звітність, Prozorro. Завдяки розвиненому механізму API платформа MASTER інтегрується з програмним забезпеченням з обміну платіжними документами (Клієнт-банки, СДО «Клієнт казначейства — Казначейство»), а також із сервісами подачі звітності (Liga Report, М.E.Doc тощо).

5. MASTER закриває потреби компаній різного масштабу.
Завдяки засобам гнучкого налаштування та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувачі можуть самостійно вносити зміни в роботу платформи. А за бажанням клієнта програма може доповнюватися індивідуальними інструментами. Зважаючи на те, що MASTER — це потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки, можливо реалізувати індивідуальний проєкт під клієнта.


Дізнавайтесь про можливості платформи MASTER, замовляйте безкоштовну демоверсію платформи та працюйте ефективніше за допомогою сучасного вітчизняного програмного продукту.

Про програмний продукт

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com


КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%