8 потужних функцій MASTER, які допомагають вести просунутий облік заробітної плати і кадрів

8 потужних функцій MASTER, які допомагають вести просунутий облік заробітної плати і кадрів

465 0

Облікові можливості зарплати і кадрів, які забезпечує програмний продукт MASTER полегшують роботу бухгалтерам, фахівцям кадрової справи, менеджерів з персоналу. Тож наводимо перелік з восьми пунктів, які значно спростять діяльність і гарантують якісно новий рівень комфорту обліку:

1. НАДЗВИЧАЙНО ПРОДУМАНИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ ТА ІНСТРУМЕНТІВ

Інтерфейс користувача інтуїтивно зрозумілий, зручний для навігації. Його зручність у використанні, функції, можливості інтеграції та мережа консультантів роблять програмний продукт MASTER:Зарплата і Кадри одним із найкращих облікових програм по зарплаті, доступних сьогодні в Україні. 

Перехід з інших програм обліку є максимально комфортним, оскільки відпрацьовано алгоритми перенесення баз даних із шаблонів Excel. За необхідності, програмний продукт легко адаптується до індивідуальних запитів шляхом зміни налаштувань обліку, коригування нормативної та довідкової інформації, створення власних форм звітності.


2. ПОТУЖНІ ІНСТРУМЕНТИ КАДРОВОГО ОБЛІКУ

Комфортна візуалізація всієї кадрової інформації, яка дозволяє здійснювати вибірки за різними критеріями. Відмінні інструменти для кадрового обліку основного персоналу, внутрішніх та зовнішніх сумісників, осіб, з якими укладено договори цивільноправового характеру. 

Облік здійснюється за категоріями та підкатегоріями, що дозволяє автоматично розраховувати різні види нарахувань. Кадрові документи використовуються в модулі Зарплата. 

Є функціонал ведення військового обліку згідно із законодавством України. Реалізовано формування графіку відпусток, моніторинг і контроль використання відпусток працівниками. Зручний облік та розрахунок всіх видів стажу. Реалізована можливість додавати свої види стажу, визначення стажу на певну дату.


3. РОЗШИРЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ ВЕДЕННЯ ШТАТНОГО РОЗПИСУ

Автоматизований функціонал ведення штатного розпису та змін до нього. Моніторинг вакансій, вибірки по назвах та категоріям посад. Збереження «історії» та формування штатного розпису на будь-яку дату. Планування робочих місць.


4. ФІКСАЦІЯ КАДРОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ НАКАЗІВ

Види наказів, які використовуються в програмі, визначені в довіднику Види наказів. Довідник поставляється з основними видами кадрових наказів. Реалізована можливість налаштування власних видів наказів.


5. ГНУЧКИЙ ОБЛІК РОБОЧОГО ЧАСУ

Реалізовано формування безлічі графіків роботи та фондів робочого часу. Чудовий функціонал для швидкого формування табеля обліку робочого часу та для створення власного довідника робочих/вихідних днів.


6. ЛЕГКИЙ РОЗРАХУНОК ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Розрахунок лікарняних і відпускних на підставі нарахування заробітної плати за попередні періоди. Формування заяви-розрахунку для надання коштів ФСС.

Згідно з внесеними кадровими документами, сформованими нарахуваннями та утриманнями  в модулі здійснюється автоматичний розрахунок заробітної плати з подальшим формуванням бухгалтерських проведень. Є функціонал перерахунку заробітної плати, інструменти аналізу заробітної плати. 

Є можливість перерахунку коштів працівникам на рахунки в різних банках, в тому числі у відсотках від суми. Налаштування вивантаження в різні банки.


7. ФОРМУВАННЯ РЕГЛАМЕНТОВАНОЇ ЗВІТНОСТІ, ОБ’ЄДНАНОЇ ЗВІТНОСТІ ПО ЄСВ І ПДФО ТА ВЛАСНИХ ЗВІТІВ

Формується об’єднана звітність по ЄСВ і ПДФО, яка вивантажується в XML-файл для передачі в M.E.DOC або в робочий кабінет податкової. Оборотно-сальдова відомість формується за різними параметрами.  

Також формується звіт 1-ПВ (місячна квартальна), звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів 10-ПОІ, звіт 3-борг місячна та звіт 7-ПВ. Є безліч інструментів для відбору інформації, формування власних аналітичних звітів та моніторингу інформації. Містить шаблони для багатьох типів звітних форм. Експорт звітів та інформації в різні формати (Word, Excel тощо).


8. ІНТЕГРАЦІЯ З ІНШИМИ СЕРВІСАМИ

В програмі реалізовано вивантаження CSV-файлів договорів, додаткових угод, актів чи накладних для порталу Е-data, подання електронної фінансової та бюджетної звітності на Е-звітність. Інтегровано з M.E.Doc, Signy тощо. За потреби, в програмному продукті можливе налаштування інтеграції з іншими програмами. 

З порталу електронних послуг Пенсійного фонду України є можливість завантажити та вивантажити електронні лікарняні з кабінету роботодавця.


ЯК ЗАМОВИТИ MASTER:Зарплата і кадри

Якщо вас зацікавив програмний продукт, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Про програмний продукт

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%