Впровадження модулів Зарплата та Кадри. Як це працює — кейси MASTER

Впровадження модулів Зарплата та Кадри. Як це працює

417 0

Програмний продукт MASTER:Зарплата і Кадри – спеціалізоване рішення для розрахунку заробітної плати та кадрового обліку.

В модулі Кадри ви знайдете структуру та штатний розпис, особові картки персоналу, відомості про військовий облік, різні види стажу відповідно до категорій, пільги, відпустки та лікарняні, кадрові накази та звітність. В модулі реалізовано як кадровий облік основного персоналу, так і внутрішніх і зовнішніх сумісників, осіб, з якими укладено договори цивільноправового характеру.

Облік в модулі здійснюється за категоріями та підкатегоріями, що дозволяє автоматично розраховувати різні види нарахувань. Кадрові документи модуля використовуються і в модулі Зарплата.

А в модулі Зарплата здійснюється розрахунок заробітної плати, відпусток, лікарняних, документів по середньому, створюються документи про разові та умовно-постійні нарахування/утримання.

В модулях реалізовано групове додавання документів, що своєю чергою автоматизує процедуру додавання різного виду документів. Автоматизовано процедуру формування фондів робочого часу по різним графікам роботи. Формування табеля робочого часу здійснюється за лічені хвилини.

Також реалізовано автоматичний розрахунок авансу та заробітної плати, перерахунок заробітної плати.

В модулі Зарплата є функціонал для перекодування аналітик у відсотковому співвідношенні.

Платіжні відомості формуються в розрізі аналітик і банків. Налаштовується вивантаження в Клієнт-банк у різних форматах. Проводки формуються автоматично та відображаються в меморіальному ордері №5 і Журнал-головній. Є закриття місяця.

Є велика кількість друкованих форм (довідки, розрахунково-платіжні відомості, розрахунковий лист, річний розрахунковий лист для архіву тощо).

Формується Об’єднана звітність по ЄСВ та ПДФО, яка вивантажується в xml-файл для передачі в M.E.DOC або в робочий кабінет податкової. Також формується Звіт з праці (форма №1-ПВ) (місячна, квартальна), Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю. Форма №10-ПОІ (річна), Звіт про заборгованість з оплати праці (форма №3-борг), Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників (форма № 7-ПВ) тощо.

Є безліч інструментів для відбору інформації, формування власних аналітичних звітів і моніторингу інформації.

Впровадження програмного продукту може бути здійснено спільно з фахівцями MASTER. Наші фахівці мають великий досвід впровадження.

За бажанням, налаштування програмного продукту ви можете здійснити самостійно.

Наші користувачі ніколи не залишаються наодинці. Чудові стосунки з клієнтами для нас є повсякденною реальністю. Наша турбота відчувається з першого знайомства з програмою: ми постійно проводимо онлайн навчання. Всі відеозаписи навчання розміщені у вільному доступі на YouTube та на сайті masterbuh.com.

У разі виникнення питань, ви можете звернутись до технічної служби підтримки. Телефонна лінія багатоканальна. Час очікування на лінії — мінімальний. Наші служба підтримки та, за потреби, консультанти завжди з готовністю допоможуть.


З чого починається впровадження

Впровадження програмного продукту розпочинається з заповнення глобальних параметрів, де увага акцентується на заповненні інформації про власну установу, банківські реквізити основного рахунку, код і рахунок ФСС. В контактах обов’язково заповнюється інформація про телефон установи, який згодом буде використовуватися у звітах по зарплаті. Заповнюються коди за КВЕД, КОАТУУ, КОПФГ, КОДУ, які також згодом використовуються у звітах.

Перші кроки для старту роботи здійснюються в модулі Кадри: формуються необхідні для роботи довідники. Насамперед це довідники підрозділів та посад. Створюється структура установ, після чого формується штатний розпис (за умови ведення його в установі).

Формуємо накази на приймання/переведення/звільнення працівників в модулі Кадри. Проводимо зв’язок даних штатного розпису за кодом штатного розпису (КШР) з даними призначення в модулі Кадри.

Заповнюємо довідники, які необхідні для нарахування заробітної плати (стаж, пільги, інвалідність, членство в профспілці тощо).

Для бюджетних установ наш фахівець з провадження підкаже як сформувати приведену дату стажу державної служби.

Після здійснення цих процедур, впевнено переходимо до модуля Зарплата.

В модулі Зарплата починаємо з підготовчих етапів для створення табеля обліку робочого часу: формуємо календар на рік, довідник кодів днів для табеля, відповідні графіки роботи, фонд робочого часу.

Від наявності фонду робочого часу, календаря та графіку роботи залежить правильне формування табеля обліку робочого часу працівників. Крім того, за відсутності планового фонду робочого часу, як правило, неможливий правильний автоматичний розрахунок нарахувань на документи про відпустку і лікарняні листи.

Вносимо інформацію про карткові рахунки працівників.

Здійснюємо розрахунок документів відпусток, лікарняних, документів по середньому.

Формуємо заяву-розрахунок ФСС та на її підставі виписку банку надходження, платіжну відомість та витратну виписку.

Додаємо дані про разові та умовно-постійні нарахування/утримання.


Алгоритми для міграції даних з інших систем

В MASTER гарно відпрацьовані алгоритми перенесення даних з інших систем обліку. Як це працює: формується шаблон у форматі Excel, заповнюється, а після заповнення — завантажується в систему. І все — всі дані у вас в програмі. Дуже зручно, спробуйте.

Так, наприклад, в модуль Кадри за допомогою шаблонів можна завантажити інформацію про підрозділи (в тому числі про ієрархію підрозділів), персонал (особові картки), штатний розпис, відомості про стаж. 

В модулі Зарплата за допомогою шаблонів переносимо історію зарплати. 


Старт роботи

Після того, як заповнили необхідні довідники, сформували бази даних персоналу та розрахували документи відпусток, лікарняних, документів по середньому, впевнено переходимо до розрахунку авансу, міжрозрахункових виплат та зарплати. А в фіналі — формуємо платіжні відомості та бухгалтерські проведення.

Запорукою успішного розрахунку заробітної плати є акуратне та правильне заповнення всіх довідників. 

Коли все готово — зосереджуємося на роботі, яка вам дійсно подобається. 


ПРОДУКТИ
MASTER:Зарплата і Кадри
Оновлення

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%