MASTER:Бюджетні установи — українське рішення для ведення комплексного обліку в бюджетному секторі

MASTER:Бюджетні установи — українське рішення для ведення комплексного обліку в бюджетному секторі

406 0

Платформа MASTER і програмні продукти MASTER — це розробка української компанії IT-Enterprise, яка понад 30 років здійснює реінжиніринг бізнес-процесів малих та великих підприємств України.

Досвід команди MASTER нараховує сотні комплексних проєктів з автоматизації бізнес-рішень. Завдяки нашому багаторічному досвіду ми створили типову конфігурацію, яка на 90% підходить всім бюджетним установам. Серед користувачів MASTER:Бюджетні установи — державні підприємства й органи, навчальні заклади, військові частини, органи місцевого самоврядування тощо. Програмним продуктом зокрема користуються Державна митна служба, Національний банк та Міністерство фінансів України тощо.


В чому особливості функціонала MASTER:Бюджетні установи

Продукти MASTER — це вже готові рішення для автоматизації та комплексного ведення бухгалтерського й податкового обліку, планування та фінансування, організації кадрової роботи, нарахування зарплати та формування звітності в бюджетних установах.

За необхідності програмний продукт легко адаптується до індивідуальних запитів шляхом зміни налаштувань обліку, коригування нормативної та довідкової інформації, створення власних форм звітності тощо. У ньому можна користуватися різними фільтрами та вивантажувати дані у різних форматах.

Можна виділити головні переваги MASTER:Бюджетні установи:

  1. Легкість переходу з інших програм для бухгалтерського обліку. Налаштована комфортна міграція даних за допомогою шаблонів. Ці шаблони вже розміщені у програмі, тому користувачу достатньо їх сформувати та заповнити даними з інших систем обліку. А далі менеджери MASTER допоможуть перенести дані у нове програмне середовище.

  2. Можливість встановлювати програму стаціонарно або працювати віддалено через браузер. Web-клієнт RMD підтримує будь-яку операційну систему: Windows, Linux, Android тощо. Які клієнтський пристрій може використовуватися комп'ютер, мобільний телефон чи планшет.

  3. Логічний, зручний інтерфейс зі зрозумілою ієрархією, розташуванням елементів та кнопками навігації. Інтерфейс повністю налаштовується під користувача, починаючи з кольору фону і закінчуючи функціональним наповненням.

  4. Повна автоматизація бухгалтерського обліку, розрахунку кадрів і зарплати. Не потрібно двічі вносити в програму одну й ту саму інформацію, оскільки модулі повністю повʼязані між собою. Наприклад, заповнюючи інформацію про свої структурні підрозділи в модулі «Кадри», користувач може використовувати цю інформацію практично у всіх інших модулях.

  5. Програма є конфіденційною та безпечною — рішення відповідає вимогам із технічного захисту та чинному законодавству України щодо захисту персональних даних.

  6. Безперебійна підтримка користувачів з боку консультантів та впроваджувачів MASTER. Також всередині програми доступні покрокові інструкції, а на сайті MASTER можна переглянути навчальні відео.

  7. Регулярні оновлення виходять щонайменше раз на місяць. Якщо відбуваються зміни у законодавстві, спеціалісти MASTER оперативно здійснюють доопрацювання функціонала у найкоротший строк.


Які модулі доступні в MASTER:Бюджетні установи

Програмний продукт MASTER:Бюджетні установи складається з 13 модулів:

1. ПЛАНУВАННЯ І ФІНАНСУВАННЯ — тут здійснюється ведення кошторису, змін до кошторису та розподілу асигнувань.

2. БАНК— у модулі формуються всі документи по безготівкових операціях з казначейством (реєстри бюджетних, фінансових та платіжних доручень), які вивантажуються у .dbf-файл.

3. КАСА — доступний облік готівкових операцій у національній та іноземній валюті, формування прибуткових і видаткових касових ордерів.

4. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ — формування картотеки необоротних активів по класифікаційних групах, облік надходження капітальних інвестицій.

5. ПОСЛУГИ — облік по взаєморозрахунках по актах отриманих послуг. Автоматизоване формування актів звірки, а також документів по наданих послугах: рахунків, актів наданих послуг.

6. СКЛАД — створений для обліку товарно-матеріальних цінностей. Тут доступне формування накладних по надходженню ТМЦ, продуктів харчування, облік бланків суворої звітності в розрізі серії і діапазонів на балансовому та позабалансовому рахунках.

7. ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — реалізований для контрагентів, які надають послуги і мають статус платника ПДВ. Тут формуються реєстри виданих та отриманих податкових накладних, проводиться імпорт податкових накладних, формується звітність по ПДВ.

8. ОПЕРАЦІЇ — доступне формування ручних операцій (бухгалтерська довідка). З його допомогою проводиться автоматизоване щоквартальне закриття рахунків доходів та витрат, закриття накопиченого фінансового результату в кінці року, формування валютної переоцінки тощо. 

9. ЗВІТИ — є можливість формувати меморіальні ордери, журнал-головну, картки аналітичного обліку, фінансову та бюджетну звітність, яку ви подаєте до казначейства, а також звітність з ПДВ.

10. КАДРИ — можна зробити структуру і заповнити штатний розпис та особові картки, вести облік персоналу, військовий облік, відомості про різні види стажу відповідно до категорій, пільги, відпустки та лікарняні, формувати кадрові накази та звітність. Кадрові документи модуля використовуються в модулі«Зарплата».

11. ЗАРПЛАТА — доступний розрахунок заробітної плати, відпусток, лікарняних, документів по середньому, разові та умовно-постійні нарахування/утримання. Реалізовано групове та автоматичне додавання документів.

12. ДОВІДНИКИ — реалізовані загальносистемні довідники: план рахунків (налаштовані аналітики для кожного субрахунку — при потребі користувач має можливість додавати додаткові аналітики по рахунках), банки. 

13. АДМІНІСТРУВАННЯ — модуль для користувацького налаштування інтерфейсу, керування доступом та сервісом оновлення.


З якими програмами інтегрується MASTER:Бюджетні установи

Для того, щоб робота користувачів була максимально комфортною, розробники MASTER:Бюджетні установи інтегрували його з іншими популярними сервісами:
1. Е-дата вивантаження CSV-файлів договорів, додаткових угод, актів чи накладних.
2. Е-звітність — для зручної подачі електронної фінансової та бюджетної звітності.
3. M.E.Doc — забезпечує подачу звітності в усі контролюючі органи й електронний документообіг.
4. Клієнт-банки — дозволяє обмінюватись платіжними документами та завантажувати банківські виписки автоматично.
5. Клієнт казначейства — Казначейство — дає можливість клієнтам Казначейства управляти рахунками установи віддалено та мати постійний доступ та оперативне отримання повного обсягу інформації про стан рахунків.
6. Signy дозволяє обмінюватись будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами, а також надавати їм юридичної сили, підписуючи їх КЕП. 
7. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України — забезпечує можливість завантаження/вивантаження електронних лікарняних з кабінету роботодавця.

За потреби, в програмному продукті можливе налаштування інтеграції з іншими програмами. Загалом майже все, що потрібно для бюджетників, вже реалізовано на високому рівні в MASTER:Бюджетні установи.Топ 10 переваг рішення

Підсумовуючи все вищесказане, акцентуємо увагу на конкурентних перевагах і унікальності рішення для бюджетного сектору:

1. Розмежування доступу до функціонала й інформації.
2. Ведення кошторису в додаткових розрізах (підрозділи, підпрограми тощо).
3. Ведення підпорядкованих установ з різними ЄДРПОУ в одній базі та консолідація звітності по підпорядкованим установам.
4. Оборотно-сальдова відомість формується за різними параметрами з можливістю деталізації до первинного документа.
5. Заповнення інформації про юридичну особу по ЄДРПОУ з ЄДР юридичних осіб.
6. Налаштування меморіальних ордерів під потреби замовників.
7. Імпорт курсу валют з сайту НБУ.
8. Формування заяви-розрахунку за е-лікарняним до Фонду соціального страхування України і протоколу.
9. Автоматичне закриття рахунків доходів і витрат щокварталу, а також визначення накопичувального фінрезультату в кінці року.
10. Додавання сканованих копій документів (електронний архів).


Як замовити MASTER:Бюджетні установи

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Бюджетні установи, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Про програмний продукт

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всіх питаннях щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%