MASTER:Медицина — огляд програми для ведення обліку закладів охорони здоров'я | MASTER

MASTER:Медицина — огляд програми для ведення обліку закладів охорони здоров'я

241 0

Продукти MASTER — це готові рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, планування, організації кадрової роботи, електронного документообігу та CRM. Вони створені в першу чергу для українських підприємств, установ та організацій, тому повністю відповідають вітчизняному законодавству.

Наразі в лінійці представлений широкий вибір спеціалізованих продуктів: програмне забезпечення для закладів охорони здоров'я, військових частин, бюджетних та освітніх установ тощо. Всі вони враховують специфіку конкретної сфери і за потреби можуть бути доповнені необхідними користувачу модулями.


Що таке MASTER:Медицина

Перебудова сфери охорони здоров'я значно вплинула на діяльність бухгалтерів. Практичним кроком став пошук нових комплексних облікових інструментів, які є повноцінною заміною таким системам, як 1С, BAS, KBS тощо.

Тож ми склали огляд медичних закладів і відповідних коробкових програм обліку MASTER: 

1. Комунальні Неприбуткові Підприємства (КНП)
    • ФАПи, лікарні, поліклініки 1-2 ланки

По-перше, медичні заклади, які стали КНП. А саме, які перейшли з бюджетного плану рахунків на комерційний план рахунків. Для них залишилось обов’язковим ведення бухгалтерського обліку в розрізі бюджетної аналітики фондів і КЕКВ. Тому програмне забезпечення, яке підтримує можливість ведення обліку з необмеженою кількістю аналітик має значні переваги.

Рішення: ведення обліку КНП в окремій конфігурації MASTER:Медицина


2. Державні медичні заклади
    • лабораторні центри, ветеринарна медицина, медичні інститути, які мають практику

По-друге, бюджетні медичні заклади, які переходять з підсанкційного програмного забезпечення. Для них програмне забезпечення не зазнало змін облікової політики згідно з чинним законодавством України.

Рішення: ведення комплексного обліку державних медичних закладів в окремій конфігурації MASTER:Бюджетні установи


3. Приватні медичні заклади, комерційні медичні заклади

По-третє, комерційні медичні підприємства, які використовували у своїй роботі програмне забезпечення, що було переналаштоване під їхні потреби та враховувало специфіку бізнесу.

Рішення: ведення комплексного обліку приватних медичних закладів в окремій конфігурації MASTER:Бухгалтерія з розширеним функціоналом CRM, електронним документообігом тощо.


Функціонал MASTER:Медицина

На сьогодні автоматизація є основною задачею продуктів MASTER, тому кожен модуль, який міститься у даному програмному забезпеченні, призначений для швидкого вирішення задач по напрямам обліку:

• Бухгалтерський і податковий облік — дозволяє вести в системі всі первинні бухгалтерські документи, формувати фінансову звітність, вести повноцінний податковий облік.
     • Банк і каса — дозволяє вести облік готівкових та безготівкових операцій, розрахунків із підзвітними особами.
     • Продажі та Покупки — дають можливість працювати із розрахунками з контрагентами.
     • Склад — призначений для повноцінного ведення складського обліку надходження, руху та списання ТМЦ.
     • Податковий облік — дозволяє вести податковий облік та створювати податкові звіти відповідно до чинного законодавства України.
     • ОЗ та НМА — призначений для обліку операцій надходження, переміщення та вибуття основних засобів і нематеріальних активів, ремонту та модернізації основних засобів.
     • Звіти — призначений для складання фінансової, податкової звітності та поточних бухгалтерських і фінансових аналітичних звітів, а також звіту НСЗУ. Дає можливість працювати з фінансовим планом.

Кадри — допомагає удосконалити управління кадровим обліком, забезпечити роботу з кадровими наказами, формувати повну інформацію по персоналу тощо.

Зарплата — автоматизує розрахунок зарплати, операції з виплати винагороди персоналу тощо, в тому числі використовуючи дані із модуля «Кадри».

Електронний документообіг — забезпечує зручну та якісну роботу з електронними документами.

CRM — дозволяє автоматизувати управління та роботу з клієнтською базою.

Якщо якісь із зазначених модулів не використовуються в установі, їх можна приховати, щоб зробити роботу комфортнішою.


Додаткові переваги MASTER:Медицина

Програмне рішення MASTER:Медицина може інтегруватися з усіма медичними інформаційними системами (МІС), які наразі є на ринку України. Це виключає потребу в подвійному внесенні інформації, забезпечує єдиний стандартизований формат інформації та швидкий аналіз даних.

За бажанням можна підключити додаткові специфічні модулі для медичних закладів:

• Облік лікарських засобів — призначений для ведення обліку операцій з оприбуткування, руху та списання лікарських засобів у розрізі фондів, КЕКВ і джерел надходжень, а також аналізу обороту лікарських засобів.

• Управління автотранспортом — забезпечує ведення реєстру та повної інформації по транспортних засобах і контроль по нормативах.

• Громадське харчування — дозволяє вести облік харчування пацієнтів, створювати план меню, автоматизовано списувати продукти по рецептурі відповідно до приготованих страв тощо.

Також користувачі MASTER:Медицина мають можливість використовувати вже інтегрований сервіс електронного документообігу Signy для підписання й обміну документами з контрагентами. Це дозволяє не застосовувати сторонні системи та забезпечити безпеку внутрішніх даних компанії.

Якщо для вирішення своїх задач користувачу потрібні додаткові модулі чи інструменти — спеціалісти MASTER виконають відповідне доопрацювання. Таким чином не потрібно буде встановлювати різноманітне програмне забезпечення, яке потім доведеться синхронізувати між собою — вся робота з даними відбуватиметься всередині середовища MASTER.


Як замовити MASTER:Медицина

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Медицина, залиште заявку на підключення чи отримання безкоштовного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ

Також ви можете написати на електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всім питанням щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням: masterbuh.com


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Комплексний бухгалтерський облік за всіма напрямами. Зведена бухгалтерська звітність.

Податковий облік згідно діючого ПКУ. 
Автоматичне формування фінансової звітності.

від 11000 грн звільнено від ПДВ

ПОСЛУГИ

Конфігурування нетипового функціоналу, розробка індивідуальних рішень.

Перенесення даних із іншого програмного забезпечення.
Інтеграції з іншим програмним забезпеченням.

від 1075 грн/година + ПДВ 20%

Е-ДОКУМЕНТООБІГ

Обмін (отримання та відправка) і облік (реєстрація) е-документів із КЕП.

Налаштовані бізнес-процеси обробки вхідних, внутрішніх, вихідних е-документів.
Єдине середовище зберігання документів.

від 10000 грн звільнено від ПДВ