MASTER:Медицина — огляд програми для ведення обліку закладів охорони здоров'я | MASTER

MASTER:Медицина — огляд програми для ведення обліку закладів охорони здоров'я

347 0

Продукти MASTER — це готові рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, планування, організації кадрової роботи, електронного документообігу та CRM. Вони створені в першу чергу для українських підприємств, установ та організацій, тому повністю відповідають вітчизняному законодавству.

Наразі в лінійці представлений широкий вибір спеціалізованих продуктів: програмне забезпечення для закладів охорони здоров'я, військових частин, бюджетних та освітніх установ тощо. Всі вони враховують специфіку конкретної сфери і за потреби можуть бути доповнені необхідними користувачу модулями.


Що таке MASTER:Медицина

Перебудова сфери охорони здоров'я значно вплинула на діяльність бухгалтерів. Практичним кроком став пошук нових комплексних облікових інструментів, які є повноцінною заміною таким системам, як 1С, BAS, KBS тощо.

Тож ми склали огляд медичних закладів і відповідних коробкових програм обліку MASTER: 

1. Комунальні Неприбуткові Підприємства (КНП)
    • ФАПи, лікарні, поліклініки 1-2 ланки

По-перше, медичні заклади, які стали КНП. А саме, які перейшли з бюджетного плану рахунків на комерційний план рахунків. Для них залишилось обов’язковим ведення бухгалтерського обліку в розрізі бюджетної аналітики фондів і КЕКВ. Тому програмне забезпечення, яке підтримує можливість ведення обліку з необмеженою кількістю аналітик має значні переваги.

Рішення: ведення обліку КНП в окремій конфігурації MASTER:Медицина


2. Державні медичні заклади
    • лабораторні центри, ветеринарна медицина, медичні інститути, які мають практику

По-друге, бюджетні медичні заклади, які переходять з підсанкційного програмного забезпечення. Для них програмне забезпечення не зазнало змін облікової політики згідно з чинним законодавством України.

Рішення: ведення комплексного обліку державних медичних закладів в окремій конфігурації MASTER:Бюджетні установи


3. Приватні медичні заклади, комерційні медичні заклади

По-третє, комерційні медичні підприємства, які використовували у своїй роботі програмне забезпечення, що було переналаштоване під їхні потреби та враховувало специфіку бізнесу.

Рішення: ведення комплексного обліку приватних медичних закладів в окремій конфігурації MASTER:Бухгалтерія з розширеним функціоналом CRM, електронним документообігом тощо.


Функціонал MASTER:Медицина

На сьогодні автоматизація є основною задачею продуктів MASTER, тому кожен модуль, який міститься у даному програмному забезпеченні, призначений для швидкого вирішення задач по напрямам обліку:

• Бухгалтерський і податковий облік — дозволяє вести в системі всі первинні бухгалтерські документи, формувати фінансову звітність, вести повноцінний податковий облік.
     • Банк і каса — дозволяє вести облік готівкових та безготівкових операцій, розрахунків із підзвітними особами.
     • Продажі та Покупки — дають можливість працювати із розрахунками з контрагентами.
     • Склад — призначений для повноцінного ведення складського обліку надходження, руху та списання ТМЦ.
     • Податковий облік — дозволяє вести податковий облік та створювати податкові звіти відповідно до чинного законодавства України.
     • ОЗ та НМА — призначений для обліку операцій надходження, переміщення та вибуття основних засобів і нематеріальних активів, ремонту та модернізації основних засобів.
     • Звіти — призначений для складання фінансової, податкової звітності та поточних бухгалтерських і фінансових аналітичних звітів, а також звіту НСЗУ. Дає можливість працювати з фінансовим планом.

Кадри — допомагає удосконалити управління кадровим обліком, забезпечити роботу з кадровими наказами, формувати повну інформацію по персоналу тощо.

Зарплата — автоматизує розрахунок зарплати, операції з виплати винагороди персоналу тощо, в тому числі використовуючи дані із модуля «Кадри».

Електронний документообіг — забезпечує зручну та якісну роботу з електронними документами.

CRM — дозволяє автоматизувати управління та роботу з клієнтською базою.

Якщо якісь із зазначених модулів не використовуються в установі, їх можна приховати, щоб зробити роботу комфортнішою.


Додаткові переваги MASTER:Медицина

Програмне рішення MASTER:Медицина може інтегруватися з усіма медичними інформаційними системами (МІС), які наразі є на ринку України. Це виключає потребу в подвійному внесенні інформації, забезпечує єдиний стандартизований формат інформації та швидкий аналіз даних.

За бажанням можна підключити додаткові специфічні модулі для медичних закладів:

• Облік лікарських засобів — призначений для ведення обліку операцій з оприбуткування, руху та списання лікарських засобів у розрізі фондів, КЕКВ і джерел надходжень, а також аналізу обороту лікарських засобів.

• Управління автотранспортом — забезпечує ведення реєстру та повної інформації по транспортних засобах і контроль по нормативах.

• Громадське харчування — дозволяє вести облік харчування пацієнтів, створювати план меню, автоматизовано списувати продукти по рецептурі відповідно до приготованих страв тощо.

Також користувачі MASTER:Медицина мають можливість використовувати вже інтегрований сервіс електронного документообігу Signy для підписання й обміну документами з контрагентами. Це дозволяє не застосовувати сторонні системи та забезпечити безпеку внутрішніх даних компанії.

Якщо для вирішення своїх задач користувачу потрібні додаткові модулі чи інструменти — спеціалісти MASTER виконають відповідне доопрацювання. Таким чином не потрібно буде встановлювати різноманітне програмне забезпечення, яке потім доведеться синхронізувати між собою — вся робота з даними відбуватиметься всередині середовища MASTER.


Як замовити MASTER:Медицина

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:Медицина, залиште заявку на підключення чи отримання безкоштовного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ

Також ви можете написати на електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всім питанням щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням: masterbuh.com


КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%