MASTER:CRM — українське рішення для управління взаємовідносинами з клієнтами | MASTER

MASTER:CRM — українське рішення для управління взаємовідносинами з клієнтами

690 0

MASTER — програмні продукти, розроблені українською компанією IT-Enterprise, яка вже понад 30 років створює рішення для великого, середнього та малого бізнесів.

Лінійка MASTER становить собою готові рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, планування, організації кадрової роботи, електронного документообігу та CRM. Вони створені спеціально для українських підприємств, установ та організацій (як бюджетних, так і комерційних), тому повністю відповідають вітчизняному законодавству.

Одним із таких рішень є MASTER:CRM — програмний продукт, створений для управління взаємовідносинами з клієнтами. Програма покриває задачі з CRM та продажів, а також підтримує кроснапрями: облік розрахунків із постачальниками та замовниками, бухгалтерський та податковий облік, облік зарплати й кадрів, керування складом, електронний документообіг, управління торговим підприємством (включаючи POS, ПРРО), закупівлями та постачанням, управління виробництвом та фінансовими операціями.

В чому особливості функціонала MASTER:CRM

Можемо виділити чотири головні переваги програми:

     • Немає потреби вміти програмувати — MASTER:CRM створено за принципово іншою архітектурою, на відміну від Бітрікс24 та подібних програм. Більшість змін здійснюється шляхом налаштування за принципом Low-code/No-code тобто не потребує введення програмних кодів і залучення IT спеціалістів. При цьому під час оновлення система бачить, які налаштування виконані користувачем, і не порушує їхню роботу.

     • Гнучкість та адаптивність — інструмент підтримує кастомізацію бізнес-процесів під індивідуальні потреби бізнесу. Користувач отримує розгорнуту аналітику, представлену широким набором передналаштованих дашбордів. Також в системі доступний окремий модуль BI, що виступає в ролі конструктора для побудови та налаштування додаткової аналітики — адаптації її під ваші персональні потреби.

     • Повне переведення продажів у формат E-Commerce — включаючи інтеграцію з інтернет-магазинами, особистим кабінетом клієнта на сайті, торговими майданчиками тощо.

     • Безпека (рівень захисту Г3) — гарантується найвищий рівень захисту інформації, визначений Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.


Які конфігурації доступні в MASTER:CRM

Програмний продукт має три конфігурації:

     • MASTER:CRM STANDARD — забезпечує ефективну роботу стандартних CRM процесів, з якими компанія може щодня стикатися у своїй діяльності: ведення клієнтської бази, проведення клієнта по всім етапам воронки продажів, планування активностей по опрацюванню клієнтів тощо. Інструмент передбачає інтеграцію з телефонією та поштовими сервісами, робочим календарем, підтримує побудову аналітичних графіків, дашбордів, представлення відображення воронки продажів у фінансовому та кількісному вираженні.

     • MASTER:CRM SERVICE — більш розширений інструмент, створений для підключення додаткових можливостей і сервісів. Окрім перерахованого у попередній, стандартній конфігурації, функціоналу, тут також є управління оперативними продажами (ціноутворення, формування індивідуальних пропозицій, виставлення рахунків), управління замовленнями, ведення картотеки договорів, планування та проведення маркетингових заходів, інтеграція з месенджерами та чат-ботами тощо.

     • MASTER:CRM SALES — конфігурація забезпечує розширені функції CRM та блоку управління продажами. Її особливість в інтеграції з E-Commerce та усіма кроснапрямами: бухгалтерією, управлінням виробництвом, закупівлями, відвантаженнями, логістикою, складом та повним ланцюжком введення й виконання замовлень. Також тут доступне налаштування тригерів та стратегій продажів, забезпечення фінансового контролю виконання замовлень тощо.


Як переноситься клієнтська база з іншої програми в MASTER:CRM

Повне перенесення до MASTER:CRM клієнтської бази та всіх супровідних даних, що були напрацьовані у вашій системі, забезпечується модулем Клієнти. Підтримується актуалізація та уніфікація картотеки договорів, а також можливість завантаження даних із зовнішніх джерел (наприклад, якщо ви вели базу в Excel).

Швидке перенесення даних можливе завдяки вбудованій інтеграції з відкритими базами Міністерства юстиції України та YouControl — відбувається автоматичне заповнення ключових реквізитів організації за ЄДРПОУ, що забезпечує правдивість даних та усуває ймовірність виникнення помилки.

Також у MASTER:CRM можна будувати ієрархію в довіднику контрагентів, щоб структурувати бізнеси від головної організації до торгової точки. Це може бути актуально для холдингів, великих компаній, до складу яких входять дочірні організації тощо.

Доступна і сегментація клієнтів за різними показниками: по регіонах, галузям, видам діяльності тощо. Додаткові атрибути можна налаштовувати під індивідуальні потреби вашого бізнесу. Окрема функція — закріплення відповідального менеджера за тою чи іншою організацією.


Які ще блоки доступні в MASTER:CRM

Окрім Клієнтів, у системі доступні наступні модулі:

     • Ліди та угоди — забезпечує управління лідами, планування заходів із залучення нових потенційних клієнтів, управління угодами, аналіз ефективності виконання планів кожним менеджером тощо.

     • Активності та задачі — створений для оперативного планування робіт комерційного відділу та їх своєчасного виконання. Передбачена система нагадувань та планування усіх задач, що виникають у менеджера в процесі його комунікації з клієнтом. Доступна також інтеграція з календарем.

     • Маркетингові кампанії  забезпечує управління маркетинговими заходами: планування проведення різних кампаній із встановленням термінів, виділенням окремих етапів, плануванням активностей тощо. Також надається аналітика щодо ефективності того чи іншого заходу, фіксація нових лідів за його результатами.

     • Засоби комунікації з клієнтами  серед них проведення масових розсилок в рамках маркетингових заходів, інтеграція з IP-телефонією, месенджерами — і все це прямо із CRM системи. Менеджер одразу бачить повну картку клієнта з інформацією про нього та деталями взаємодії.

     • Аналітика. KPI. Воронка продажів — система збирає та фіксує всі дані щодо роботи менеджерів. Окремо доступні інтерактивні дані щодо стану воронки продажів. Також є вбудований модуль BI, що виступає в ролі конструктора для налаштування та побудови специфічних дашбордів, графіків тощо. Додатково для роботи з воронкою продажів доступна KANBAN дошка.

     • Управління замовленнями клієнтів — розв'язувати задачі отримання замовлень з різних джерел, формування рахунків на оплату замовлення, бізнес-процес обробки та виконання замовлення, підготовки та друку супровідних документів, контролю за виконанням замовлень.

     • Ціноутворення та прайси — вирішуються задачі формування прайсів і цін, встановлення індивідуальних прайсів, знижок, управління асортиментом товарів, автоматичний розрахунок ціни за замовлення, завантаження прайсів із файлу.

     • Оплата — має широкий функціонал по управлінню умовами оплати, фінансовому контролю взаєморозрахунків, приймання та обробки платежів тощо. Також є можливість нагадати клієнту про заборгованість шляхом посилання повідомлення, перегляд балансу та історії платежів, встановлення рейтингу клієнту за показниками платіжної дисципліни.

     • Договори та специфікації — забезпечує контрактно-договірний облік: налаштування бізнес-процесів електронного узгодження та візування договорів (причому в системі зберігається історія всіх договорів), накладання КЕП/УЕП, контроль дотримання умов за договором, специфікації до договорів тощо.

     • Каталоги та асортимент (MDM) — доступне ведення каталогу товарів та послуг, управління всією нормативно-довідковою інформацією, включаючи Єдиний класифікатор асортименту товарів та послуг, типізація опису продукції за набором характеристик та інші аналогічні задачі.

     • Управління складом та відвантаженням — тут покривається повністю весь функціонал логістики продажів: контроль наявності та доступності продукції на складі, аналіз забезпеченості складськими резервами з урахуванням індивідуального маркування, фінансовий контроль можливості відвантаження, формування пакета супроводжувальних документів тощо.

MASTER:CRM найкраще підходить для малого та середнього бізнесів, оскільки є коробковим рішенням, а тому покриває повний спектр задач взаємодії з клієнтами. При цьому програмний продукт може обслуговуватись виключно силами користувача, оскільки має простий функціонал — достатньо пройти безплатний навчання від фахівців MASTER.


Як замовити MASTER:CRM

Якщо вас зацікавив програмний продукт MASTER:CRM, залиште заявку на підключення чи отримання безплатного демодоступу за контактами, вказаними нижче:
+38 (044) 333 44 47 | +38 (050) 163 44 47
+38 (067) 521 72 94 | +38 (099) 393 44 47

Про програмний продукт

Також ви можете написати на нашу електронну пошту: info@masterbuh.com

Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію по всім питанням щодо програмних продуктів MASTER.

Більше інформації — за посиланням: masterbuh.com

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ

локальний програмний продукт
> Win-клієнт і Web-клієнт RMD
> безплатний експрес SQL-сервер (до 10 ліцензій)
> багатооб'єктний облік
> іменні та конкурентні ліцензії на вибір
> покрокові інструкції для легкого запуску

від 13200 грн з урахуванням ПДВ 20%

ОРЕНДА ПРОГРАМИ

програмний продукт у хмарі
> техпідтримка
> будь-який режим підключення
> автооновлення
> дата центр у Німеччині (Microsoft Azure)
> резервне копіювання

від 960 грн/місяць з урахуванням ПДВ 20%

ПОСЛУГИ

консультаційні послуги
> налаштування користувачів
> налаштування інтерфейсу
> формування довідників
> налаштування облікової політики
> запуск типового функціоналу

від 600 грн/година з урахуванням ПДВ 20%